دسته ها
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

راهنمای فنگ شویی برای جذب عشق و ثروت

 • سمیه نیک فرجام
 • ۲۳ آبان ۱۴۰۰
 • ۰

فنگ شویی شیوه ای است که در آن با استفاده از قرار دادن وسایل در جایگاه مناسب در محیط کار یا خانه تأثیراتی مثبتی دریافت خواهید کرد. بیشتر افراد درباره فنگ شویی برای جذب عشق یا ثروت بسیار کنجکاو هستند و به آن علاقه نشان می دهند.

انجام فنگ شویی به منظور جذب عشق و ثروت هریک به روش های مختلفی صورت می گیرد. انجام فنگ شویی در درجه اول به باور شما نسبت به این موضوع بستگی دارد. فنگ شویی از دوران باستان مورد در شرق مورد استفاده قرار می گرفته است، به طور مثال: انجام خانه تکانی قبل از سال تحویل نوعی فنگ شویی به حساب می آید که در واقع با پاک کردن و تمیز کردن خانه ذهن و روح خود را نیز تمیز می کنید.

فنگ شویی جذب عشق

برای انجام فنگ شویی جذب عشق و ثروت باید از چیدمان نقاط مختلف منزل استفاده کرد و باید بدانید که نحوه چیدمان در هر یک از نقاط منزل تأثیرات مختلفی در زندگی شما خواهد داشت. در ادامه بیشتر با فنگ شویی و نحوه چیدمان صحیح منزل در این رابطه آشنا خواهید شد.

فنگ شویی برای جذب عشق:

 •  اتاق خود را برای فرد دیگری آماده کنید. این کار تنهایی را از شما دور می کند و زمینه را برای جذب عشق فراهم می کند. افرادی که مجرد هستند اتاق را مختص خود می دانند و از هر وسیله قابل استفاده به اندازه یک نفر در اتاق خواب خود دارند. به عنوان مثال: تخت خواب یک نفره، صندلی و آباژور تکی این حس تنهایی را در فرد ایجاد می کند.

اما طبق قواعد فنگ شویی جهت جذب عشق توصیه می گردد که هر یک از وسایل در اتاق به اندازه دو نفر وجود داشته باشد. این نحوه ی چیدمان به صورت یک نماد است و موجب جذب عشق می گردد.

اسرار فنگ شویی

 • قاصدک 24
 • بلیط کیش
 •  عشق نماد محبت و مهربانی است و استفاده از نمادهای منفی و مخالف آن می تواند این نظم و قانون فِنگ شویی جهت جذب عشق را برهم زند. در محیط خانوادگی از دعوا و خشونت دوری کنید و سعی کنید محیطی آرام برای خود و اطرافیان خود ایجاد کنید. اگر در محیط خانه یا اتاق خود عکس یا وسایلی دارید که نشان دهنده خشم هستند آن ها را دور بریزید با این کار بیشتر به محبت و عشق نزدیک خواهید شد.
 • فضای اتاق خواب خود را از حالت کسالت بار و انزوا دربیاورید. بیشتر افراد در فضای اتاق خواب خود از لپ تاپ یا تلویزیون استفاده می کنند انجام این کار اشتباه است و احساس آرامش را از شما دور خواهد کرد. به جای استفاده از این لوازم به چیدمان اتاق خود بیشتر توجه کنید و به منظور فِنگ شویی جذب عشق فضایی دو نفره و عاشقانه در اتاق خود ایجاد کنید. داشتن پنجره در فضای اتاق خواب می تواند تأثیر مثبتی در این زمینه داشته باشد. برای آشنایی با فنگ شویی اتاق خواب می توانید در اینجا کلیک کنید.

فنگ شویی برای جذب عشق

 • از رنگ صورتی در طراحی فضای اتاق خود استفاده کنید. این رنگ، نماد دوستی و محبت در رابطه می باشد و عشق و آرامش بیشتری را به شما القا خواهد کرد. استفاده از وسایل اتاق با این رنگ یا نقاشی قسمتی از فضای اتاق می تواند به ایجاد این احساس کمک کند. همچنین می توانید برای انجام این فنگ شویی از رنگ آبی نیز استفاده کنید. در فنگ شویی برای جذب عشق استفاده از رنگ ها یکی از قوانین قابل توجه دیگر است.
 •  فضای منزل خود را با رنگی که دوست دارید طراحی کنید. محیط خانه باید فضای امن و آرامش بخشی داشته باشد. استفاده از رنگ ها در این زمینه بسیار تأثیرگذار است. به منظور این کار بهتر است کمی با نماد رنگ ها آشنا شوید و آن ها را به خوبی بشناسید. تا جایی که می توانید طراحی فضای منزل خود را به سمت قوانین فنگ شویی جهت جذب عشق نزدیک تر کنید.

فنگ شویی در جذب پول

در علم فنگ شویی، نماد ها و سمبل ها نقش مهمی دارند، زیرا انرژی نهفته در آنها می توانند بر بخش های مختلف زندگی تاثیرگذار باشند. مثلا در صورت قرار دادن یک نماد غمگین همچون دسته گل خشکیده در بخشی از خانه که متعلق به شریک زندگیتان می باشد، می تواند بر روی روابط شما با وی تاثیر منفی گذاشته و نتایج جبران ناپذیری را برجای گذارد، بهتر است به جای آن از گل های انرژی مثبت در فضای خانه تان استفاده کنید.

هدف از فنگ شویی عاطفی چیست؟

هدف از این علم، رسیدن به خوشبختی و احساس آرامش و تعادل در زندگی ساکنین مکان مورد نظر می باشد. در تمامی جوامع بشری؛ خوشبختی به معنای موفقیت می باشد که آن می تواند حوزه های مختلف زندگی از جمله موفقیت شغلی، سلامت، داشتن زندگی عاشقانه، دست یافتن به ثروتی بزرگ و … را شامل شود.

فنگ شویی جذب عشق

حال اجرای علم فنگ شویی؛ راهنمایی های گسترده ای به منظور ایجاد تعادل انرژیکی در هر حوزه از زندگی انسان را شامل شده و می تواند خوشبختی فرد را به دنبال داشته باشد.

فنگ شویی برای جذب ثروت:

 • به دنبال راه های جدید برای بدست آوردن ثروت باشید. به عنوان مثال: می توانید با فروش لوازمی که کمتر به آن احتیاج دارید راهی برای کسب درآمد ایجاد کنید و به دنبال آن این کار را گسترش دهید و به شکل خرید و فروش کار خود را ادامه بدهید و کسب درآمد کنید. در محل کار خود میز کار را به دیوار نچسبانید، طبق قواعد فنگ شویی این کار مانع رونق کسب شما می شود.
 • برای فنگ شویی ثروت در فضای اتاق خود هیجان و انرژی ایجاد کنید. با استفاده از لوازم و یا عکس های جذابی که به شما حس مثبتی می دهد فضای اتاق شما آرامش بخش خواهد شد. آینه ها را در قسمتی قرار دهید که پایین تر از دید شما باشد.

فنگ شویی برای جذب ثروت

 • برای جذب ثروت به نماد آب توجه کنید. اگر در منزل یکی از شیرهای آب شما چکه می کند نشان دهنده هدر رفتن و اسراف است این امر می تواند تأثیر منفی در جذب ثروت داشته باشد. در فضای خانه از تصاویری که در آن از نماد آب استفاده شده است استفاده نکنید. در منزل آبی که راکد باشد قرار ندهید این امر موجب عدم تغییر در روند کسب ثروت و در واقع راکد ماندن آن می شود.
 • کثیفی و شلوغی تاثیر زیادی در حوزه زندگی شما می تواند داشته باشد، زیرا نه تنها مانع جذب انرژی شده، بلکه مانع از جذب انرژی ثروت خواهد شد، از این رو باید همه اقلام غیر ضروری که موجب شلوغی کنج ثروت می شوند را جمع آوری نمایید؛ گیاهان خشک شده، سطل های زباله و همه چیز هایی که فکر کردن به آنها شما را آزار می دهد، شامل این موارد می باشند.
 • همچنین مراقب چیز هایی که پول را به شکل منفی نشان می دهند از قبیل قبض های پرداخت نشده، رسید چیز هایی که از خریدن آنها منصرف شده اید و بازپرداخت وام ها باشید.

فنگ شویی جذب عشق و ثروت

 • کمد ها، کشو های لباس، یخچال، سطوح لوازم منزل را مرتبا تمیز نگه دارید، چیز هایی بدون استفاده که مدت هاست کاربردی ندارند را دور بیندازید، در صورت نیاز وسایل قدیمی و خراب را تعمیر کنید به هنگام تمیز کردن این مکان ها از چوب گردگیری و پارچه استفاده کنید.
 • در کنج ثروت می توان از نماد های پول همچون منوپولی و سایر بازی های مربوط به پول استفاده کرد، همچنین می توانید از جعبه جواهرات، قُلک، دفترچه حساب پس انداز برای قرار دادن در این مکان ها به کار گیرید. قرار دادن تصویر پول، تصویر خانه یا ماشین و یا هر چیز دیگری که یادآور ثروت بوده و آرزوی داشتن آن را دارید، می توانید استفاده کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.