دسته ها
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

ترانه علیدوستی در مراسم مختلف چه مدل مانتوهایی پوشیده است؟

  • ندا خوشرو
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
  • ۰

ترانه علیدوستی از بازگیران مشهور تئاتر و سینمای ایران است که این بازیگر جوان تیپی متفاوت و جذاب دارد, در ادامه این مطلب انواع مدل مانتو ترانه علیدوستی با طراحی شیک و زیبا را مشاهده خواهید کرد.

اغلب خانم های جوان تمایل دارند مدل مانتوی خود را از بین مدل مانتوهای بازیگران ایرانی مشهور انتخاب کنند. ترانه علیدوستی یکی از بازیگران محبوب ایرانی است که این بازیگر مشهور از مانتوها با مدل های خاص و متفاوتی استفاده می کند و اگر شما تمایل دارید که در مکان های مختلف از مدل مانتوهای خاص و منحصر به فرد استفاده کنید بهتر است از مدل مانتوهای ترانه علیدوستی با طرح های مجلسی و اسپرت و ساده الهام بگیرید.

مانتو یکی از مهم ترین پوشش ها در بین خانم های ایرانی است که می تواند روی زیبایی و جذابیت ظاهری تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل مانتو قبل از هر چیز به شکل ظاهری خود توجه کنید تا بتوانید مدل مانتویی را انتخاب کنید که برازنده شما است.

مدل مانتو سفید و شیک ترانه علیدوستی

مدل مانتو ترانه علیدوستی با طرح های زیبا و متفاوت

مدل مانتوها اگر به شیوه درستی انتخاب شود می تواند در فرم اندام شما تغییرات مثبتی را ایجاد کند. اغلب خانم ها برای انتخاب مدل مانتوی خود از مانتوهای بازیگران ایده می گیرند توجه داشته باشید که اگر شما هم از این دسته از افراد هستید بهتر است قبل از انتخاب مدل مانتوی خود ابتدا فرم و عیب های موجود در اندام تان را تشخیص دهید سپس با توجه به اندام تان مانتو با طرح مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید. اگر مدل مانتو انتخابی تان با ویژگی های ظاهری شما مطابقت داشته باشد بی شک ظاهر و اندامی شیک و جذاب پیدا می کنید.

مانتو ترانه علیدوستی
همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید نمونه هایی از مدل مانتوی ترانه علیدوستی در مراسم های مختلف را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتویی با تن پوش شیک و برش مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

مانتو طرح دار ترانه علیدوستی

مدل مانتوی طرح دار ترانه علیدوستی

مدل مانتو طرح دار و زیبا ترانه علیدوستی

مانتوی مشکی و طرح دار ترانه علیدوستی

مدل مانتو ترانه علیدوستی در جشن حافظ

مدل مانتوی طرح دار ترانه علیدوستی در جشن حافظ

مدل مانتو اسپرت ترانه علیدوستی

مدل مانتوی اسپرت ترانه علیدوستی

مدل مانتو ساده ترانه علیدوستی

مدل مانتوی جلو باز ترانه علیدوستی

مدل مانتو مجلسی ترانه علیدوستی

مدل مانتوی مجلسی ترانه علیدوستی

مدل مانتو سبز ترانه علیدوستی

مدل مانتوی ترانه علیدوستی

مدل مانتو مشکی ترانه علیدوستی

مدل مانتوی مشکی و بلند ترانه علیدوستی

مدل مانتو بلند ترانه علیدوستی

مدل مانتوی ترانه علیدوستی در فیلم شهرزاد

مدل مانتو جلو باز ترانه علیدوستی

مدل مانتوی کوتاه ترانه علیدوستی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل مانتو ترانه علیدوستی با طرح های ساده و کار شده را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شخصی شما مطابقت و همخوانی داشته باشند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مدل مانتو با طرح شیک و ایده آلی را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.