دسته ها
یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تعبیر خواب میوه گندیده و میوه های سالم

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۰ تیر ۱۴۰۱
 • ۰

برای بررسی تعبیر خواب میوه گندیده همراه ما باشید تا این خواب را با تمامی جزئیات که دارد برایتان بررسی کنیم. در ادامه شما را با تعابیر دیگری از معبران آشنا خواهیم کرد.

معنا کردن خواب ها اهمیت بسیار زیادی در زندگی دارد از این رو بسیاری از افراد سعی می کنند هر آنچه در رویا دیده اند را معنا کنند تا بتوانند از نشانه های موجود در آن استفاده کرده زندگی خود را تغییر دهند. در مطالب قبلی تعبیر خواب پرتقال، تعبیر خواب نارنگی و تعبیر خواب سیب را برایتان بررسی کردیم و در ادامه قصد داریم شما را با تعبیر خواب میوه گندیده آشنا کنیم.

دیدن میوه خراب در رویا

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

تعبیر خواب میوه گندیده

میوه در رویا بسیار خوب است ولی اگر نوع خراب شده آن را ببینید می تواند معنای بدی نیز داشته باشد. در ادامه شما را با معنای میوه گندیده در رویا و به صورت کلی دیدگاه معبران در مورد دیدن میوه آشنا می کنیم.

میوه خراب از دیدگاه معبران

دیدن میوه خراب از دیدگاه معبران دارای دو معنا می باشد. یکی از این معناها این است که اگر فردی این خواب را ببیند قطعا دچار گناه و اشتباهی خواهد شد. معنای دوم این خواب این است که فرد خواب بیننده دچار بیماری خواهد شد.

تعبیر خواب میوه

این میوه به شکل سالم و تازه دارای تعابیر مختلفی است که در ادامه با تعابیر معبران اسلامی در رابطه با این خواب آشنا می شوید.

امام صادق (ع)

ایشان بیان کرده اند که اگر فردی در خواب خود ببیند که میوه سالم و خوشمزه می فروشد بدین معنا می باشد که دچار ضرر و زیان می شود. در نظر داشته باشید که جزئیات این خواب بسیار مهم می باشد و باید حواستان به آن باشد تا بتواند به درست ترین شکل ممکن آن را معنا کنید.

 • قاصدک 24
 • چکاد بام

معنی میوه در رویا

دانیال نبی

یکی دیگر از معبرانی که معنای بسیاری برای این خواب بیان نموده است حضرت دانیال می باشد. تعابیر ایشان را در ادامه برای شما بررسی می کنیم.

 • اگر هر میوه رسیده ای را در باغ بخورید به این معنا می باشد که مال و اموال بسیاری را بدست خواهید آورد.
 • اگر در رویای خود دیده باشید که غیر از فصل هر میوه ای در حال خوردن آن می باشید یعنی مالتان از بین می رود و دچار ضرر و زیان بسیار زیاد خواهید شد.
 • خوردن میوه های ترش بدین معنا می باشد که ممکن است غم و غصه های بسیاری به شما برسد.
 • میوه های نارس و کال به معنای این است که مال و اموال حرامی را بدست می آورید و بهتر است از راهی که در حال رفتن در آن می باشید بازگردید.
 • خوردن میوه های تابستانی در رویا به معنای بیماری می باشد بنابراین باید سعی کنید سلامت خود را در نظر داشته باشید و کارهایی که آن را آسیب می زند را انجام ندهید.

ابن سیرین

یکی دیگر از معبرانی که این رویا را معنا کرده است ابن سیرین می باشد. این معبر از بزرگ ترین معبران اسلامی کی باشد و معمولا خواب ها را به درستی معنا می کند. وی بیان کرده است که اگر فردی در خواب خود میوه های شیرین و خوشمزه ای را مشاهده نماید بدین معنا می باشد که سود و منفعت بسیاری به شما می رسد و اگر این فرد در رویای خود دیدید که میوه ای بدون دردسر در جلوی پای شما افتاد بدین معنا می باشد که بدون دردسر مال و اموالی را بدست می آورید.

تعبیر خواب میوه گندیده

آشنایی با تعبیر خواب میوه گندیده به شما کمک می کند بتوانید تمامی آنچه که در مورد میوه ها گفته می شود را بدانید و خوابی که دیده اید را تعبیر نمایید. یادتان باشد که در برخی از ساعت ها و روز های ماه ممکن است خواب شما تعبیر نداشته باشد بنابراین بهتر است زمان دقیق خواب خود را بدانی در غیر این صورت نمی توانید معنای دقیقی برای آن پیدا کنید. یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که حالت روحی فرد خواب بیننده و افکار او قبل از خواب نیز اهمیت دارد و بهتر است آن ها را فراموش نکنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.