دسته ها
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

آکواریوم سی لایف استانبول از آکواریوم های زیبای دنیا

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۰ شهریور ۱۴۰۱
  • ۰

آکواریوم سی لایف استانبول یکی از دیدنی های مهم ترکیه بوده که شما گردشگران می توانید از آن دیدن کنید. در این آکواریوم می توانید، نمونه هایی از لاک پشت ها، ماهی ها و کوسه ها را مشاهده کنید.

یکی از زیباترین آکواریوم های دنیا، آکواریوم سی لایف در استانبول می باشد. در این آکواریوم می توانید، انواعی از موجودات آبزی را مشاهده کنید. این آکواریوم امروزه در شمار جاذبه های شهر استانبول قرار دارد. شما در این مکان می توانید، اقیانوسی کوچک را نظاره گر باشید.

آکواریوم سی لایف

دیدنی های آکواریوم سی‌ لایف

در این آکواریوم گونه های متنوعی از موجودات همچون ستاره های دریایی، لاک پشت، کوسه و … دیده می شود. شما در این شهر علاوه بر جاذبه های تاریخی متنوع می توانید از جاذبه های مدرن و جذابی دیدن کنید. شما با بازدید از این آکواریوم دیدنی می توانید، تجربه ای جذاب از سفر خود به استانبول داشته باشید. در این آکواریوم برخی از موجودات عجیب و غریب نیز یافت می شوند.

نمایی از سی لایف

در این مجموعه بیش از ۱۵ گونه جانور وجود دارند. در این مجموعه ۶۱ کوسه دیده می شود که مشاهده زندگی و اکوسیستم آن ها جذابیت زیادی دارد. یکی از بخش های هیجان انگیز در این آکواریوم آبی اتاق اقیانوسی آن بوده که شما امکان مشاهده انواع حیوانات آبزی در آن را دارید. نمای ۲۷۰ درجه ای که برای مشاهده این موجودات در اختیار شما قرار داده شده است، بسیار جذاب می باشد.

بازدید از سی لایف

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

چرا باید این آکواریوم را انتخاب کنیم؟

این آکواریوم از امتیازات زیادی برای بازدیدکنندگان برخوردار می باشد و اول از همه وسعت آن است که موجب شده تا گونه های بیشتری از جانوران در آن نگهداری شوند. دومین نکته مثبت دیگری که می توانیم درباره این آکواریوم به آن اشاره کنیم، موقعیت جغرافیایی مناسبی است که دارد. شما برای بازدید از این آکواریوم نیاز به طی کردن مسافت بسیار طولانی ندارید.

سی لایف کجاست

جاذبه های آکواریوم:

جالب است بدانید، استانبول دارای آکواریوم های دیگری نیز می باشد اما این آکواریوم به دلیل وجود جاذبه های خود بیشتر شناخته شده است. در این آکواریوم می توانید بخش های مختلف با تنوع جانوری خاص را مشاهده کنید. لاک پشت ها که دارای یک بخش اختصاصی هستند، زندگی گسترده ای در این آکواریوم شیشه ای دارند.

آکواریوم سی لایف استانبول دارای جاذبه های دیگری نیز می باشد. عروس دریایی های بسیار زیبا بسیار خودنمایی می کنند. درخشندگی این گونه ها در شب نیز بیشتر خواهد شد. این بخش برای کودکان بسیار مهیج و پر بازدید است. در حوضچه هایی که مشاهده می کنید امکان دست زدن به عروس دریایی و مرجان ها فراهم شده است. این موضوع جذاب ترین قسمت برای کودکان می باشد.

دیدنی های سی لایف

غذا دادن به ماهی ها و حتی کوسه ها نیز می تواند، بخش دیگری از جذابیت های این آکواریوم برای بازدیدکنندگان باشد. برای این کار باید ساعت خاصی به آکواریوم بروید. امروزه این مکان به یکی از دیدنی های استانبول تبدیل شده است. در لینک نیز به معرفی ارزان ترین دیدنی های استانبول پرداخته ایم.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *