دسته ها
یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

جدیدترین مدل های تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد

 • یلدا محمدی
 • ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
 • ۰

مجموعه تصاویر و مدل های زیبای تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد با روش های جدید و زیبا که در این مطلب ضمن مشاهده این مدل های شیک با چگونگی چیدمان سفره عقد و همچنین نحوه تزیین آن آشنا خواهید شد.

تزیینات نان پنیر سبزی سفره عقد یکی از تزیینات زیبا و قابل توجه است که جلوه خاصی به تزیینات سفره عقد می بخشد. در هر منطقه ایی با توجه به فرهنگ و رسوم آن منطقه نوع خاصی از این سبک تزیینات را انجام می دهند، در این مجموعه سعی نموده ایم تصاویر و مدل های مختلف تزیینات نان پنیر سبزی را گردآوری نماییم تا ضمن آشنایی با مدل های جدید، از ایده های مختلف برای این تزیینات استفاده نمایید. تا پایان همراه ما باشید.

تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد با روش ها جدید و شیک:

نان پنیر سبزی یکی از اجزاء مهم و ضروری سفره عقد به حساب می آید که اغلب در تمام ماسم ها با رسم های مختلف تزیینات نان پنیر سبزی سفره عقد انجام می گیرد. نان و پنیر در سفره عقد نشانگر برکت خداوند و وسعت روزی است و همچنین سبزی نشانه سرسبزی و سلامت است که وجودشان در سفره عقد ضروری است و چه بهتر که با بهترین و زیباترین تزیینات در سفره قرار بگیرند و باعث زیبایی و جلوه بیشتر چیدمان سفره عقد شوند. یکی از ساده ترین روش ها برای این تزیینات، تکه کردن نان در ابعاد مشخص است که با پنیر های قالب زده شده و همچنین انواع سبزی، تربچه و پیازچه که از قبل برش زده شده و داخل آب قرار گرفته است دیزاین می شود. این نوع تزیینات را اغلب در سینی چیده و بعد روی سفره قرار می دهند. تصاویر زیبایی که در ادامه مشاهده می فرمایید مربوط به انجام این نوع تزیینات است.

تزیین اجزاء سفره عقدتزیین سفره عقدتزیین نان پنیر سفره عقدتزیین نان پنیر سبزی سفره عقد

 • تصفیه آب خانگی
 • چکاد بام

تزیینات نان به شکل گل و قرار دادن آن در سفره عقد یکی از هنرهای زیبای خانم های ایرانی است که جلوه خاص و ویژه ایی به سفره می بخشد. برای فرم گرفتن بهتر گل، بهتر است از نان سنگک استفاده نمایید. گل ها را در سایز دلخواه آماده کنید و با سایر وسایل تزیینی و آنچه در دسترس دارید دیزاین نموده و در سفره عقد قرار دهید.

تزیین سفره عقدتزیین نان پنیر سفره عقدتزیین نان پنیر سفره عقدتزیین نان پنیر سبزیتزیین نان پنیر سبزی سفره عقدتزیین نان پنیر سبزیتزیین نان پنیر سبزیتزیین نان پنیر سبزی

هر یک از مدل های متنوع تزیینات نان پنیر سبزی سفره عقد که در ادامه می بینید می تواند ایده مناسب و جالبی برای تزیینات شما باشد و با الهام گرفتن از این طرح ها و مدل ها و کمی خلاقیت و ابتکار بهترین تزیین سفره عقد را داشته باشید.

تزیین سفره عقدتزیین سفره عقدتزیین سفره عقدنان پنیر سبزی سفره عقدنان پنیر سبزیتزیین سفره عقدنان پنیر سبزی سفره عقدتزیین نان پنیر سفره عقدتزیین نان سنگک سفره عقد

تزیینات جدید و زیبای نان و پنیری و سبزی برای مراسم عقد

چیدمان سفره عقد و اجزای آن سلیقه ای است و هر کس بسته به ذوق و سلیقه ای که دارد می توانند ایده های خلاقانه ای را در دیزاین هر چه بهتر سفره جشن عقدکنان به کار بندد. از این رو در ادامه سعی کردیم مدل های جدید و در عین حال جذابی از تزیینات نان و پنیر و سبزی را ارائه نماییم که با الهام از هر یک از این نمونه ها می توانید به شکلی شایسته و در خور این جزء مهم و سنتی سفره عقد را بیارایید و تزیین کنید.

 • قاصدک 24
 • بلیط کیش

انواع دیزاین برای نان و پنیر و سبزی سفره عقد مدلی زیبا از تزیینات نان و پنیر و سبزی سفره عقد

تزیینی زیبا از نان و پنیر و سبزی سفره عقد مدلی شیک از تزیینات نان و پنیر و سبزی برای جشن عقدکنان

ایده تزیینی متفاوت برای نان و پنیر و سبزی سفره عقد مدل تزیینات نان و پنیر و سبزی با مروارید برای مراسم عقد

تزیینی شیک از نان و پنیر و سبزی سفره عقد مدل تزیینات نان و پنیر و سبزی برای عقد

تزیینی متفاوت از نان و پنیر و سبزی سفره عقد تزیینات نان و پنیر و سبزی مناسب جشن عقدکنان

تزیینی قشنگ از نان و پنیر و سبزی سفره عقد تزیینات فوق العاده زیبای نان و پنیر و سبزی

ایده تزیینی جدید برای نان و پنیر و سبزی سفره عقد تزیینات نان و پنیر و سبزی در مدلی جالب

تزیینی لاکچری از نان و پنیر و سبزی سفره عقد تزیینات نان و پنیر و سبزی به شکل سبد گل برای سفره عقد

جالب ترین تزیین نان و پنیری و سبزی سفره عقدتزیینات هنرمندانه نان و پنیر و سبزی برای مراسم عقد

ایده تزیینی خلاقانه برای نان و پنیر و سبزی سفره عقد تزیینات بسیار جذاب نان و پنیر و سبزی برای سفره عقد

انواع تزیین نان و پنیری و سبزی سفره عقدتزیینات شیک و فانتزی نان و پنیر و سبزی

ایده تزیینی جالب برای نان و پنیر و سبزی سفره عقد تزیینات نان و پنیر و سبزی سفره عقدکنان

ایده تزیینی خاص برای نان و پنیر و سبزی سفره عقد   تزیینات نان و پنیر و سبزی در مدل های زیبا

جذاب ترین تزیین نان و پنیری و سبزی سفره عقد

جدیدترین طرح ها و مدل های تزیینات نان پنیر سبزی سفره عقد را مشاهده نمودید، امیدواریم ایده های جذابی برای انجام تزیینات گرفته باشید. با مراجعه به بخش سفره عقد از سایر مدل ها و تزیینات عروس متنوع و جدید دیدن کنید. موفق باشید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.