دسته ها
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

لباس بیمارستان تلنگری بود که من را ثروتمند کرد

  • آرش احمدی
  • ۱۷ آذر ۱۴۰۱
  • ۰

بسیاری از افراد موفق، یک ویژگی مشترک دارند: آن‌ ها یک راهنما دارند. راهنما کسی است که در همان مسیر شغلی شماست، اما در مدارج بالاتر. آن ‌ها می ‌توانند به صورت تجربی اطلاعات مرتبط در مورد مسیر شغلی شما را ارائه دهند. من نیز به عنوان یک فرد ثروتمند تصمیم گرفتم راز و رمزی که موجب شده است من در زمینه ی لباس بیمارستانی به یک فرد میلیاردر تبدیل بشوم را در این مقاله با شما به اشتراک بگذارم.

لباس یکبار مصرف بیمار

امروزه لباس یکبار مصرف بیمار استریل از تجهیزات و ملزومات و ارکان اصلی مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد که روزانه تعداد بالایی به مصرف می رسند. به دلیل وجود انواع بیماری ها در این مراکز، قدرت سرایت انواع آلودگی ها افزایش می یابد، بنابراین، پیشگیری از انتقال آلودگی اهمیت بسیار بالایی دارد.

یکی از راه های پیشگیری از سرایت بیماری، استفاده از لباس های استریل شده ی یکبار مصرف است. این لباس های یکبار مصرف علاوه بر رعایت بهداشت و پیشگیری از انتقال فرد به فرد بیماری، سبب کاهش هزینه های شستشو و صرفه جویی در مصرف آب نیز می شود. این لباس ها در سراسر دنیا پس از مصرف به همراه زباله های عفونی بیمارستان ها دفع می شوند.

لباس بیمارستان تلنگری بود که من را ثروتمند کرد

لباس بیمار پارچه ای

لباس های یکبار مصرف در رنگ ها و شکل های مختلفی تهیه و تولید می شوند و بسته به اینکه از چه پارچه ای تهیه شده باشند، قیمت های متفاوتی نیز خواهند داشت. معمولا در تولید لباس بیمار پارچه ای از پارچه اسپان، تترون، نخ، ویسکوز و دیگر پارچه های سبک استفاده می شود که قابلیت استریل شدن را داشته باشند. در بخش های مختلف بیمارستان از رنگ های متفاوتی استفاده می کنند تا بیماران هر بخش را از بخش دیگر متمایز کنند و به این طریق، بیماران معمولی از بیماران حاد قابل تشخیص و شناسایی باشند. در تعیین قیمت لباس های یکبار مصرف، موارد گوناگونی تاثیر گذار هستند. ازجمله مؤلفه های تاثیر گذار در این امر، جنس پارچه ی مصرف شده می باشد.

لباس بیمارستان تلنگری بود که من را ثروتمند کرد

لباس بیمارستانی گان

عواملی که در تعیین قیمت لباس بیمارستانی گان موثر هستند، مانند موادی که با آن، لباس ها را استریل می کنند، هزینه های اولیه در تهیه و تولید لباس های یکبار مصرف، هزینه های حمل و نقل و همچنین توزیع و پخش لباس های یکبار مصرف. البته در این میان، نوسان قیمت در بازار از اهمیت بالاتری برخوردار است. به همین جهت برای اطلاع از قیمت لباس های یکبار مصرف بیمارستانی باید روزانه استعلام قیمت گرفت.

لباس بیمارستان تلنگری بود که من را ثروتمند کرد

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *