دسته ها
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بیوگرافی شیرین صمدی مجری سابق تلویزیون

 • محدثه خاکشور
 • ۲۲ شهریور ۱۴۰۱
 • ۰

برای آشنایی با بیوگرافی شیرین صمدی مجری به تازگی باسابقه و جوان که در تئاتر نیز ایفای نقش نموده و به تازگی به دلایلی مرتبط با تئاتر و انتشار عکسی ممنوع الکار شده است.

شیرین صمدی از جمله بازیگرانی است که با علاقه به رفتن روی صحنه فعالیت خود را شروع کرده و سپس در زمینه های مختلف از جمله مهمترین آنها مجری برنامه های تلویزیونی حضور پررنگی داشت. شیرین در حال حاضر ممنوع الکار می باشد از مجریان و گویندگان تلویزیون و هنرپیشگان تئاتر ایران محسوب می شود. وی متولد ۱۳۶۳ هنوز مجرد است. در این مطلب بیوگرافی شیرین صمدی را با یکدیگر مرور می کنیم.

بیوگرافی شیرین صمدی از شروع فعالیت در تئاتر و پیوستن به دنیای اجرا

بیوگرافی شیرین صمدی

شیرین صمدی مجری جوان ایرانی که اخیرا به خاطر بازی در یک نمایش و منتشر کردن تیزر آن ممنوع الکار گردید، با انتشار عکسی بی حجاب و کشف حجاب خویش پایان فعالیت خود را اعلام کرد و به این حواشی دامن زد. شیرین صمدی در آذر ماه سال ۱۳۶۳ در اصفهان به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم اجتماعی می باشد. او فعالیت هنری اش را با بازی کردن در سنین نوجوانی شروع نمود و در سال ۱۳۷۶ به صورت حرفه ای و جدی قدم در دنیای بازیگری نهاد. وی وقتی ۱۵ ساله بود به عنوان داور دوره ۱۴ جشنواره کودک و نوجوان گردید. پس از کمی در سال ۱۳۸۳ فعالیت در حوزه ی اجرا را با حضور در یک برنامه به اسم مسیر سبز جوانی شبکه اصفهان آغاز کرد. این خانم هنرمند در یک بعد زمانی در زمینه مستندسازی کارگردانی می کرده است.

زندگینامه شیرین صمدی و نگاهی به عکس های متفاوت وی

بیوگرافی شیرین صمدی از شروع فعالیت در تئاتر و پیوستن به دنیای اجرا

بیوگرافی شیرین صمدی از شروع فعالیت در تئاتر و پیوستن به دنیای اجرا

از تئاتر تا اجرا

خانم صمدی به طور حرفه ای در سال ۱۳۷۸ در سن ۱۵ سالگی فعالیت خود را در تئاتر آغاز نمود، گفتنی است او بر روی صحنه غیر از بازی نقالی و شاهنامه خوانی هم می کرد. وی بعد داور چهارمین دوره جشنواره کودک و نوجوان در سال های پس از آن به عنوان داور جشنواره سازمان ملی نیز گردید.

 • قاصدک 24
 • بلیط کیش

در سال ۸۳ اولین حضور خود را به عنوان مجری در شبکه اصفهان انجام داد و در سال ۸۹ وارد شبکه ۱ سیما گردید و به عنوان مجری فعالیت خود را آغاز نمود.

زندگینامه شیرین صمدی و ماجرای کشف حجاب و پایان دادن به فعالیتش

بیوگرافی شیرین صمدی مجری جوان و موفق سابق تلویزیون ایران

آشنایی با زندگینامه شیرین صمدی و سایر فعالیت هایش

رغبت به بازیگری

ایشان که مدتی در دنیای کودک مجری بود، پس از کمی از آن دور شد و در این باره نوشت:

«متاسفانه از اجرای کودک فاصله گرفته ام، اما این را هم بگویم که اجرای کودک سخت است به این دلیل که با مخاطب صادق سر و کار دارید. کودکان خیلی راحت انتقاد می کنند و برای همین اگر خوب نباشی راحت به تو می گویند»

او همچنین در مورد علاقه اش به بازیگر بودن و فعالیت هنری فراتر از اجرای خود بیان کرد:

«دوست داشتم بازیگر شوم، چون تئاتر را دوست دارم. ولی به سمت اجرا کشیده شدم، البته حودم را فقط مجری نمی دانم, کارگردانی و نویسندگی هم می کنم، یک کار ۷۲ قسمتی عروسکی برای شبکه ۵ سیما ساختم که پخش شد.»

زندگینامه شیرین صمدی و ماجرای کشف حجاب و پایان دادن به فعالیتش

زندگینامه شیرین صمدی و نگاهی به عکس های متفاوت وی

زندگینامه شیرین صمدی بازیگر تئاتر و مجری کودک و نوجوان

سایر فعالیت های وی

 • خانم صمدی در عرصه ی فعالیت هنری دامنه ی گسترده ای دارد که می توان به فعالیت های مختلف و متفاوت او غیر از مجری گری همچون نویسندگی، خبرنگاری، کارهای تصویری تله فیلم دارا می باشد.
 • ایشان مدرس اجرا نیز بوده و به مدت ۸ سال بازیگری تئاتر کودک را تدریس می کند و همچنین مربی تئاتر کانون اصلاح و تربیت اصفهان و مرکز نگهداری و مراقبت از بچه های خیابان هم می باشد.
 • وی به عنوان کارگردان در زمینه مستندسازی نیز سابقه فعالیت دارد.

