دسته ها
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

بیوگرافی گئورگی ولسیانی بازیکن خارجی پرسپولیس و تصاویر شخصی وی

 • محدثه خاکشور
 • ۱۴ تیر ۱۴۰۱
 • ۰

بیوگرافی گئورگی ولسیانی در این مطلب سوژه قلم زنی ما و همراه شدن ما و شما است. این بازیکن اصالتی گرجستانی دارد که در تیم های نساجی مازندران، سپاهان و ذوب آهن سابقه بازی داشته است.

گئورگی ولسیانی بازیکن خارجی متولد شده در گرجستان می باشد که به تازگی با تیم پرسپولیس قرارداد بسته است، او پیش از این در پست مدافع تیم سپاهان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کرد. به بیانی می توان گفت که او پس از دانیال اسماعیلی فر دومین بازیکن پست مدافع این تیم به شمار می رود که از آن جدا گردیده و به تیم پرسپولیس پیوسته است. در این مطلب به بیوگرافی گئورگی ولسیانی خواهیم پرداخت.

آشنایی با زندگینامه گئورگی ولسیانی بازیکن توانمند و موفق

 • چکاد بام
 • بلیط کیش

بیوگرافی گئورگی ولسیانی بازیکن گرجستانی پرسپولیس

این بازیکن در پنجم ماه می سال ۱۹۹۱ در میلادی در تفلیس گرجستان زاده شد. شروع بازی او در لیگ ایران به بازی در تیم ذوب آهن تحت نظر مربی قلعه نوعی مربوط می شود که بعد از ۱ فصل بازی در تیم نساجی مازندران دوباره به اصفهان برگشت و مشغول بازی در تیم سپاهان گردید. وی در این تیم در یک فصل گذشته مدافع میانی و هافبک دفاعی بود. او دارای ۱۹۳ سانتیمتر قد است. او ازدواج کرده و دارای ۲ فرزند می باشد.

البته او پیش از حضور در ایران و بازی در تیم های ایرانی در زادگاه خود در تعدادی تیم های محلی بازی کرده بود. وی بعدا وقتی نوجوان بود به آکادمی دینامو تفلیس پیوست و در سال ۲۰۱۳ نیز به تیم اصلی ملحق شده و تا سال ۲۰۱۷ نیز در آن باقی ماند.در مورد حضور در ایران گفته می شود که مربی قلعه نوعی به طور شخصی به گرجستان مسافرت نموده و پس از دیدن بازی های او در تیم دینامو تفلیس، وی را برای بازی در تیم ذوب آهن به ایران دعوت کرد.

بیوگرافی گئورگی ولسیانی بازیکن نساجی مازندران و ذوب آهن

آشنایی با زندگینامه گئورگی ولسیانی بازیکن گرجستانی

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

آشنایی با زندگینامه گئورگی ولسیانی بازیکن تازه پیوسته به پرسپولیس

پیوستن به تیم نساجی مازندران

و اما پس از جدا شدن از تیم ذوب آهن در سال ۱۳۹۷ با عقد یک قرارداد یکساله به تیم نساجی مازندران ملحق شد و تا سال ۲۰۱۹ نیز در این بازی می کرد. وی ۲۲ مرتبه به زمین رفت تا به نفع نساجی بازی کند و البته موفق شد تا ۵ گل به نفه این تیم به دروازه حریف بنشاند.

آشنایی با زندگینامه گئورگی ولسیانی بازیکن تازه پیوسته به پرسپولیس

آشنایی با بیوگرافی گئورگی ولسیانی بازیکن گرجستانی

پیوستن به سپاهان

این بازیکن در سال ۱۳۹۸ قرارداد ۲ ساله ای با تیم سپاهان بست و طبق آن برای بازی در این تیم حاضر شد و به زمین رفت.  حضور او در تیم سپاهان به مدت ۳ سال یعنی تا ماه خرداد ۱۴۰۱ ادامه داشت. گئورگی در مورد حضورش در اصفهان بیان کرده است:

«شهر اصفهان را بسیار دوست دارم، پیش از اینکه به نساجی بروم, یک فصل خوب را رد ذوب آهن گذراندم و خوشحالم که بار دیگر به اصفهان بازگشتم.»

