دسته ها
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲

تعبیر خواب سبزی ریحان بر اساس روایت چند معبر متفاوت

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب شما می توانید با تمامی آنچه که در مورد تعبیر خواب ریحان وجود دارد آشنا شوید و تا حدودی می توانید خواب خود را معنا کنید. برای دریافت اطلاعات بیش تر این مطلب را از دست ندهید.

خواب دیدن یکی از موهبت های الهی می باشد از این رو شما می توانید از نشانه های موجود رد خواب خود استفاده کرده و آینده خود را تغییر دهید و یا در تصمیم هایی که می خواهید بگیرید تغییراتی را اعمال نمایید. در ادامه شما را با تعبیر خواب ریحان آشنا می کنیم و آگاهی تان را در این زمینه افزایش خواهیم داد.

معنی رویای ریحان

تعبیر خواب ریحان از دیدگاه معبران اسلامی

دیدن ریحان در رویا بسیار خوب است و به گفته بسیاری از معبران اگر ریحان تازه را در رویا دیده باشید نیز بسیار خوب است بنابراین بهتر است با توجه به جزئیات که در خواب شما بوده است خوابتان را معنا کنید در غیر این صورت نمی توانید به درستی نشانه های پنهان در خوابتان را بیابید.

منوچهر مطیعی تهرانی

این معبر یکی از برترین معبران اسلامی می باشد و خواب های بسیار زیادی را تعبیر کرده است. در ادامه شما را با تعبیر خواب ریحان از دیدگاه این معبر آشنا خواهیم کرد.

 • اگر فردی در رویای خود ریحان ببیند خوب نیست و می تواند نشانه ای از این می باشد که به گریه خواهید افتاد.
 • اگر ریحان را از زمین جدا کنید معنای خوبی ندارد.
 • ریحان سبز و تازه نشانه ای از خرمی می باشد.
 • دیدن ریحان پژمرده اصلا خوب نیست.

محمد ابن سیرین

این خواب از دیدگاه این معبر دو معنا دارد. در معنای اول اگر ریحان سبز و خرم ببینی بسیار خوب می باشد و نان دهنده فرزند می باشد و اگر ریحان را پژمرده دیدید بدین منا می باشد که اندوهی نصیب شما خواهد شد.

تعبیر خواب ریحان

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

امام صادق (ع)

از دیدگاه ایشان دیدن ریحان در رویا می تواند بر هفت وجه معنا شود و این وجهه ها عبارت اند از :

 • زن
 • کنیز
 • دوست
 • فرزند
 • سخن خوش
 • مجلس علم
 • کردار نیک

نکته : جالب است بدانید که اگر فردی در رویای خود ببیند که در باغش ریحان دارد تمامی موارد گفته شده برایش رخ می دهد و اگر ریحان فاسد شده ببیند بدی آن به او باز خواهد گشت.

جابر مغربی

از دیگر معبران خواب می توان به جابر مغربی اشاره کرد. این معبر خواب ها را بسیار نزدیک به واقعیت ها تعبیر کرده است و از دیدگاه او دیدن ریحان در رویا نشانه خوبی نمی باشد و هر دی که فرد مرتکب آن شده باشد به او باز خواهد گشت.  در تعبیر دیگر این معبر آمده است که اگر دیدن این سبزی در زمان خود بود بدین معنا می باشد که به بزرگی و نیکویی می رسد. در تعبیر آخر این معبر آمده است که اگر کسی ریحان را از زمین جدا کند بین او و دوستانش فراغ خواهد افتاد.

دیدن ریحان در خواب

ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی یکی دیگر از معبران خوابی می باشد که در جایگاه خود بهترین است و خواب های بسیاری را تا کنون تعبیر کرده است. از دیدگاه این معبر دیدن این خواب می تواند نشانه ای از این باشد که خداوند کار های او را نیکو خواهد کرد.

محد العنبری

یکی دیگر از معبران بسیار قدیمی محد العنبری می باشد.

 • این معبر بیان کرده است که اگر فردی در رویای خود ریحان ببیند نشانه ای از این می باشد که غم و اندوه او از بین خواهد رفت و کردار او نیک می شود.
 • اگر افرادی که مرده اند به دست افراد زنده ریحان بدهند بدین معنا می باشد که افراد مرده در بهشت می باشند.
 • دیدن خواب ریحان از دیدگاه این معبر می تواند بدین معنا باشد که افراد متاهل دارای فرزندی نیک و صالح خواهند شد.

حضرت دانیال

یکی دیگر از پیامبرانی که توانایی تعبیر خواب داشتند حضرت دانیال بودند. ایشان بیان کرده اند که دیدن سبزی ریحان و خوشبو بودن آن می تواند بدین معنا باشد که فرد خواب بیننده به سمت کار های خیر می رود و مردم از او منفعت می گیرند.

معنی رویای ریحان

به صورت کلی معنا کردن خواب ها بسیار ساده نمی باشد و شما قبل از این که بخواهید خوابی را تعبیر کنید باید به حال فرد خواب بیننده و افکار او قبل از خواب آگاهی داشته باشید زیرا بسیاری از خواب ها می توانند نشات گرفته از افکار پریشان فرد قبل از خواب باشند. برای این که خواب ها را بتوانید به درستی معنا کنید نیاز است تا به جزئیات آن ها نیز توجه داشته باشید زیرا معنا خواب تا حدود بسیار زیادی به جزئیات دیده شده بستگی دارد در غیر این صورت امکان دارد خواب های دیگرانم و خود را به اشتباه تعبیر کرده و مشکلاتی برایشان ایجاد کنید بنابراین قبل از هر کاری سعی کنید آگاهی و علم خود را در آن زمینه افزایش دهید. در ادامه برای این که بتوانید آگاهی خود را در زمینه تعبیر خواب افزایش دهید می توانید تعبیر خواب سبزی و تعبیر خواب لبو را نیز مشاهده کرده و آگاهی خود را در این زمینه ها افزایش داده و برای این کار کافی است تا از لینک های داده شده کمک گرفته و وارد صفحات مربوطه شوید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *