دسته ها
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

دکوراسیون گل فروشی با طراحی های مدرن و منحصر به فرد

 • منصوره رمضان زاده
 • ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
 • ۰

ایده های گوناگونی برای دکوراسیون گل فروشی وجود دارد که می توانید با بهره مندی از آن ها طراحی بی نظیری را اجرا نمایید و این محیط را با چیدمانی صحیح به مکانی دلپذیر تبدیل کنید و از این طریق سبب جذب مشتریان بیشتری شوید.

یکی از مکان هایی که نوع طراحی داخلی و دیزاین آن تاثیر زیادی در جذب مشتری و فروش بیشتر دارد گل فروشی می باشد. افرادی که به گل و گیاه علاقمند بوده تمایل دارند در این زمینه کسب و کاری راه اندازی نموده و با داشتن یک مغازه گل فروشی کسب درآمد نمایند. در همین راستا سعی داریم در این مطلب نکات مهم در این زمینه را بررسی کرده و انواع سبک های مختلف دکوراسیون گل فروشی را به نمایش بگذاریم.

سبک های شیک دکوراسیون گل فروشی

مغازه گل فروشی به دلیل فضای روح بخش و دل انگیزی که دارد و با وجود گل و گیاه های متنوع زیبایی منحصر به خود را دارد ولی به منظور جذابیت بخشیدن به این محیط و به نمایش درآوردن گل و گیاه بهتر است دکوراسیون گل فروشی کاملا اصولی و خلاقانه طراحی و اجرا گردد.

دیزاین متفاوت گل فروشی

فروشگاه ها یا مغازه های گل فروشی قابلیت زیادی برای طراحی و دکور خیلی خاص و چشم نواز دارند و از این رو می توان ایده های متنوعی را در این زمینه بکار گرفت و طراحی های منحصر به فردی را مطابق با سلیقه خود ارائه نمود. در طراحی دیزاین داخلی مغازه بایستی فضای دعوت کننده و جذاب به وجود آورید. این محیط باید بدون هیچ نوع بی نظمی و به هم ریختگی کار شما را در معرض نمایش بگذارد. مغازه باید جدای از گل ها دیگر محصولات و لوازمی که برای فروش گذاشته اید همچون گلدان، بادکنک، رمان، ظروف و … را نیز به نمایش بگذارد.

مغازه را به گونه ای طراحی و دکوربندی نمایید که ایجاد تغییرات فصلی آن راحت و امکان پذیر باشد چرا که بایستی به طور مرتب مغازه تان را تغییر داده و در فصل موردنظر گیاهان مخصوص آن فصل را برای فروش ارائه دهید. همچنین به منظور راحتی مشتریان یک سری صندلی و سرویس مبل قرار داده و محل ورود و خروج را به طور مشخص تعیین نمایید.

دیزاین زیبا گل فروشی

نکات مهم و اساسی در اجرای دکور

 • سیستم تهویه و دمای هوا دو اصل مهم و اولیه برای طراحی یک مغازه گل فروشی می باشند. از نکات ضروری در دیزاین داخلی محیط گل فروشی متریال های به کار گرفته در آن است چرا که گل فروشی فضایی مرطوب بوده و بایستی لوازم و موادی که انتخای می کنید در مقابل رطوبت مقاومت داشته باشند.
 • گلدان هایی که برای قرار دادن گل ها در نظر می گیرید بایستی با میزان فروش هماهنگ باشد به طوری که اگر میزان خرید و فروش در مغازه زیاد نیست بهتر است از خریدن گلدان های خیلی بزرگ خودداری نمایید.
 • از دیگر نکات لازم در طراحی دکور مغازه توجه نمودن به نحوه حرکت مشتریان داخل مغازه می باشد. هم در زمان انتخاب گل و هم در زمان منتظر شدن برای دسته بندی گل ها و قرار دادن آن ها در سبد توجه به این امر ضروری می باشد.
 • باید دقت نمایید که نخستین چیزی که مشتریان مشاهده می کنند قسمت ورودی مغازه می باشد بنابراین به گونه ای آن را طراحی نمایید که حتی اگر فردی قصد خرید گل نیز ندارد علاقه مند به انجام این امر شده و وارد مغازه شود.

طراحی داخلی شیک گل فروشی

 • مبل و میز
 • بلیط کیش
 • قفسه و شلف های داخل مغازه گل فروشی خود را تا جایی که امکان دارد به صورتی روی دیوار ها و در مرکز آن نصب کرده که کاملا در زاویه دید مشتری باشند. ولی به شلوغ نشدن فضا نیز توجه داشته باشید.
 • مکانی که در آن گل ها را برای قرار دادن در دکور گل فروشی آماده می کنید باید در فضایی جدا باشد چرا که رسیدگی و مراقبت از گل ها موجب به هم ریخته شدن فضا می گردد.
 • بخشی که مشتریان در آن جا هزینه ها را پرداخت می کنند باید محلی باشد که آن ها خیلی راحت به آن دسترسی داشته و مجبور به منتظر ماندن به مدت زمان طولانی نباشند.
 • در صورتی که تمایل به فروش گل های مصنوعی دارید سعی کنید آن ها را در قفسه های اولیه مغازه نگذارید. نخستین گل هایی که مشتری مشاهده می کند باید گل های طبیعی باشند تا با رنگ و بویی که دارند آن ها را هیجان زده و جذب کنند.

مدل های زیبا دکوراسیون گل فروشی

تصاویری دیدنی از انواع دیزاین داخلی گل فروشی

در ادامه نمونه های جالب و شیکی از مدل های زیبا دکور مغازه گل فروشی را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها ایده بگیرید و دکور مغازه تان را منحصر به فرد و جذاب نمایید.

طراحی دیزاین گل فروشیسبک های متنوع دکور گل فروشیدکوراسیون جذاب گل فروشیسبک های متنوع دکور گل فروشیدیزاین داخلی جالب گل فروشیمدل های جالب دیزاین گل فروشیطراحی داخلی شیک گل فروشیسبک های جذاب دکور گل فروشیدیزاین داخلی خاص گل فروشیسبک های متنوع دیزاین داخلی گل فروشیطراحی داخلی گل فروشیدکور گل فروشی در سبک های شیکدیزاین زیبا گل فروشیسبک های متنوع دکوراسیون گل فروشیدکور متفاوت گل فروشیطراحی داخلی شیک گل فروشیایده های جدید طراحی گل فروشیسبک های شیک دکور گل فروشیایده های جدید طراحی داخلی گل فروشیایده های جدید دکوراسیون گل فروشیدکور شیک گل فروشی مدل های جالب دیزاین گل فروشیدکور جالب گل فروشیسبک های خلاقانه طراحی داخلی گل فروشیدیزاین متفاوت گل فروشیمدل های جالب دکوراسیون گل فروشی

مدل هایی که مشاهده نمودید سبک های متنوعی از انواع دکوراسیون گل فروشی بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت لذت و استفاده را از آن برده باشید. ضمن اینکه برای آشنایی با مدل های گلخانه خانگی و گلخانه در پشت بام می توانید از این لینک ها دیدن نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.