دسته ها
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

جدیدترین مدل های تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد

  • یلدا محمدی
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۴
  • ۰

مجموعه تصاویر و مدل های زیبای تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد با روش های جدید و زیبا که در این مطلب ضمن مشاهده این مدل های شیک با چگونگی چیدمان سفره عقد و همچنین نحوه تزیین آن آشنا خواهید شد.

تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد یکی از تزیینات زیبا و قابل توجه است که جلوه خاصی به تزیینات سفره عقد می بخشد. در هر منطقه ایی با توجه به فرهنگ و رسوم آن منطقه نوع خاصی از این سبک تزیینات را انجام می دهند، در این مجموعه سعی نموده ایم تصاویر و مدل های مختلف تزیین نان پنیر سبزی را گردآوری نماییم تا ضمن آشنایی با مدل های جدید، از ایده های مختلف برای این تزیینات استفاده نمایید. تا پایان همراه ما باشید.

تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد با روش ها جدید و شیک:

نان پنیر سبزی یکی از اجزاء مهم و ضروری سفره عقد به حساب می آید که اغلب در تمام ماسم ها با رسم های مختلف تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد انجام می گیرد. نان و پنیر در سفره عقد نشانگر برکت خداوند و وسعت روزی است و همچنین سبزی نشانه سرسبزی و سلامت است که وجودشان در سفره عقد ضروری است و چه بهتر که با بهترین و زیباترین تزیینات در سفره قرار بگیرند و باعث زیبایی و جلوه بیشتر چیدمان سفره عقد شوند. یکی از ساده ترین روش ها برای این تزیینات، تکه کردن نان در ابعاد مشخص است که با پنیر های قالب زده شده و همچنین انواع سبزی، تربچه و پیازچه که از قبل برش زده شده و داخل آب قرار گرفته تزیین می شود. این نوع تزیینات را اغلب در سینی چیده و بعد روی سفره قرار می دهند. تصاویر زیبایی که در ادامه مشاهده می فرمایید مربوط به انجام این نوع تزیین است.

تزیین اجزاء سفره عقدتزیین سفره عقدتزیین نان پنیر سفره عقدتزیین نان پنیر سبزی سفره عقد

  •  گاز رومیزی

تزیین نان به شکل گل و قرار دادن آن در سفره عقد یکی از هنرهای زیبای خانم های ایرانی است که جلوه خاص و ویژه ایی به سفره می بخشد. برای فرم گرفتن بهتر گل، بهتر است از نان سنگک استفاده نمایید. گل ها را در سایز دلخواه آماده کنید و با سایر وسایل تزیینی و آنچه در دسترس دارید تزیین نموده و در سفره عقد قرار دهید.

تزیین سفره عقدتزیین نان پنیر سفره عقدتزیین نان پنیر سفره عقدتزیین نان پنیر سبزیتزیین نان پنیر سبزی سفره عقدتزیین نان پنیر سبزیتزیین نان پنیر سبزیتزیین نان پنیر سبزی

هر یک از مدل های متنوع تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد که در ادامه می بینید میتواند ایده مناسب و جالبی برای تزیینات شما باشد و با الهام گرفتن از این طرح ها و مدل ها و کمی خلاقیت و ابتکار بهترین تزیین سفره عقد را داشته باشید.

تزیین سفره عقدتزیین سفره عقدتزیین سفره عقدنان پنیر سبزی سفره عقدنان پنیر سبزیتزیین سفره عقدنان پنیر سبزی سفره عقدتزیین نان پنیر سفره عقدتزیین نان سنگک سفره عقد

جدیدترین طرح ها و مدل های تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد را مشاهده نمودید، امیدواریم ایده های جذابی برای انجام تزیینات گرفته باشید. با مراجعه به بخش سفره عقد از سایر مدل ها و تزیینات عروس متنوع و جدید دیدن کنید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.