گذری بر زندگینامه گئورگی ولسیانی

پیوستن به تیم بزرگ پرسپولیس

خبر پیوستن گئورگی ولسیانی به تیم پرسپولیس در بیست و چهارم خرداد سال ۱۴۰۱ به صورت قطعی انتشار یافت. هرچند عقد قرارداد رسمی تا زمان رجعت ایشان به ایران معلق مانده است. سعید صادقی یکی دیگر از بازیکنانی بود که به تیم پرسپولیس پیوست. همچنین امید عالیشاه قرارداد خود را با این تیم تمدید نمود.

زندگینامه گئورگی ولسیانی و زندگی شخصی . حرفه ای او

نظر گئورگی ولسیانی در مورد فوتبال ایران و اصفهان

این بازیکن گرجستانی که مدتی را در تیم های ایرانی بازی کرده است در مورد شناخت و احساس نسبت به تیم ایران و نیز تیم های اصفهانی بیان می کند:

«من در بهترین تیم گرجستان بازی می کردم و در این تیم موفق شدم جام های زیادی را به دست بیاورم و حالا بسیار خوشحالم که در اصفهان هستم. تیم ایران جزو اولین تیم هایی است که به جام جهانی صعود کرده است و از بین فوتبالیست های ایرانی نیز سردار آزمون را می شناسم.»

آشنایی با زندگینامه گئورگی ولسیانی بازیکن گرجستانی

آشنایی با زندگینامه گئورگی ولسیانی بازیکن تازه پیوسته به پرسپولیس

زندگی شخصی

در بیوگرافی گئورگی ولسیانی بر می خوریم به زندگی شخصی او که وی گئورگی برای چندین سال با نامزد خود به نام لیندا کیکولاشاوی دارای زندگی مشترکی بودند که عاقبت هم در سال ۱۳۹۸ در مراسم خواستگاری احساسی در رستورانی در اصفهان با حلقه ای از او خواستگاری نموده و ازدواج کردند. نتیجه این ازدواج ۳ فرزند(۱ دختر و ۲ پسر) است.

این بازیکن با کیروش استنلی دیگر بازیکن خارجی برزیلی لیگ برتر رفاقتی صمیمی و دوستانه دارد.

آشنایی با زندگینامه گئورگی ولسیانی بازیکن گرجستانی

گذری بر زندگینامه گئورگی ولسیانی

زندگینامه گئورگی ولسیانی و زندگی شخصی . حرفه ای او

بیوگرافی گئورگی ولسیانی بازیکن نساجی مازندران و ذوب آهن

بیوگرافی گئورگی ولسیانی بازیکن نساجی مازندران و ذوب آهن

امنیت و رفاه در ایران

گئورگی ولسیانی در مورد اخذ میزبانی از تیم های ایرانی در آسیا چنین بیان می کند:

«من بازیکن خارجی تیم سپاهان هستم و الان در امنیت کامل در این کشور در حال بازی هستم. از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهش می کنم فوتبال و سیاست را قاطی نکنند چرا که ما آزدانه در این کشور در حال بازی هستیم و هیچ مشکلی نداریم.»

بیوگرافی گئورگی ولسیانی بازیکن نساجی مازندران و ذوب آهن   آشنایی با زندگینامه گئورگی ولسیانی با توانایی و استعداد بالا

در این مطلب از شما علاقمندان فوتبالی بابت همراهی تان تا انتهای این مطلب متشکریم. امیدواریم با ارائه این مطلب موفق به جلب توجه شما عزیزان شده باشیم.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.