زندگینامه شیرین صمدی و ماجرای کشف حجاب و پایان دادن به فعالیتش

زندگینامه شیرین صمدی و ماجرای کشف حجاب و پایان دادن به فعالیتش

آشنایی با زندگینامه شیرین صمدی مجری پرانرژی و محبوب

ممنوع الکار شدن شیرین صمدی

در سال ۱۳۹۶ وی پس از نقش آفرینی در یک نمایش و منتشر کردن تصویر و تیزر این اثر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ممنوع الکار گردید. آدرس پیج این هنرمند در اینستاگرام «shirin samadi» می باشد که می توانید با او و کارهای او بیشتر آشنا شده و ارتباط برقرار کنید.

وی در مورد ممنوع الکار شدن خود گفت:

«در آن تیزر و پوستر حجاب نامناسبی هم نداشتم ولی دوستان ایراد گرفتند که چرا اصلا از خودش عکس گذاشته است و اصلا چرا تئاتر کار کرده است»

سپس افزود :

«در فضای تلویزیون خیلی تلاش کردم که دامن بپوشم و در کل پوششم ایرانی باشد و خیلی برای این موضوع جنگیدم، به جای مقنعه شال سرم کنم و ظاهرم ایرانی باشد. حتی پیش آمده که ۱ میلیون تومان برای لباس پرداخته ام تا بتوانم لباس سنتی و ایرانی بپوشم اما ظاهرا این مسئله برای کسی اهمیتی نداشت.»

زندگینامه شیرین صمدی مجری موفق و محبوب

خانم صمدی در پی این اتفاقات و ممنوع الکار شدن در نهایت عکسی بی حجاب از خود منتشر کرد و چنین بیان کرد:

«اینم یه عکس در جواب اونهایی که مدام ازم می پرسن، دیگه تلویزیون برنامه اجرا نمی کنید؟ خودتون نمی رید یا ممنوع التصویر هستین؟ و …. و ….. و …. تمام.

بیوگرافی شیرین صمدی مجری سابق کشورمان و ماجرای ممنوع الکاری

شیرین صمدی در گفتگویی مجری شدن خود را بنا به خواسته ی سرنوشت معرفی کرد و گفت:

«به نوعی سرنوشت مرا به اینجا کشاند. من کارم را از سال ۱۳۹۱ با ورود به شبکه ی ۱ سیما شروع کردم. از برنامه صبح بخیر ایران به تهیه کنندگی داریوش ربیعی و سیمای خانواده به تهیه کنندگی علی کریمی.

هم مجری بودم و هم آیتمی داشتیم به نام کتابخانه صبا که تبدیل به سک طرح ملی شد. برنامه ای که خیلی دوستش داشتم. شعار خوبی هم داشتیم؛ هیچ کجای ایران بی کتاب نباشد. این برنامه تا سال ۱۳۹۲ ادامه داشت و بعد از آن به دلایلی متوقف شد.»

آشنایی با بیوگرافی شیرین صمدی و مسیر هنری وی

بیوگرافی شیرین صمدی مجری سابق کشورمان و ماجرای ممنوع الکاری

زندگینامه شیرین صمدی مجری سابق کشورمان و ماجرای ممنوع الکاری

فعالیت های وی در زمینه اجرا

 • قاصدک از شبکه ۱ سیما
 • سیمای خانواده از شبکه ۱ سیما
 • صبح بخیر ایران از شبکه ۱ سیما
 • عصر خانواده از شبکه ۲ سیما
 • کتابخانه صبا از شبکه ۱ سیما
 • همیشه خونه از شبکه آموزش

آشنایی با زندگینامه شیرین صمدی مجری سابق کشورمان و ماجرای ممنوع الکاری

بیوگرافی شیرین صمدی مجری سابق کشورمان و ماجرای ممنوع الکاری

زندگینامه شیرین صمدی و نگاهی به عکس های متفاوت وی

ندگینامه شیرین صمدی و سابقه فعالیتش در تلویزیون در زمینه ی اجرا

آشنایی با زندگینامه شیرین صمدی مجری پرانرژی و محبوب سابق تلویزیون

بیوگرافی شیرین صمدی مجری سابق کشورمان و ماجرای ممنوع الکاری زندگینامه شیرین صمدی و سابقه فعالیتش در تلویزیون در زمینه ی اجرا

در این مطلب شما علاقمندان را با بیوگرافی شیرین صمدی مجری، بازیگر تئاتر و نویسنده و کارگردان ایرانی آشنا کردیم. امیدواریم مورد توجه تان قرار گرفته باشد. در صورت تمایل و جهت آشنایی بیشتر با بیوگرافی مجریان کودک کشورمان همچون ملیکا زارعی (خاله شادونه)، داریوش فرضیایی (عمو پورنگ)، مجید قناد (عمو قناد) بر روی لینک ها کلیک کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.