دسته ها
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

آموزش آرایش چشم دودی با متدهای جدید و روز

  • ندا خوشرو
  • ۱۱ آبان ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب آموزش چشم دودی با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این مدل آموزش نهایت لذت را ببرید.

آرایش چشم دودی از انواع میکاپ های زیبا و جذاب است و اگر شما تمایل دارید آرایش چشم هایتان بی نظیر و خاص باشد بهتر است از این مدل آرایش استفاده نمایید تا چشم هایتان زیبا و گیراتر به نظر برسد. 

آرایش چشم ملایم و میکاپ چشم دودی و آرایش چشم ساده از انواع مدل آرایش های زیبا و شیک چشم هستند و اگر شما تمایل دارید برای مهمانی ها و مجالس مختلف چشم هایتان آرایشی بی نظیر داشته باشند بهتر است از این مدل ها استفاده نمایید.

مدل آرایش شیک و زیبا چشم

مدل آرایش چشم دودی با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا

ابتدا پلک چشم هایتان را به صورت کامل تمیز کنید تا پلک هایتان هیچ چربی نداشته باشند سپس روی قسمت بیرونی پلک ها و استخوان زیر ابروهایتان سایه رنگ خاکستری را پخش کنید. توجه داشته باشید که سایه را باید از قسمت بیرون به داخل چشم و تا قسمت وسط پلکهایتان به آرامی فید نمایید. برای اینکه آرایش چشم هایتان زیبایی داشته باشد کشیدن سایه را تا دم ابروهایتان ادامه دهید سپس خط چشمی نسبتا پهن بکشید و قسمت بیرونی پلک هایتان را تیره تر کنید. با کمک مداد چشم گوشه خارجی چشم هایتان را شروع به کشیدن کنید و خط چشم زیر چشم هایتان را از مدل پهن به باریک بکشید با این مدل سایه کشیدن چشم هایتان کشیده و درشت تر به نظر می رسد. با کمک سایه چشم پلک پایینی چشم هایتان را تا وسط تیره تر کنید توجه داشته باشید که تیرگی پلک پایین چشم هایتان به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

آموزش میکاپ چشم دودی

مدل های میکاپ چشم دودی زنانه و دخترانه

اگر شما تمایل دارید آرایش چشم هایتان بی نظیر و شیک باشد بهتر است  از انواع مدل های آرایش چشم الگوبرداری کنید سپس با کمک این مدل ها چشم هایتان را به زیبایی میکاپ کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل آرایش چشم دودی زنانه و دخترانه با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا را در مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها چشم هایتان را به زیباترین شکل ممکن آرایش کنید و در مهمانی ها و مجالس چهره ای جذاب و ایده آل داشته باشید.

مدل آرایش چشم مدل آرایش زیبا چشم مدل آرایش زیبا و شیک چشم مدل آرایش چشم شیک و زیبا آموزش مدل آرایش چشم دودی آموزش آرایش چشم دودی زیبا و جذاب آموزش مرحله به مرحله میکاپ چشم دودی آرایش چشم مدل زیبا و شیک آرایش چشم مدل میکاپ چشم مدل آرایش چشم زنانه دودی مدل میکاپ چشم دودی

در این مطلب با آموزش آرایش چشم دودی آشنا شدید که امیدواریم بتوانید با کمک این آموزش ها چشم هایتان را به زیباترین شکل ممکن آرایش کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل آرایش چشم کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.