دسته ها
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

دیدنی های لیورپول و مکان های تاریخی این شهر از انگلستان

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲ مهر ۱۴۰۱
  • ۰

در این مقاله به مهم ترین دیدنی های شهر لیورپول انگلیس آشنا می شوید. این شهر جذابیت های گردشگری فوق العاده ای داشته و به دلیل برخورداری از تمدن غنی خود مورد توجه است.

لیورپول یکی از شهرهای بزرگ در انگلستان بوده که هر ساله رونق های تجاری و اقتصادی زیادی شامل آن شده است. این شهر بندری و توریستی از جذابیت های گردشگری بالایی برخوردار بوده و به دلیل وجود سازه های تاریخی و طبیعی خود مورد توجه قرار می گیرد. این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا نیز شناخته می شود. در این بخش با دیدنی های لیورپول آشنا می شوید.

زیبایی های لیورپول

معرفی دیدنی های لیورپول

این شهر در طی تاریخ نقش مهمی داشته است. شرایط آب و هوایی معتدل و مناسب در این نواحی موجب شده تا اهمیت زیادی برای گردشگران داشته باشد. در این شهر هتل های لاکچری و رستوران های مجللی وجود دارند که زیبایی بیشتری به آن بخشیده اند.

لیورپول کجاست

این شهر امروزه از مکان های دیدنی انگلیس بوده و جذابیت های گردشگری بسیار زیادی دارد. شما علاقه مندان می توانید با مهم ترین جاذبه های این شهر در این بخش آشنا شوید. انگلستان دارای شهرهای تفریحی و توریستی دیگری نیز می باشد.

موزه جهان لیورپول:

این موزه از مهم ترین جاذبه های فرهنگی و تاریخی در این شهر به شمار می آید. در این موزه می توانید، انواعی از سازه های دستی مصر باستان را مشاهده کنید. در این موزه مجموعه متعددی از نمایشگاه ها وجود داشته و در آن موضوعات مختلفی وجود دارند. ساختمان این موزه نیز بسیار قدیمی است.

گردش در لیورپول

  •  مبل و میز
  •  قاصدک 24

کلیسای جامع لیورپول:

کلیسای جامع این شهر نیز یکی دیگر از مهم ترین سازه های شناخته شده ای است که می توانید از آن بازدید کنید. از پشت بام این کلیسا می توانید مناظر بسیار زیبایی از شهر را نظاره گر باشید. این کلیسا به قدری دارای زیبایی و جذابیت است که می تواند، مورد توجه گردشگران باشد.

کلیسای لیورپول

ساختمان رویال لیور:

این بنا از زیباترین ساختمان هایی بوده که می تواند، مورد توجه قرار بگیرد. این بنا طراحی ویژه ای داشته و ساخته دست معماران ماهر و حرفه ای می باشد. معمار و طراح این بنا والتر اوبری توماس بود که در سال ۱۹۰۸ تا ۱۹۱۱ این بنا را ساخته است. این ساختمان دارای دو برج ساعت بوده و بر ارتفاعات پرنده ای افسانه ای مشاهده می کنید. پیشنهاد می کنیم، در سفر خود از این سازه زیبا دیدن نمایید.

جاذبه های تاریخی لیورپول

رودخانه پی یر هد لیورپول:

سفر به این شهر بدون بازدید از رودخانه آن صفایی ندارد. اطراف این رودخانه می توانید، بخش مهمی از جاذبه های تاریخی را نیز مشاهده کنید. بخشی از این تاریخ در میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است. این رودخانه قدیمی شاهد رویدادها و وقایع تاریخی مهمی بوده اند که می توانید به آن های پی ببرید.

رودخانه لیورپول

مراکز خرید لیورپول:

شاید یکی از هیجان انگیزترین دیدنی های لیورپول بازدید از مهم ترین مراکز خرید این شهر باشد. در این شهر مراکز خرید مهمی وجود دارند که به روز و لاکچری هستند و شما می توانید، بهترین برندهای دنیا را در آن خریداری کنید. مرکز خرید نیو مرسی، مرکز خرید استرند، مرکز خرید بل واله، مرکز خرید میدان کلایتون از مهم ترین مراکزی بوده که می توانید مشاهده کنید.

دیدنی های شهر لیورپول

شما علاقمندان در لینک می توانید همه چیز درباره کشور انگلیس را مطالعه کنید. این کشور جذابیت های فرهنگی و تاریخی زیادی داشته و می تواند از سوی گردشگران زیادی مورد توجه باشد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.