دسته ها
جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

تصاویر ۲۰ مدل مانتو سفید جدید و زیبا

  • مرضیه شاکری
  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
  • ۰

در این مجموعه سعی کردیم که انواع زیبای مدل مانتو سفید را از کنار و گوشه دنیا جمع اوری کنیم تا متفاوت ترین و برترین های روز را برایتان به نمایش بگذاریم. لطفا ما را در این مجموعه یاری کنید.

مانتوها در طرح ها و رنگ های مختلف و در هر بازه زمانی، طرفداران خاص خود را دارد. مانتوی سفید هم از دسته مانتوهایی است که بسیار طرفدار دارد و بانوان دوست دارند که در بین مانتوهایی که برای خود می پسندند حداقل یکی به رنگ سفید باشد. در واقع رنگ سفید نوعی شادابی را به فرد منتقل می کند. با انواع مدل مانتوی سفید در خدمت شما هستیم.

انواع مدل مانتو سفید شیک و دیدنی:

رنگ سفید بسیار رنگ شادیست که وقتی در لباس ها به کار برده می شود باعث می گردد تا افراد زیبایی خاصی پیدا کنند. به عبارت دیگر، رنگ سفید، نور صورت را بر می گرداند و بازتاب می کند و باعث می شود تا چهره ای شاداب تر جلوه کند. بانوان دوست دارند که مانتویی به رنگ سفید داشته باشند تا در برخی مجالس، تنوع چشم گیری در تیپ ظاهریشان دیده شود. ما بر آن شدیم تا این مجموعه زیبا رامهیا کنیم و در اختیار شما خوبان قرار دهیم تا بتوانید برای مدل مانتوهای خود الگو قرار دهید. هدف ما رضایت شما همراهان صمیمی است.

مدل مانتوی سفید کوتاه:

مانتوهای کوتاه امروزه بسیار پرطرفدار تر از مانتوهای بلند هستند. در حقیقت دنیای مد، امروزه گرایش به مدل های کوتاه دارد و در این بین خانم هایی که طالب مد هستند و هر روز به دنبال مدرن ترین ها می گردند، از جمله طرفداران مانتوهای کوتاه تلقی می شوند. عکس های مدل مانتوی کوتاه سفید را در ادامه می بینید.

مدل مانتو سفید زیبا و جدید مدل مانتو سفید زیبا و شیک مدل مانتو سفید زیبا و مدرن مانتو سفید جدید مانتو سفید جدید و زیبا مانتو سفید جدید و مدرن مانتو سفید جدید و باکلاس مدل مانتو مدرن و زیبا مدل مانتو مدرن و شیک مدل مانتو مدرن و باکلاس مانتو سفید جذاب و زیبا مانتو سفید جذاب و جدید مانتو سفید جذاب و مدرن مانتو سفید جذاب و شیک

مدل مانتوی سفید بلند:

مانتوهای بلند نیز به نوعی طرفداران بسیاری دارند. مانتوهای بلندی که امروزه طراحی می شوند با طراحی هایی خارق العاده عرضه می گردند که شاید در نگاه اول جذاب نباشند اما بعد از مدتی، متوجه خواهید شد که زیبایی نا محسوسی را در خود دارند. در ادامه انواع مدل مانتوی بلند سفید را ببینید.

مدل مانتو سفید زیبامدل مانتو سفید زیبا و باکلاسمانتو سفید جدید و شیکمدل مانتو مدرن و جدیدمدل مانتو مدرن و جذابمانتو سفید جذاب و باکلاس

  •  آرون گروپس

امیدواریم که در این مقاله تنوانسته باشیم با مدل مانتو سفید رضایت شما را جلب کنیم. در ادامه مدل های بیشتری از مانتو را مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *