دسته ها
دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

مدل مانتو بچگانه شیک و فانتزی با طرح های زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۴ شهریور ۱۴۰۰
  • ۰

اغلب دختر بچه ها علاقه زیادی به پوشیدن مدل مانتو های بچه گانه دارند و این مدل مانتو ها در انواع طرح های زیبا و متفاوت موجود هستند؛ در ادامه مدل مانتو بچگانه با جدیدترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد.

مدل مانتو های بچه گانه امروزه در انواع طرح های اسپرت و مجلسی طراحی می شوند که انتخاب طرح مانتوها به سلیقه شخصی و مکانی که قرار است مانتویتان در آنجا پوشیده شود بستگی دارد. مدل مانتو بچگانه طرح های شیک و فانتزی دارد و اگر مدل و طرح مانتویتان با ویژگی های ظاهری کودکان مطابقت داشته باشد فرزند شما شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر می رسد.

مدل مانتوی بچه گانه اسپرت و مجلسی بهتر است از بین طرح های فانتزی و رنگ های شاد انتخاب شود تا کودکان چهره جذاب و متفاوت تر پیدا کنند و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسند.

مدل مانتو لی بچه گانه

مدل مانتو بچگانه با طرح های زیبا و شیک

مدل مانتوی مدرسه و مدل مانتوی مجلسی و اسپرت از انواع طرح های شیک و زیبا مدل مانتوی بچگانه هستند. مدل مانتوهای مدرسه نسبت به مدل مانتوهای اسپرت و مجلسی بچگانه رسمی تر هستند و اگر کودک شما تمایل دارد که در مکان های بیرون از مدرسه از مانتوها استفاده کند بهتر است مانتوهای اسپرت و مجلسی را برای او تهیه کنید.

مدل مانتو اسپرت و شیک بچه گانه

مدل مانتوی بچه گانه اسپرت

مدل مانتوهای اسپرت بچه گانه اغلب با پارچه های جین و لی دوخته می شوند و این مدل مانتوها به صورت طرح دار و فانتزی موجود هستند. مدل مانتوهای اسپرت بچگانه همچنین با پارچه های نخی و خنک نیز برای فصل تابستان نیز موجود هستند که بهتر است برای جلوگیری از تعریق کودکان از این مدل مانتوها در فصل تابستان استفاده کنید.

مدل مانتو اسپرت بچه گانه

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

مدل مانتو طرح دار بچه گانه

مدل مانتو لی بچه گانه طرح دار

مدل مانتو لی طرح دار بچه گانه

مدل مانتو اسپرت و شیک بچه گانه

مدل مانتو شیک و اسپرت بچه گانه

مدل مانتو کوتاه بچه گانه

مدل مانتو بچه گانه اسپرت

مدل مانتو بچگانه لی

مدل مانتو لی بچه گانه

مدل مانتو زرد بچگانه

مدل مانتو بچه گانه

مدل مانتو بچگانه اسپرت

مدل مانتو جدید و زیبا بچه گانه

مدل مانتوی مجلسی بچگانه

مدل مانتوهای دانتل و حریر دار از انواع مدل مانتوهای شیک و زیبا مجلسی بچه گانه هستند که بهتر است کودکان عزیز این مدل مانتوها را در مهمانی ها و مجالس بپوشند. مانتوهای مجلسی بچه گانه طرح های فانتزی و شیکی دارند و بهتر است این مدل مانتوها را از بین رنگ های شاد و روشن انتخاب کنید زیرا رنگ های شاد می توانند تاثیر مثبتی روی روحیه کودکان داشته باشند.

مدل مانتو طرح دار بچه گانه

مدل مانتو طرح دار و مجلسی بچه گانه

مدل مانتو گلدار بچه گانه

مدل مانتوی مجلسی بچگانه

   مدل مانتو صورتی بچه گانه

مانتو صورتی بچه گانه

مدل مانتو طرح دار و مجلسی بچه گانه

مانتو طرح دار بچه گانه

مدل مانتو مجلسی بچه گانه

مدل مانتو مجلسی و شیک بچه گانه

مدل مانتو مجلسی و جذاب بچگانه

مدل مانتو دخترانه بچه گانه

مدل مانتو مجلسی و زیبا بچگانه

مدل مانتو صورتی طرح دار بچه گانه

مدل مانتو فانتزی و شیک بچگانه

مدل مانتو فانتزی و جدید بچه گانه

مدل مانتو زیبا و شیک بچگانه

مدل مانتو گلدار بچه گانه

مدل مانتو بچگانه طرح دار و زیبا

مدل مانتو مجلسی و گلدار دخترانه

مدل مانتو طرح دار و شیک بچه گانه

جدیدترین مدل مانتو های بچه گانه شیک و زیبا

مانتو های بچه گانه در طرح ها و جنس های مختلفی طراحی و دوخته می شوند و در صورتی که بتوانید به درستی مدلهای مختلف آن را با سایر لباسهای کودک ست و هماهنگ کنید، استایل کودکانه شیک و فوق العاده زیبایی را ایجاد خواهید کرد، البته بهتر است به هنگام انتخاب مانتو ببرای بچه ها از رنگ های شاد و مدلهای فانتزی استفاده نمایید، زیرا کودکان نیاز به داشتن روحیه شادتری دارند، ضمنا اینکه راحتی لباس برای کودک نیز باید در نظر گرفته شود، همانطور که گفتیم مانتوی کودکان در جنس های مختلفی دوخته می شود که با توجه به فصول مختلف می توان مناسب ترین آنها را انتخاب کرد؛ مثلا مانتوهایی با جنس نخی و حریر بسیار مناسب برای فصل بهار و تابستان هستند.

زیباترین مدل مانتو بچه گانه

همچنین به هنگام انتخاب مانتو برای کودک علاه بر رنگ، مدل مانتو و جنس و دوخت پارچه باید رضایت کودک در انتخاب این پوشش نیز در نظر گرفته شده و کودک مدل و رنگ آن را بپسندد، زیرا مهمترین نکته در شیک پوشی رضایت داشتن از ظاهر و پوشش می باشد، سپس می توانید مدل مانتو را با توجه به استفاده آن در موقعیتهای مختلف رسمی، اسپرت و مجلسی انتخاب نمایید، برای زیبایی و جلوه بیشتر مانتو باید در انتخاب کفش و اکسسوری های دیگر نیز انتخاب درستی داشته باشد تا کودک شما خوش پوش و زیباتر از همیشه به نظر آید، در اینجا می توانید از انواع مدل مانتو بچگانه جدید و زیبا دیدن کنید.

انواع مدل مانتو بچه گانه مدلی از مانتو بچه گانه تصاویر مانتو های بچه گانه جدیدترین مدل مانتو بچه گانه مدل جدید مانتو بچه گانه مدل مانتو بچگانه پاییزه مدل مانتو بچه گانه شیک مدل مانتو بچه گانه زیبا مدل مانتو بچگانه تابستانه مدل مانتو بچه گانه جدید مدل مانتوی بچه گانه مدل مانتو بچه گانه مدل مانتو بچگانه جدید

در این بخش از مدل مانتو مجله آرگا انواع مدل مانتو بچگانه با جدیدترین طرح های مد سال را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مدل مانتو شیک و متفاوتی را برای فرزند خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *