دسته ها
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

برای مجالس و مهمانی ها، موهایتان را اینگونه سشوار کنید

  • ندا خوشرو
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب با انواع مدل سشوار مجلسی موی زنانه و دخترانه آشنا خواهید شد که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها موهایتان را به زیبایی براشینگ کنید.

یکی از بهترین روش ها برای حالت دادن به موهای کوتاه و بلند سشوار کردن موها است و اگر شما تمایل دارید موهایتان در مهمانی ها و مجالس فرم و حالت زیبایی داشته باشد بهتر است با استفاده از سشوار موهای خود را حالت دهید. سشوار مجلسی یکی از بهترین روش ها برای فرم دادن به موها است و شما می توانید با کمک مدلهای متنوع سشوار مجلسی به موهایتان فرم و حالت مناسبی بدهید.

سشوار کردن موها از انواع روش های مناسب و قدیمی برای فرم دادن به موها است و شما می توانید با کمک این روش به موهای خود فرم و حالت زیبایی دهید و آرایش مو زنانه و دخترانه مجلسی داشته باشید.

انواع مدل های سشوار مو

مدل سشوار مجلسی با جدیدترین متدهای آرایش مو

برای آرایش موهای بلند و کوتاه می توانید از سشوار مجلسی یا براشینگ مو استفاده کنید. سشوار کردن جذابیت خاصی را به موهای شما می بخشد و علاوه بر اینکه ظاهرتان با سشوار کردن موهایتان خاص و آراسته تر به نظر می رسد.

مدل سشوار شیک برای موی بلند

مدل سشوار موی کوتاه

یکی از بهترین روش ها برای آرایش موی کوتاه استفاده از سشوار است شما می توانید با کمک سشوار فرم و حالت بی نظیری به موهای خود بدهید و در مهمانی ها و مجالس ظاهری زیباتر پیدا کنید. توجه داشته باشید که بهتر است موهای کوتاه را به گونه ای سشوار کنید که پف بیشتری داشته باشند تا موهایتان پرپشت تر به نظر برسند.
اگر تمایل دارید موهایتان فر دار شود می توانید با کمک فر کننده مو و سشوار موها را تاب دهید این مدل آرایش مو جذابیت خاصی دارد و باعث می شود تا حالت موهای شما متفاوت تر از همیشه به نظر برسد.

مدل سشوار مجلسی موی زنانه سشوار موی کوتاه مدل سشوار شیک برای موی کوتاه مدل سشوار شیک موی کوتاه سشوار موی کوتاه مدل سشوار مجلسی موی کوتاه سشوار موی زنانه مدل سشوار موی مجلسی شیک و جدید مدل سشوار موی دخترانه مدل سشوار شیک موی کوتاه مدل سشوار مو مدل زیبا و جذاب سشوار مو مدل موی ساده مدل آرایش موی کوتاه مدل آرایش موی ساده مدل آرایش مو کوتاه و زیبا

مدل سشوار موی بلند

 اگر تمایل دارید موهایتان را به صورت حرفه ای با کمک سشوار فرم دهید باید موها را به چند قسمت تقسیم کنید سپس از موهای قسمت پشت گردن و دو طرف صورت شروع کنید و موها را دور برس بپیچید و موها را به کمک برس بکشید و صاف کنید. توجه داشته باشید که اگر صورت شما گرد است قسمت بالای موها باید پف بیشتری داشته باشد و اگر صورتی باریک و لاغر دارید قسمت های بغل موها باید دارای پف بیشتری باشد همچنین مرکز موها را نیز باید به کمک زاویه ۹۰ درجه سشوار کنید. توجه داشته باشید سشوار باید به همراه برس حرکت کند تا موها فرم مناسبی بگیرند سپس سشوار را از موهایتان دور کنید و حرکت چرخشی را ادامه دهید تا موهایتان سرد شوند سپس برس را به صورت چرخشی از موهایتان جدا کنید.

مدل سشوار مجلسی زنانه مدل سشوار شیک موی زنانه مدل سشوار شیک موی مجلسی سشوار موی بلند مدل سشوار موی بلند مدل سشوار مجلسی مو زنانه مدل سشوار زیبا و شیک مو مدل سشوار مجلسی موی بلند

در این مطلب با انواع مدل سشوار مجلسی مو آشنا شدید که امیدواریم این مدلها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها موهایتان را به زیباترین شکل ممکن سشوار کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.