دسته ها
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

با تماشای این تصاویر به کربلا بروید

  • مرضیه نیکزاد
  • 10 اکتبر 2016
  • ۰

چه بسیار انسان هایی هستند که برای یک لحظه دیدن صحن حرم مقدس امام حسین(ع) راه طولانی و طاقت فرسایی را می پیمایند. گالری عکس های کربلا و تصاویر زیبای حرم امام حسین (ع) از زوایای مختلف را در این مطلب مشاهده می نمایید.

کربلا، حرم امام حسین (ع) و زیارتگاه همه ما شیعیان می باشد. مسلمانان به امام حسین(ع) و همه خاندان پیامبر ارادت خاصی دارند و آن عزیزان را الگو و سرمشق در زندگی خود قرار می دهند تا سعی کنند که پایه و اساس زندگیشان را بر مبنای زندگی آن بزرگواران قرار دهند. گالری زیباترین عکس های کربلا را می توانید در ادامه مشاهده نمایید و از تماشای آن ها لذت ببرید.

امام حسین (ع) در سومین روز از ماه مبارک شعبان چشم به جهان گشود که در لحظه تولد ایشان پیامبر بزرگ اسلام اذان و اقامه را در گوش وی زمزمه کردند. مشاهده تصاویر زیبای کربلا باعث می شود که شیعیان تسلط خاطر پیدا کرده و احساس خوب و دلنشینی در آن ها ایجاد شود.

عکس های حرم امام حسین

مجموعه عکس های کربلا و حرم امام حسین (ع)

ممکن است از میان ما شیعیان عده زیادی نتوانند به زیارت حرم مقدس آن حضرت بروند از این رو با مشاهده تصاویر بسیار زیبای حرم امام حسین (ع) ایشان می توانند از هر فاصله ای ارادت خود را به آن امام بزرگوار ابراز کنند و لحظاتی عرفانی را با تماشای مجموعه تصاویر زیبای کربلا داشته باشند. پس از مجموعه عکس خانه خدا، زیباترین و دلنشین ترین تصاویر مربوط به عکس های کربلا می باشد که طرفداران بسیاری نیز دارد.

زیباترین انواع عکس های کربلا جذاب ترین مجموعه عکس های کربلامجموعه عکس های زیبا و جذاب کربلا

مجموعه عکس های زیبا و جذاب کربلا انواع عکس های زیبا و جذاب کربلا

عکس کربلا و حرم مطهر امام حسین (ع)عکس های زیبا و جذاب کربلا گالری انواع عکس های کربلا

عکس کربلا و فضای معنوی آنعکس های زیبای کربلا

عکس حرم مقدس امام حسین (ع) از نمای داخلی:

بارگاه ملکوتی آن حضرت از نمای درونی بسیار زیبا و دلنشین می باشد و قرار گرفتن در آن مکان مبارک احساس سبک بالی و آرامش را به ما می دهد. افرادی که سعادت زیارت به کربلا را هنوز پیدا نکرده اند می توانند از تصاویر ارائه شده در این مطلب که حرم آن حضرت را به بهترین شکل نشان داده اند همچون تصاویر حرم امام رضا(ع) که زیبایی خاص خود را دارد لذت ببرند.

انواع عکس های زیبا و جذاب کربلا

عکس های نمای درونی کربلا

عکس های نمای درونی کربلا

تصاویر نمای درونی کربلا

عکس ضریح 6 گوشه امام حسین (ع)

عکس نمای درونی حرم امام حسین

عکس های زیبا و جذاب کربلا

عکس حرم مبارک امام حسین(ع) از نمای بیرونی:

عکس های زیبا و دیدنی را که در ادامه برای شما مخاطبان عزیز قرار داده ایم تصاویر ضریح حرم مقدس امام حسین و زیارتگاه های اطراف حرم آن بزرگوار و همچنین عکس های زیبای بین الحرمین است که هر کدام زیبایی معنوی و آرامش خاص خود را دارد و موجب می شود که شما دوستان عزیز بیشتر با این فضای مبارک و ملکوتی آشنا شوید.

مجموعه عکس های زیبای کربلا

انواع عکس های کربلا از نمای بیرونی

عکس زیبا کربلا در شب و نمای بیرونی حرم مقدس امام حسین(ع)

عکس های زیبا و جذاب از حرم امام حسین

انواع عکس های زیبا و جذاب کربلا

در انتهای مطلب نیز برای شما عزیزان سوژه های ناب و عرفانی از حصور زائران در کربلا را قرار داده ایم که امیدواریم از تماشای آن ها لذت ببرید.

زیباترین تصاویر کربلا عکس های زیبا و جذاب کربلا تصاویر زیبا و جذاب کربلا مجموعه عکس های کربلا

در این مطلب با مجموعه زیبا و عرفانی عکس های کربلا در خدمت شما عزیزان بودیم که امیدواریم از این تصاویر زیبا لذت برده باشید و مورد پسندتان قرار گرفته باشد. برای مشاهده تصاویر مذهبی و عرفانی بیشتر بر روی عکس مذهبی کلیک نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.