دسته ها
پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

معنی اسم ریهام و نگاهی به ریشه این نام دخترانه

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
  • ۰

معنی اسم ریهام یعنی طبیعت، این اسم مفهوم عالی داشته و برای دختران نامگذاری می شود. این اسم ریشه عربی داشته و در ایران هم طرفداران زیادی دارد.

اسامی دخترانه در دنیای امروزه تنوع زیادی دارند. والدین به دنبال یافتن نامی هستند که معنا و مفهوم پربارتری داشته باشد و تاثیرات بهتری روی فرزندشان داشته باشد. ریهام نیز یکی از نام های با معنا بوده که می توانید در این بخش معنی اسم ریهام را بیشتر مطالعه کنید.

معنی اسم ریهام

معنی اسم ریهام چیست؟

دنیای نام ها یک دنیای گسترده بوده که تنوع بسیار زیادی دارد.  نام های دخترانه به ویژه دارای تنوع بسیار بیشتری هستند. شما می توانید با پی بردن به معنا و مفهوم بسیاری از اسامی به اهمیت آن ها پی ببرید و یک نام عالی برای فرزند خود انتخاب کنید.

ریهام چه معنی دارد

ریهام نام دخترانه است که ریشه عربی دارد. معنای این نام در واقع طبیعت است. این نام عربی در ایران نیز محبوبیت زیادی دارد. شما می توانید این نام جدید و شیک را برای فرزند خود انتخاب نمایید.

نام های مشابه:

شما می توانید بر وزن این اسم زیبا نام های دیگری مانند آرام را انتخاب کنید. نام های پسرانه ای که بر این وزن می توانید، انتخاب نمایید همان سهام، رهام، شهام، فهام، سام و …. هستند. این نام ها نیز در ایران محبوبیت و شهرت بسیار زیادی دارند.

معانی ریهام

  •  مبل و میز
  •  قاصدک 24

معنی اسم ریهام که به معنای طبیعت می باشد، نشان دهنده سرسبزی و طراوت است. این نام می تواند، تاثیرات مثبتی بر روی فرزندان داشته باشد. نام های عربی دخترانه دیگری نیز وجود دارند که در صورت دلخواه می توانید از این نام ها استفاده کنید.

سلما هم یک نام عربی دخترانه است که به معنی باران نم نم می باشد. ریحان، غزل، یونس، شهلا و الهام از نام های عربی بوده که در ایران بسیار زیاد است و طرفداران زیادی دارد. هدی نیز یک نام با معنا و مفهوم دیگر می باشد.

برخی می گویند معنای ریهام همان شکست ناپذیری و باران نم نم است. این اسم معانی و مفهوم های عالی داشته و بهترین گزینه برای نامگذاری دختر شما خواهد بوئ. شما در آرگا با نام های زیبای دیگری نیز آشنا می شوید.

 

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *