مجموعه جدید و متنوع انواع الگوی کبف چرم دست دوز زنانه و مردانه با طراحی های زیبا و شیک به همراه معرفی مدل های کیف دست دوز چرمی را در این مطلب گردآوری نموده ایم که در ادامه مشاهده می فرمایید.

انواع الگوی کیف چرم دست دوز برای کیف های مجلسی زنانه و مردانه و الگوهای کیف پول چرمی و همچنین انواع کیف موبایل دست دوز را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با به کارگیری آنها می توانید کیف های دست دوز زیبا و متنوع چرمی تهیه نمایید. این الگوهای زیبا و کاربردی را در ادامه مشاهده فرمایید و از آنها نهایت استفاده را ببرید.

الگوی کیف چرم دست دوز جدید و زیبا :

با به کارگیری الگوی های کیف چرم دست دوز با طرح های جدید و متنوع می توانید کیف های زیبا و جذابی را در منزل تهیه نمایید. برای این کار از سایزهای نوشته شده در الگو استفاده نمایید و یا به صورت دلخواه ابعاد را با نسبت مشخص تغییر دهید تا نتیجه بهتری بگیرید. در ادامه این الگو ها را مشاهده نمایید.

الگوی کیف پول چرم :

دوخت کیف پول چرم یکی از جالب ترین ایده هاست که اغلب افرادی که به دوخت کیف علاقه مند هستند، مطمئنا دوخت کیف پول را نیز تجربه نموده اند. در ادامه الگوی انواع کیف پول و کیف موبایل را مشاهده می نمایید که می توانند مناسب ترین الگو برای شما باشند و با استفاده از آنها کیف های زیبا و جالبی را با چرم تهیه نمایید.

الگو کیف چرمالگوی کیف چرمیکیف پول چرمیالگوی کیف چرمیالگوی کیف دست دوزالگوی کیف چرمالگو کیف زنانه

الگوی کیف چرم زنانه :

برای دوخت کیف های مجلسی زنانه و کیف دستی الگوهای زیر می توانند بهترین ایده باشند. این الگوها را در ابعاد مشخص شده روی کاغذ مناسب بکشید، سپس روی چرم منتقل نموده و برش بزنید و شروع به دوخت نمایید. توجه داشته باشید که برای زیبایی بیشتر کارها بهتر است از تزیینات مناسب کیف چرم از جمله انواع دکمه، زیپ و دیگر وسایل استفاده نمایید و از این طریق جذابیت بیشتری به کیف چرمی خود ببخشید. در ادامه چند نمونه الگوی مناسب و جدید را مشاهده فرمایید.

الگوی کیف دست دوزالگوی کبف مردانهالگوی کیف چرمالگو برای کیف چرمالگوی کیف چرمالگو برای کیف دست دوزالگوی کیف چرمی جدید

مدل کیف چرم دست دوز :

در این بخش نمونه های انواع مدل کیف چرم دست دوز شیک و زیبا را ملاحظه می فرمایید که با کمی تغییر در الگوی های کیف چرم که ارائه دادیم می توانید این کیف های متنوع و زیبا را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

کیف چرم زنانهکیف دست دوزمدل کیف دست دوزمدل کیف چرمکیف چرم زنانهمدل کیف زنانهکیف مجلسی زنانه

امیدواریم از مشاهده انواع الگوی کیف چرم لذت برده باشید و از این الگوهای متنوع و جدید نهایت استفاده را در دوخت کیف ببرید و با استفاده از آنها زیباترین و متنوع ترین کیف های چرمی را تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش هنر در خانه از مطالب و آموزش های هنری جدید و زیبا دیدن فرمایید.

یک دیدگاه

  1. مریلا

    شهریور ۱۷, ۱۳۹۵ در ۳:۵۲ ب.ظ

    مرســــــــــــی

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.