دسته ها
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

خلاقیت با بلوک سیمانی با ایده های کاربردی و جالب

  • منصوره رمضان زاده
  • ۶ شهریور ۱۴۰۲
  • ۰

ایده ها و روش های زیادی برای خلاقیت با بلوک سیمانی وجود داشته که می توانید از آن ها الهام بگیرید و با این نوع مصالح ساختمانی و ساده ترین ابزاری که در اختیار دارید لوازم تزیینی و یا کاربردی مختلفی بسازید و از هنر دست خود لذت ببرید.

یکی از مصالح و موادی که با استفاده از آن می توان سازه های مختلفی را ساخت بلوک سیمانی بوده که ضمن انجام کارهای عمرانی و ساختمان سازی می توان با داشتن کمی ابتکار و ایده های موجود از این وسیله برای درست کردن وسایل و لوازم گوناگونی کمک گرفت و کارهای هنری زیبایی انجام داد. در همین راستا سعی داریم در این مطلب برای الهام گرفتن شما عزیزان به نمایش مدل های جالبی از انواع خلاقیت با بلوک سیمانی بپردازیم.

انواع خلاقیت خاص با بلوک ساختمانی

ایده های جالب خلاقیت با بلوک سیمانی

به طور کلی باید گفت از بلوک سیمانی برای درست کردن دیوار و سقف منازل استفاده می گردد، از این رو امکان دارد پس از پایان هر پروژه ساختمانی تعدادی از آن ها اضافه بیاید که می توانید به جای دور ریختن از آن ها استفاده کاربردی داشته باشید و کارهای خلاقانه ای را انجام دهید.

بلوک های سیمانی در ابعاد و اندازه های گوناگونی وجود داشته که در حقیقت نسخه به روز شده آجرهای قدیمی می باشند. افرادی که علاقه مند به دیزاین و طراحی دکوراسیون می باشند تمایل داشته این موضوع را به اثبات برسانند که با برخی از مصالح ساختمانی نظیر بلوک سیمانی می توان به طراحی و تزیین دکوراسیون داخلی و بیرونی خانه کمک نمود.

شما می توانید با کمک این محصول به راحتی خانه و حیاط خود را زینت ببخشید و محوطه سازی جالبی انجام دهید، یا این که با به وجود آوردن یک سری تغییرات کوچک در بلوک و چیدمان درست آن ضمن زیباسازی می توانید وسایلی کاربردی و جذاب نیز درست کنید.

سبک های جذاب نوآوری با بلوک سیمانی

انواع نوآوری و ابتکار با بلوک ساختمانی

بهتر است بدانید با توجه به نوع جنسی که این مصالح ساختمانی دارد برای موارد و کارهای مختلفی همچون دیزاین باغچه و حیاط می توانید از آن بهره مند شوید. حتی می توانید از ایده های موجود در این زمینه الگو بگیرید و لوازمی خلاقانه و کاربردی با بلوک هایی که در دسترس دارید به سادگی ساخته و مورد استفاده قرار دهید.

روشی قدیمی و پرطرفدار که به منظور استفاده از بلوک های سیمانی باقی مانده می توانید انجام دهید ساخت گلدان های گل می باشد. این محصول در واقع مشابه یک گلدان آماده بوده که تنها با نصب آن ها بر روی یک پایه و پر کردنشان با خاک و گل و گیاه های مختلف می توانید این ایده را عملی سازید.

  •  آرون گروپس

به خاطر حالت مستطیل شکل پایداری که بلوک ها دارند در طراحی چیدمان گلدان های بداهه نیز به مشکلی برخورد نخواهید کرد. آن ها را می توان به سادگی در بلوک های جداگانه در بخش های مختلف حیاط گذاشت ولی تلفیق چند قطعه با هم قطعا زیباتر و خاص تر خواهد شد.

همچنین باید گفت ماندگاری و اشکال هندسی واضح، بلوک سیمانی را به محصولی عالی برای ساخت نیمکت و مبل تبدیل نموده که برای باغ ها و همینطور ساخت و سازهایی که با سنگ ساختمانی پوشش داده شده اند مناسب و کاربردی می باشد. در ادامه چندین ایده جالب دیگر نیز برای الهام گرفتن در اختیارتان قرار داده ایم تا بتوانید کارهای هنری خلاقانه ای بسازید و لذت ببرید.

مدل های شیک خلاقیت با بلوک ساختمانی  مدل های زیبا نوآوری با بلوک ساختمانی سبک های جذاب نوآوری با بلوک سیمانی مدل های خاص هنرآفرینی با بلوک سیمانی مدل های متفاوت خلاقیت با بلوک سیمانی سبک های جذاب هنرآفرینی با بلوک سیمانی ایده های زیبا خلاقیت با بلوک ساختمانی انواع هنرآفرینی با بلوک ساختمانی سبک های متفاوت ابتکار با بلوک سیمانی مدل های جذاب خلاقیت با بلوک ساختمانی مدل های جذاب خلاقیت با بلوک سیمانی ایده های جدید خلاقیت با بلوک ساختمانی مدل های جذاب خلاقیت با بلوک ساختمانی مدل های زیبا ابتکار با بلوک ساختمانی سبک های جالب نوآوری با بلوک سیمانی سبک های خاص هنرآفرینی با بلوک ساختمانی مدل های متنوع خلاقیت با بلوک سیمانی مدل های متنوع خلاقیت با بلوک ساختمانی انوع خلاقیت با بلوک ساختمانی انواع نوآوری با بلوک ساختمانی ابتکار با بلوک سیمانی سبک های جذاب هنرآفرینی با بلوک سیمانی سبک های زیبا خلاقیت با بلوک سیمانی انواع ابتکار با بلوک سیمانی  انواع نوآوری با بلوک ساختمانی سبک های متفاوت خلاقیت با بلوک ساختمانی انواع خلاقیت با بلوک ساختمانی انواع خلاقیت با بلوک سیمانی

تصاویری که ملاحظه نمودید مدل های جذابی از انواع خلاقیت با بلوک سیمانی بود که امیدواریم مورد توجه و پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد و نهایت بهره را از تماشای آن ها برده باشید. همچنین می توانید برای مشاهده انواع ایده های جالب خلاقیت با روسری کهنه و ساخت جا شمعی با وسایل دور ریختنی بر روی لینک های موردنظر کلیک کرده و از این مطالب بازدید نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *