دسته ها
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

تعبیر خواب ستون بر اساس دیدگاه های مختلف

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
  • ۰

مهم ترین نشانه ها و تعبیر خواب ستون به معنی قدرت و توانمندی می باشد این خواب نشانه های خوبی داشته و در این بخش به آن اشاره می شود.

دیدن ستون در خواب می تواند، نشانه ها و تعابیری داشته باشد. تعبیر خواب ستون به معنی استوار بودن و استقامت فرد در زندگی خواهد بود. از نشانه های این خواب می توان به ثابت قدمی در زندگی نیز اشاره کرد.

تعابیری از ستون در خواب

تعبیر خواب ستون چیست؟

در صورتی که شما در خواب خودتان ستون هایی مشاهده کنید که کج یا ناقص باشند این خواب نیز می تواند نشانه بدی داشته باشد. اگر فردی در خواب خود مشاهده کرد که ستون های خانه می ریزد یا از هم متلاشی می شود به معنی از بین رفتن زندگی شما خواهد بود.

 

ستون در خواب به معنی همان ستون های زندگی و رابطه شما خواهد بود. هر آسیبی به این ستون ها نشان دهنده اتفاق های بد در زندگی بوده و هر زیبایی در این ستون ها نیز نشان دهنده مقاومت زندگی شما می باشد. فرو ریختن ستون در خواب نیز از دیدگاه برخی معبران به معنی بیماری فرد است. تعبیر خواب خانه نیز دارای چنین نشانه هایی بوده که با ان آشنا می شوید.

تعبیرهای ستون در خواب

ابن سیرین:

ابن سیرین در این رابطه تعبیرهای گوناگونی دارد. ستون در خواب می تواند به معنی دولت، ثروت و صاحب خانه باشد. اقبال و سرنوشت نیز از دیگر نشانه های این خواب محسوب می شود. اگر مشاهده کنید که ستون شما استوار بوده دلیل بر مردی ثروتمند و قدرتمند می باشد. نعمت و مال نیز از دیگر نشانه های این خواب است.

  •  آرون گروپس

سوختن یا شکستن ستون نیز نشان دهنده مردن صاحب خانه یا مرد خانه می باشد. در صورتی که ستون در میان خانه قرار داشته باشد، نشان دهنده خوش بودن شما در مسیر زندگی خواهد بود. این خواب همچنین نشان دهنده صاحب خانه است. این خواب دلالت بر هلاک شدن صاحب خانه نیز می باشد. این خواب همچنین نشان می دهد که مشکلی برای شما ایجاد می شود.

تعابیر ستون

ابراهیم کرمانی:

اگر فردی در خواب ببیند که ستونی داشت در واقع این ستون استوار بود به معنی ثابت قدم بودن در مسیر است. این خواب همچنین نشان می دهد که شما در مسیر زندگی خود دچار موفقیت خواهید شد. قوت کار نیز از دیگر نشانه های مهم می باشد.

تعبیر خواب ستون نیز معانی دیگری داشته که شما با آن آشنا می شوید. این خواب همچنین نشانه های بدی دارد. در صورتی که ستون ها نقصی داشته باشد یا بشکند این خواب می تواند دارای تعبیرهای بدی باشد.

تعبیر خواب ستون

شما می توانید در آرگا با علوم مختلف دیگری نیز درباره تعبیر خواب ها آشنا شوید. تعبیر خواب کاشی نیز از مهم ترین آن ها بوده که شما با این علم آشنا می شوید. به طور کلی دیدن خانه و کاشی و سرامیک نیز نشانه های خوبی داشته و به معنی اتفاق های خوبی است.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *