دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

معرفی زیبایی های ییلاق آسمان سرا و نحوه سفر به این دشت زیبا

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۲
  • ۰

ییلاق آسمان سرا که ییلاقی دیدنی با جاذبه های متنوع است برای شما جالب توجه می باشد. این ییلاق طبیعت سرسبزی داشته و دارای شرایط آب و هوایی بسیار خوبی هستند.

یکی از مهم ترین نواحی در رودبار منطقه ییلاق آسمان سرا هستند که زیبایی های زیادی برای شما علاقه مندان دارند. این ییلاق جذابیت های زیادی داشته و با توجه به طبیعت بکر و ویژه خود مورد توجه بوده نه شما از زیبایی های آن دیدن می کنید.

زیبابی های آسمان سرا

معرفی ییلاق آسمان سرا:

این ییلاق امروزه جذابیت های گردشگری زیادی داشته و مورد توجه است. این دشت ها فراخ بوده و در فصل های مختلفی از سال نیز دارای زیبایی های ویژه ای می باشند. کوهستان های این‌ ناحیه نیز بلند بوده و موجب شده تا در فصل بهار و تابستان آب و هوای این منطقه بهتر شود.

سفر به آسمان سرا

جاذبه های طبیعی ییلاق:

اگر از علاقه مندان به جاذبه های طبیعی در رودبار هستید، می توانید در این بخس با دیدنی های این‌ ییلاق از نزدیک آشنا شوید. ارتفاعات این ناحیه در فصل زمستان پوشیده از برف می شود و بخش مهمی از آب های این‌ ناحیه را تامین می کند. در این ناحیه ییلاقی انواعی از گیاهان و گل های زینتی وجود داشته که شما می توانید از بو و عطر آن لذت ببرید.

ییلاق آسمان سرا

گل های زعفران نیز از گل هایی هستند که در این دشت ها رشد می کنند. پامچال و لاله های وحشی نیز نمونه ای دیگر از ای گل ها هستند که شما از زیبایی این گل ها نهایت لذت را می برید و با ان‌ آشنا خواهید شد. این دشت از دیدنی های رودبار می باشد.

  •  آرون گروپس

تفریح در آسمان سرا

شما در این ییلاق می توانید یک چای آتشی خوش طعم و عطر دم کنید و در کنار دوستات نوش جان‌ نمایید. این چای عطر فوق العاده ای داشته و می توانید یک روز خوب را در این طبیعت با جاذبه های آن سپری کنید که شگفتی های زیادی دارند.

ییلاق آسمان سرا شامل دیدنی های دیگری نیز خواهد بود. از مهم ترین جاذبه های این‌ ییلاق در فصل بهار می توانید به تنوعی از حیات وحش و گونه های طبیعی آن اشاره کرد. با رویش لاله های وحشی دشتی رنگی پیش روی شما قرار می گیرد که از آن لذت خواهید برد.

طبیعت زیبای آسمان سرا

چگونه به ابن دشت سفر کنیم؟

سفر به این دشت های دیدنی در فصل های مختلفی از سال دارای جذابیت بوده و مورد توجه هستند. شما می توانید فصل بهار را انتخاب کنید که شرایط آب و هوایی معتدل تر بوده و از سوی دیگر نیز طبیعت آن سرسبز و تماشایی می باشد.

شما می توانید با تورهای گردشگری نیز به این‌ ناحیه سفر داشته باشید.  در نزدیکی این روستا خانه های‌ ییلاقی زیبایی نیز وجود داشته که شما از آن لذت می برید. جاهای دیدنی نزدیک به این ییلاق نیز ویژگی های زیادی داشته و شما می توانید از نزدیک با زیبایی های این‌ ناحیه بیشتر آشنا شوید.

ییلاق سی دشت و ییلاق دیلمان از دیگر نواحی ییلاقی مهم در ایران هستند که شما عزیزان از تماشای ان ها لذت خواهید برد. این نواحی ییلاقی دارای جاذبه های منحصر به فردی در فصل های مختلفی از سال بوده و شما با این ویژگی ها آشنا خواهید شد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *