دسته ها
جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

مدل موی آلمانی جدید پسرانه و مردانه برای انواع صورت ها

  • ندا خوشرو
  • ۲ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب انواع مدل موی آلمانی پسرانه و مردانه با جدیدترین متدهای کوتاهی موی روز دنیا را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل مو آلمانی از انواع مدل موهای پرطرفدار و جذاب در بین آقایان است که این مدل مو از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه اغلب افراد قرار گرفته است. مدل مو آلمانی در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از بین این مدل موهای متنوع مدلی مناسب را برای کوتاهی موهایتان انتخاب کنید.

مدل موی انگلیسی، مدل مو آلمانی، مدل موی خامه ای از انواع مدل موهای خاص و متفاوت هستند و اگر شما تمایل دارید چهره ای جذاب و مردانه داشته باشید بهتر است از این مدل ها برای کوتاه کردن موهای خود استفاده کنید.

مدل موی بلند و شیک آلمانی

 مدل موی آلمانی کوتاه و بلند برای آقایان با فرم صورت مختلف

 مدل مو تاثیر زیادی روی چهره آقایان دارد و اگر به درستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند, در ادامه تصاویری از انواع مدل موی بلند و کوتاه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل مو آلمانی جدید و زیبا

  •  نهال بیبی شاپ
  •  بلیط کیش

مدل مو مردانه آلمانی جدید

برای انتخاب مدل موی مردانه  بهتر است ابتدا به ویژگی های ظاهری و فرم صورت خود توجه کنید سپس مدل موهایی را انتخاب کنید که با فرم صورت شما مطابقت و همخوانی بیشتری داشته باشند. توجه داشته باشید که مدل مو علاوه بر اینکه باعث زیبایی چهره شما می شود می تواند نشان دهنده شخصیت تان نیز باشد بنابراین بهتر است مدل مویی متناسب با شخصیت اجتماعی تان را برای کوتاه کردن موهای خود انتخاب کنید.

  مدل موی آلمانی

مدل موی مردانه شیک

مدل موی آلمانی مردانه

مدل موی کوتاه و شیک پسرانه

مدل موی جذاب و پرطرفدار آلمانی

مدل مو مردانه آلمانی

مدل موی کوتاه آلمانی

مدل موی مردانه شیک و جدید

مدل موی بلند آلمانی

مدل مو آلمانی بلند

مدل موی کوتاه و شیک آلمانی

مدل مو کوتاه آلمانی شیک

  مدل مو بلند آلمانی

مدل موی بلند مردانه

مدل موی بلند و جذاب مردانه

مدل موی بلند و شیک

مدل مو کوتاه آلمانی

مدل موی جدید و کوتاه مردانه

مدل موی زیبا آلمانی

مدل مو مردانه آلمانی شیک و زیبا

مدل مو پسرانه آلمانی شیک و زیبا

مدل موهای پسرانه آلمانی در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود هستند. در مدل مو کوتاه آلمانی اطراف سر و پشت گردن به صورت کامل کوتاه می شود همچنین در این مدل مو قسمت بالای موها به صورت کامل خرد می شوند و قسمت پشت سر به صورت خالی کوتاه می شود.

مدل مو کوتاه آلمانی زیبایی و جذابیت خاصی دارد و این مدل مو می تواند برای فصول گرم سال انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

مدل موی مردانه آلمانی

مدل موی کوتاه و جذاب پسرانه

مدل موی کوتاه و جذاب آلمانی

مدل مو پسرانه کوتاه آلمانی

مدل مو جدید و زیبا آلمانی

مدل مو آلمانی پسرانه

مدل مو بلند آلمانی، نیز شبیه به مدل مو کوتاه آلمانی کوتاه می شود با این تفاوت که در این مدل مو قسمت بالای موها خرد نمی شود و موها ممکن است به صورت بلند و یکدست تا میانه گوش های شما کوتاه شوند.

مدل موی بلند از پرطرفدارترین انواع مدل موی پسرانه در بین آقایان جوان است و این مدل باعث ایجاد تغییرات مثبتی در چهره شما می شود.

مدل مو پسرانه آلمانی

مدل موی پسرانه بلند و شیک

مدل مو پسرانه آلمانی

مدل موی بلند پسرانه آلمانی

مدل موی پسرانه آلمانی

مدل موی بلند و شیک پسرانه

مدل موی شیک و متفاوت آلمانی

مدل موی جدید و شیک پسرانه

مدل موی بلند و جذاب آلمانی

مدل موی زیبا و جذاب پسرانه بلند

مدل موهای آلمانی و جدید برای پسر بچه ها

دیدن عکس و ژست پسر بچه هایی با مدل موهای فشن وتیپ زیبا قطعا برای همه افراد به خصوص والدین و اطرافیان آنها جذاب می باشد، مدل موهای جذاب و جدید زیادی برای کودکان وجود دارد که اگر متناسب با فرم صورت و ظاهر و استایل کودک انتخاب شود، تاثیر زیادی در در جذابیت و زیبایی وی خواهد داشت، حال در صورتی که به دنبال یک مدل مو به روز و شیک متناسب با سن کودکتان هستید، در ادامه این بخش تصاویری متنوع از عکس پسر بچه های خوشتیپ و جذاب با مدل مو های زیبا و فشن قرار داده ایم که در کنار لذت بدن از تماشای آنها می توانید با توجه به این مدلها، بهترین و مناسب ترین مدل مو پسرانه را برای فرزندتان انتخاب کرده و الگو بگیرید.

تصاویری از مدل مو آلمانی

کودکان معمولا تمایلی به کوتاه کردن مو های خود ندارند، از این رو با نشان دادن مدلهای مختلف و جذاب موها به آنها می توانید آنها را ترغیب و تشویق به این کار نمایید و در نهایت با انتخاب مدل مویی زیبا و متناسب با کودکتان می توانید موهای وی را در مدلی که دوست دارد و مورد پسند شما نیز می باشد، کوتاه نمایید، در این قسمت دعوت می کنیم از انواع مدلهای مو آلمانی و مدلهای جدید موهای کوتاه برای پسر بچه ها دیدن کنید.

مدل موهای زیبای آلمانی

عکسی از مدل مو آلمانی

تصویری از مدل مو آلمانی

جدیدترین مدل مو آلمانی

مدل مو آلمانی پسرانه

مدل موی آلمانی پسرانه

مدل مو جذاب آلمانی

مدل مو زیبای آلمانی

مدل موی آلمانی شیک

مدل مو آلمانی جذاب

مدل مو آلمانی زیبا

مدل مو آلمانی جدید

مدل مو آلمانی

مدل موی آلمانی جدید

در این مطلب انواع مدل موی آلمانی کوتاه و بلند را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مدل مویی کوتاه و یا بلند آلمانی شیک و متفاوتی را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.