دسته ها
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

ثروتی که از من فته بود را کنسانتره به من بازگرداند

  • آرش احمدی
  • ۷ آذر ۱۴۰۱
  • ۰

وقتی که به خاطر قرض و بدهی  پدرم زیر فشار مالی رفتم هیچ  راهی برای بهتر کردن وضعی مالی ام غیر از تجارت به نظرم نرسید، وقتی  که در حوزه کنستانتره مشغول به فعالیت  شدم وتوانستم قرض و بدهی خود  را بدهم و جذب نیرو کنم.

کنسانتره انگور قرمز

قیمت کنسانتره انگور قرمز در چند روز گذشته تغییر پیدا کرد که در ادامه خواهیم  خواند، کنسانتره در واقع تحت فشار و حرارت به وجود می آید و یک فرایند تقریبا طولانی بوده که در آنها خواص و عصاره میوه ها به دست می آید و سپس غلیظ می گردند، این ماده غذایی با بسته بندیهای بسیار مناسبی در بازار وجود دارند و می توان آنها را در حجمهای کوچک و بزرگ خریداری کرد.

جهت تولید کنسانتره ها صاحبان کارخانه ها ابتدا اقدام به خرید میوه های مورد نظر می کنند، سپس آنها را به کارخانه ها انتقال داده و تمیز می کنند و پس از شست و شوهای لازم این محصولات به اندازه های کوچکتر خرد شده و مورد حرارت قرار می گیرند، در مراحل بعدی میوه ها را پرس کرده و پوست آنها را از گوشتشان جدا می کنند، پاستوریزه کردن این محصولات فرآیند بسیار مهمی است که در دیگهای بزرگ در کارخانه ها صورت می گیرد.

پس از آن که کنسانتره ها آماده شدند آنها را خنک کرده و از صافیهای مختلف عبور می دهند در مراحل بعدی به کمک دستگاه های حجیم غلیظ کردن این میوه ها صورت می گیرد، بسته بندی یکی از مهمترین گزینه های بعدی می باشد، بسته بندی باعث عرضه آسان محصولات به بازار می شود و حمل و نگهداری آنها نیز به سهولت صورت می گیرد این بسته بندیها بر اساس نیاز و قدرت خرید مصرف کننده ها صورت می گیرد و حتی اجناس درجه یک پس از تولید روانه بازارهای خارجی نیز می شوند.

بر روی بسته بندیها اطلاعات کاملی مانند: نام برند، تاریخ تولید، تاریخ انقضا و دیگر نشانه های بهداشتی به چشم می خورد و می توان خریدی را انجام داد که در محدوده تاریخ مصرف باشد و از خریدن اجناس فاسد جلوگیری کنید.

ثروتی که از من فته بود را کنسانتره به من بازگرداند

کنسانتره انگور سفید

قیمت کنسانتره انگور سفید باعث پرفروش تر شدن این محصول شده است، این امر موجب می شود مدت زمان نگه داری این فرآوری میوه افزایش یابد، از کنسانتره میوه در صنایع تولید آب میوه استفاده فراوان می شود، این مجموعه نیز به عنوان یکی از مراکز فروش معتبر کنسانتره انگور می باشد.

از جمله عواملی که باعث فروش بالای یک محصول است بدون شک کیفیت و قیمت گذاری مناسب و منصفانه است، این نکته در مورد فروش کنسانتره انگور هم صدق می کند، قیمت خرید کنسانتره انگور به صورت عمده چقدر است؟ چه عواملی بر قیمت عمده کنسانتره انگور تاثیر می گذارند؟ این سوالات و پرسش هایی از این قبیل همواره در حوزه خرید و فروش کنسانتره میوه مطرح می شوند.

بدون شک نمی توان یک عدد خاص را به عنوان قیمت خرید عمده کنسانتره انگور بیان کرد، زیرا اولاً این محصول به نوبه خود اقسام گوناگونی دارد و ثانیاً فاکتورهای مختلفی از جمله روش خرید بر قیمت نهایی آن تاثیر می گذارند.

قمیت کنسانتره انگور با کیفیت بالا، توسط توزیع کنندگان با توجه به میزان تقاضا مردم در داخل و خارج از کشور، تعیین می شود.

توزیع‌کنندگان قیمت عمده این محصول را نسبت به نمونه بسته‌بندی آن، به صورت ارزان تر تعیین می کنند.

ثروتی که از من فته بود را کنسانتره به من بازگرداند

کنسانتره هلو

قیمت کنسانتره هلو جزو مناسب ترین کالا به شمار می آید، با داشتن یک آبمیوه مرغوب و با کیفیت کنسانتره هلو به دست می آید که این روزها بسیار پر فروش می باشد، درست کردن آن به این صورت است که ابتدا هسته و پوسته هلو را جدا کرده و با به دست آورده آب خالص و یک دست آن را به غلظت مناسب رسانده تا کنسانتر با کیفیتی به دست آید

با این کار آب میوه تولید شده دارای قدرت درجه یک است یعنی دقیقا به اندازه خود میوه قند دارد، مقدار قند آبمیوه فاکتور بسیار مهمی برای ارزیابی کیفیت آن است.

کنسانتره هلو یکی بهترین و خوشمزه ترین کنسانتره های موجود در بازار می باشد و اگر طعم و عطر هلو را در خود داشته باشد از بهترین کنسانتره هلو محسوب می شود، برای تهیه کنسانتره در شرکتهای بزرگ هلوهای درجه یک و درشت را جمع آوری می کنند.

ثروتی که از من فته بود را کنسانتره به من بازگرداند

با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص این کار این میوه ها را درون مخزن دستگاه ریخته که با توجه به تنظیمات مخصوص و درجه حرارت لازم عصاره هلو را می گیرد، بعد از بدست آوردن این عصاره ترکیبات مخصوص تولید کنسانتره رو به آن اضافه می کنند و در نهایت یک کنسانتره عالی و مطلوب با طعم و عطر هلو تولید می شود.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *