دسته ها
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

تغییر در کسب و کارم زندگی مرا متحول کرد

  • آرش احمدی
  • ۲۴ آبان ۱۴۰۱
  • ۰

میدانستم برای اینکه یک فرد موفق شوم باید در یک حوزه پولساز و پردرآمد مانند کاشی و سرامیک شروع به کار می کردم و این تغییر بیشترین کمک برای رسیدن به ثروت بود و با راده قوی این تغییرات را استارت زدم و اکنون با ارائه محصولاتی که در ادامه معرفی خواهم کرد توانستم یک فرد موفق و ثروتمند شوم.

کاشی سرامیک

اگر علاقه مند به بررسی تکنیکی تفاوت کاشی و سرامیک هستید می توانید به خواندن این مطلب ادامه دهید. به صورت کلی کاشی از اجزایی با نام های:سفال که همان جزء اصلی کاشی است در اطلاحات به این قسمت استخوان بندی کاشی نیز گفته می شد.لعاب کاشی که قسمت رویی آن را می پوشاند جنسی شیشه ای دارد و این قسمت همان رنگ و زیباسازی کاشی است و آنچه است که شما در ظاهر یک کاشی مشاهده می کنید. به مواد غیر معدنی نیز سرامیک گفته می شود منظور از مواد غیر معدنی همان مواد غیر آلی است. لعاب روی کاشی می تواند از جنس سرامیک هم باشد، که به آن کاشی سرامیکی یا سرامیک گفته می شود. از بهترین نمونه های کاشی، کاشی تبریز است.

تغییر در کسب و کارم زندگی مرا متحول کرد

کاشی سنتی

این نوع از کاشی کاری دارای پیشینه بسیار طولانی می باشد و در آن از انواع کاشی های لعاب دار استفاده شده است. این هنر دارای زیر شاخه های بسیار زیادی است که خصوصاً در کشورهای ایرانی و اسلامی رواج بیشتری داشته است از مهم ترین نوع کاشی  سنتی می توان به کاشی کاری معرق که از تکه های بسیار کوچک کاشی استفاده می کرده، کاشی کاری معقلی که از خطوط زیبایی در آن استفاده می شود، کاشی کاری مشبک که برای محیط هایی که نیاز به نور خورشید داشته استفاده می شد، کاشی کاری هفت رنگ که ابتدا طرحی را روی کاشی های کشیده و پخت می کردند و سپس نصب می کردند، کاشی کاری حصیری، کاشی کاری منظم، کاشی کاری مینایی، کاشی کاری زرین فام و… اشاره کرد که هنوز هم در بسیاری از نقاط دنیا استفاده می شود و به یک هنر کاملاً زنده تبدیل شده است.

تغییر در کسب و کارم زندگی مرا متحول کرد

کاشی طلایی

آیا در بازار کاشی طلایی مشکی بین کابینتی جدید در ابعاد ۳۰ در ۶۰ موجود است؟ شاید برای اکثر مصرف کنندگان سوال پیش بیاید که مرغوبیت کاشی را از کجا باید متوجه شویم؟ کاشی در چه ابعاد بیشترین کاربرد را دارد؟ امروز می خواهیم مطالب مفیدی راجب کاشی یکی از محصولات پرکاربردی که جزء مصالح ساختمانی محسوب می شود و برای جلوگیری از رطوبت اهمیت ویژه ای دارد و پوشش دهی مناسبی برای انواع سطوح است، به طور ساده تر بگویم تکه سنگی که در ابعاد مختلف است و یک روی آن صاف و براق است، بیشتر بدانیم. کاشی کاربرد های فراوانی دارد در بحث ساختمانی برای آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و حیاط استفاده می شود.

تغییر در کسب و کارم زندگی مرا متحول کرد

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *