دسته ها
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

روش یافتن جفت روحی و شناسایی آن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • ۰

روح انسان مدام در حال گردش است و این روح می تواند با روحی جفت شود که با یکدیگر هماهنگی و تناسب داشته باشند و اگر این هماهنگی به وجود نیاید با مشکل مواجه خواهند شد.

در ابتدای خلقت روح در تمام افراد یکی بود و افکار از یکدیگر جدا نبودند اما با به زمین فرستادن انسان روح ها از یکدیگر جدا گشتند و تنهایی را تجربه کردند و هر یک به دنبال هم صحبتی بودند و در فرایند کمال به دنبال جفت روحیشان یا همان نیمه گمشده خود می گردند تا به آرامش روح برسد و برای پیدا کردن جفت روحی، راه های فراوانی را طی می کنند.

پیدا کردن جفت روحی

بسیاری از فیلسوفان مثل افلاطون اعتقاد دارند که روح در انسان ها به شکل کره ای است و خداوند آن را به دو نیم کره تقسیم نموده و در درون دو جسم قرار داده است و عشق به این صورت در انسان ها پدید آمده است. و این فلسفه جفت روحی می باشد.

جفت روحی چه خصوصیاتی دارد؟

جفت روحی، شریک واقعی برای هر فرد می باشد و با وجود اینکه هیچ گاه دو روح شبیه یکدیگر نیستند جفتهای روحی می تواند تکامل دهنده یکدیگر باشند و با هم به کمال برسند و در گذر زندگی به تکامل یکدیگر کمک می کنند.

قانون جذب عشق

جفتهای روحی دارای اهداف و آرزوهای مشترک اند و از نظر فکری و اعتقادی بسیار شبیه به یکدیگرند و این هماهنگی و تناسب به آن ها احساس آرامش و امنیت می دهد این جفتها دلبستگی های عاطفی بالایی به هم دارند و از خلقیات هم به خوبی آشنا هستند و دارای رابطه ای آرام و عاطفی با هم دارند. این جفتها چون از نظر دانش و اهداف همسو با یکدیگر هستند می توانند به پیشرفت خودشان کمک کنند.

در چه شرایطی جفتهای روحی با یکدیگر روبه رو می شوند؟

چیزی که در اینجا باید به آن توجه کنید این است که جفتهای روحی زمانی با یکدیگر مواجه می شوند که در این زمینه آمادگی داشته باشند و بتوانند مسئولیت خود را در قبال جفتشان عهده دار شوند.

  •  آرون گروپس

جفت های روحی و یکپارچگی

زمانی شما در شرایط درست با جفت هم فکر خود روبه رو می شوید که عشق را به درستی شناخته باشید و مطابق آنچه که درون قلبتان است عمل کنید و می توانید این سؤالات را از خودتان بپرسید که:

چقدر با خودتان و آنچه که در درون شماست رو راست هستید؟

عقل و خرد تا چه حد برای شما دارای اهمیت است؟

تا کنون به مفهوم رویاهایتان فکر کرده اید؟

تا کنون در رابطه با خودتان یا دیگران  عشق ورزی را تجربه کرده اید؟

قانون جذب جفت خود

جفتهای روحی می توانند یک زندگی عاشقانه و متناسب با ایده آل های خود داشته باشند و به دلیل تفاهمات روحی زندگی شاد و پر انرژی را در کنار یکدیگر تجربه می کنند.

 پیدا کردن نیمه گمشده:

با تکرار این پیام در ضمیر ناخودآگاه که “من جفت روحیم را در زمان مشخص خود می خواهم پیدا کنم و با او یک زندگی عاشقانه داشته باشم و خدا در این راه مرا تنها نمی گذارد .” در زمان مناسب خودش شما با جفت روحی، روبه رو می شوید. توجه داشته باشید که این اتفاق باید در زمان خودش رخ دهد در غیر این صورت راه شما از یکدیگر جدا می شود. در ضمیر ناخودآگاه یک نیروی الهی جفت شما را در سر راهتان قرار می دهد و قانون جذب این شرایط را برای شما فراهم می کند.

راز جذب نیمه گمشده

در این میان باید به ضمیر ناخودآگاه خود اعتماد کنید در هنگام خواب و بیداری به آنچه که در ذهنتان می گذرد فکر کنید . مثبت اندیش باشید و بدانید که جفت روحیتان در زمان مناسب با شما مواجه خواهد شد. و در این میان افکار منفی را از خود دور نگه دارید  و بدانید شما تنها کسی نیستید که با این قانون روبه رو می شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *