دسته ها
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

روستای نوچمن گرگان با مزارع کشاورزی چشم نواز و زیبا

 • سمیه نیک فرجام
 • ۱۵ تیر ۱۴۰۱
 • ۰

روستای نوچمن یکی از روستاهای تفریحی و توریستی است که در گرگان قرار دارد. این روستا ویژگی های تفریحی زیادی داشته و شما در این بخش زیبایی های آن را می شناسید.

روستای نوچمن یکی از روستاهای دیدنی استان گلستان است و در فاصله ۲۰ کیلو متری از گرگان است. این روستا از غرب به روستا شموشک و از جنوب به جنگل نوچمن می رسد. در این روستا مزارع کشاورزی زیبا و چشم نوازی دیده می شود در فصل بهار مزارع کشاورزی بسیار زیبا و چشم نواز هستند.

طبیعت روستای نوچمن

معرفی روستای نوچمن

این روستا دارای جنگل هایی انبوه با مراتع سرسبز می باشد. برای بازدید از این نواحی زیبا باید به استان گلستان و شهر گرگان سفر کنید. بدون اغراق این نواحی دارای چشم اندازهای بکر و ویژهای هستند و از شرایط آب و هوایی معتدلی نیز برخوردار می باشند. این روستا از دیدنی های گرگان است.

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

 دهکده نوچمن

مسیرهای منتهی به این روستا آسفالته بوده و به همین خاطر تردد برای گردشگران راحت تر شده است. در میان مسیر نیز بخش هایی از جاده را مزارع و مراتع سرسبز شکل می دهند. در ارتفاعات و بالای تپه می توانید از چشم اندازهای زیباتری نیز دیدن کنید. در فصل های مختلفی از سال این وستا دارای رنگ های ویژه خود بوده و طبیعت خاصی دارد.

منطقه نوچمن

سفر به دل جنگل:

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد در این روستا می توان به مراتع جنگلی آن اشاره نمود. مشرف بودن این روستا به دریای خزر موجب شده تا شرایط بهتری برای مزارع کشاورزی ایجاد شود. شما با غروب آفتاب ساعت می توانید، نظاره گر زیبایی دریا باشید. این نواحی طبیعتی فوق العاده داشته و شما علاقه مندان نیز از زیبایی های ان دیدن خواهید کرد.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

منطقه توریستی نوچمن

بوم گردی در نوچمن:

این روستای زیبا منطقه ای بکر و مناسب برای اقامت شما گردشگران خواهد بود. همانطور که اشاره شد، مردمان این منطقه به دامداری و کشاورزی مشغول هستند. زندگی روستایی در این نواحی بسیار زیبا و دلنشین است. این نواحی محل مناسبی برای کشت انواعی از مراتع و صیفی جات هستند.

آشنایی با نوچمن

دیدن زندگی مردمان این منطقه با توجه به ویژگی های فرهنگی و تاریخی که دارند، بسیار جالب خواهد بود. اگر سری به این روستای دیدنی می زنید، باید از طبیعت اطراف آن به خوبی دیدن کنید. هوای این منطقه نیز بسیار مطبوع و مناسب می باشد.

طبیعت نوچمن

از دیگر روستاهای دیدنی در این شهر می توان به روستای چهار باغ گرگان اشاره نمود. این روستا طبیعتی منحصر به فرد داشته و ویژگی های تفریحی و گردشگری زیادی برای علاقه مندان دارد. این نواحی تفریحی با برخورداری از ویژگی های ارزشمند تفریحی و گردشگری می توانند، منطقه ای مناسب باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.