دسته ها
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

تزیین آش رشته با ایده ها و طرح های جدید

  • یلدا محمدی
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۴
  • ۰

تزیین آش رشته برای مجالس و مهمانی ها و همچنین تزیین آش نذری یکی از کارهای هنری جذاب و پرطرفدار است که در این مطلب به چگونگی انجام آن و مدل های زیبای تزیین اَن می پردازیم.

تزیینات مخصوص آش رشته با توجه به اینکه آش رشته برای چه منظوری تهیه شده است و همچنین چه مواد خوراکی و وسایلی برای دیزایین داریم، متغیر است و به شکل های مختلف انجام می گیرد. در این مطلب مجموعه از انواع مختلف تزیینات آش را گردآوری نموده ایم که با الگوبرداری از این تصاویر متنوع و زیبا می توانید آش رشته را به بهترین شکل تزئین نموده و بعد نوش جان فرمایید. در ادامه با این مدل ها و تزیینات زیبا و جدید همراه ما باشید.

تصاویر جدید تزیین آش رشته مجلسی و نذری :

برای دیزایین آش رشته می توانید از انواع کشک، سیر و پیاز سرخ شده، نعناع و همچنین حبوبات پخته شده استفاده نمایید و به کمک آنها طرح های زیبایی را روی ظرف آش ایجاد نمایید و از این طریق زیباترین تزیینات را داشته باشید.

برای انجام این کار بعد از پخت و تهیه آش رشته آن را در ظرف های مورد نظر بکشید و بعد از اینکه چند دقیقه در فضای اتاق ماند روی آن را با مواد ذکر شده دیزایین نمایید. در صورتی که بلافاصله آش را تزئین نمایید و خیلی داغ باشد طرح مناسب ایجاد نمی شود و ممکن است موادی که به کار برده اید نامرتب و درهم دیده شود، پس بعد از گذشت چند دقیقه شروع به دیزایین نمایید. در ادامه مدل های زیبا و متنوع تزیینات آش را ملاحظه می فرمایید که می توانند ایده مناسبی برای شما باشند.

تزیین آش افطاریتزیین آش رشته جدیدتزیین آشتزیین آش رشته مجلسیتزیین آشتزیین آش جدیدتزیین آش مجلسی

دیزایین آش رشته نذری :

آش رشته یکی از غذاهایی است که اغلب در مراسم مذهبی و یا به صورت یک غذای نذری مورد استفاده قرار می گیرد. با آشنایی با مدل های تزیینات این نوع آش می توانید به راحتی انواع آش رشته نذری را دیزایین نمایید. تصاویر زیر در این جهت به شما کمک می کنند.

تزیین آش نذریتزیین آش مجلسیآش رشتهتزیین آش نذریتزیین آشتزیین جدید آش رشتهمدل جدید تزیین آش

تزیینات آش رشته مجلسی :

از دیگر کاربردهای اساسی آش رشته استفاده از آن در مهمانی ها خصوصا افطاری است که این آش حضور مفیدی در سفره افطار ماه رمضان دارد. در این بخش نمونه های زیبا و متنوعی از انواع تزیینات آش رشته مجلسی را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این تصاویر ایده جالبی برای تزئین به حساب می آیند و می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید.

تزیین غذای سادهتزیین آش با کشکتزیین آش رشته نذریمدل تزیین غذاتزیین آش جدیدتزیین آش ساده

تصاویر و مدل های زیبای تزیین آش رشته برای مناسبت های مختلف را ملاحظه نمودید، امیدواریم با الهام گرفتن از این طرح ها و تصاویر زیبا بهترین تزیینات را ارائه دهید. پیشنهاد می کنیم با با مراجعه به بخش تزیین غذا از دیگر مدل ها و ایده ها برای تزیین غذاهای مختلف و سفره آرایی شیک و زیبا استفاده نمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.