دسته ها
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

دیزنی لند پاریس با تفریحات جذاب و شخصیت های انیمیشنی دوست داشتنی

 • سمیه نیک فرجام
 • ۲۷ خرداد ۱۴۰۱
 • ۰

پارک دیزنی لند پاریس یکی از معروف ترین پارک های اروپا بوده که نظیر آن را می توانید در آمریکا مشاهده کنید. این پارک مجموعه ای شخصیت های انیمیشنی با سرگرمی ها و تفریحات ویژه می باشد.

یکی از جاذبه های رویایی در پاریس دیزنی لند می باشد. با وجود این بخش از گردشگری سینمای علاقمندان زیادی هر ساله از چنین جاذبه هایی بازدید می کنند. اگر می خواهید مهم ترین شخصیت های انیمیشنی را از نزدیک ببینید، باید سری به این دیزنی بزنید. در ادامه این بخش نیز با جاذبه های بیشتری از آن آشنا می شوید.

دیزنی لند پاریس

معرفی دیزنی لند پاریس:

همانطور که می دانید در دنیای امروزه انیمیشن ها بسیار پرطرفدار هستند و جذابیت های زیادی برای افراد دارند. دیزنی لند مکانی است که شما می توانید از نزدیک این شخصیت های مهم را مشاهده کنید. این مکان به ویژه برای کودکان بسیار هیجان انگیز می باشد. بسیاری از بزرگسالان با تماشای این مکان جذب رنگ و لعاب های شخصیت ها می شوند. از دیگر جاذبه های مشهور این شهر می توان به کاخ الیزه و خیابان شانزلیزه اشاره نمود.

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

جاذبه های دیزنی لند

تاریخچه:

دیزنی لند در سال ۱۹۹۲ آغاز به کار کرده است. این مکان بسیار مورد توجه و استقبال بوده و یکی از پارک هایی است که برگرفته از داستان های انیمیشنی است. نمونه هایی از این پارک در کشور آمریکا و فرانسه نیز دیده می شود. این مجموعه تفریحی امروزه یکی از جاذبه های مهم اروپا به شمار می آید.

دیزنی لند

بخش های مختلف دیزنی لند:

این مکان هیجان انگیز دارای بخش های مختلفی بوده که برای گردشگران رفاه بیشتری را به همراه دارد. رستوران، کافه، زمین گلف، مراکز خرید، دریاچه و دیگر بخش های تفریحی در این مکان موجب تا گردشگران از امتیازات مهم آن بهره مند شوند. یکی از بخش های مهمی که در سال ۲۰۰۲ به این مجموعه اضافه شده است، «پارک استودیو والت دیزنی» می باشد. این پارک نیز شگفتی های زیادی دارد.

 • مبل و میز
 • چکاد بام

تفریحات دیزنی لند

این پارک از دو بخش تشکیل شده است و دارای دهکده تفریحی و مراکز خرید می باشد. هر ساله توریستان و گردشگران زیادی از زیبایی های این نواحی دیدن می کنند. دیزنی لند از دو بخش اصلی تشکیل شده که هیجان انگیز هستند. در این پارک چهار بخش وجود دارد که شامل سرزمین غرب وحشی، سرزمین ماجراجویی، شهر تخیل و قلمرو اکتشاف می باشد. هر یک از این بخش ها ماجراجویی های خاص خود را دارد.

معرفی دیزنی لند پاریس

تفریحات دیزنی لند:

دیزنی لند پاریس شامل تفریحات مهمی همچون سوار شدن در واگن رولرکوستر ایندیانا جونز می باشد. شما با گذر از بخش های مختلف ترن هوایی می توانید با شخصیت های مهم همچون سیندرلا و زیبای خفته رو به رو شوید. با عبور از کوه های جنگ ستارگان می توانید، هیجان بیشتری را نیز تجربه کنید.

در گوشه و کنار این پارک سرگرمی های خانوادگی نیز در نظر گرفته شده است. این پارک با وجود چنین امتیازاتی از مهم ترین مکان های دیدنی پاریس محسوب می شود. شما علاقمندان و بازدیدکنندگان برای بازدید از این پارک رویایی باید بلیط تهیه کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.