دسته ها
دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

میوه آرایی در سینی و خلاقیت های جالب برای انجام این تزیینات

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۱
  • ۰

میوه آرایی کردن در سینی یکی از تکنیک های ساده برای تزئین میوه می باشد. شما این کار را می توانید در مهمانی ها و مجالس دورهمی خود انجام دهید. در این بخش نیز با ایده های متنوعی آشنا می شوید.

میوه آرایی یکی از تجربه های لذت بخشی است که افراد دوست دارند، تجربه کنند. انجام این کار بسیار ساده است و در عین حال می توانید به راحتی برای شما درآمدزایی کند. شما علاقه مندان به هنر و سفره آرایی می توانید در این بخش میوه آرایی در سینی که یکی از کارهای ساده است را تجربه کنید.

تزئین میوه

تکنیک های میوه آرایی در سینی

میوه آرایی با استفاده از ابزارهای مختلفی انجام می شود. افرادی که به طور حرفه ای این کار را انجام می دهند، ابزارهای مخصوص دارند، اما شما عزیزان می توانید با استفاده از ابزارهای دم دستی نیز این کار را به سادگی انجام دهید. شما می توانید تزئینات خود را در یک دیس به سادگی تهیه کنید.

اصل میوه آرایی

میوه آرایی شیک

میوه آرایی در دیس گرد

میوه آرایی در ظرف مستطیلی

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

اصول میوه آرایی:

برای داشتن یک میوه آرایی اصولی و ساده باید از چاقوهای تیز و نسبتا ظریف استفاده کنید. انتخاب دیس مناسب برای انجام این کار نیز یکی دیگر از اصول می باشد. برش این میوه ها با دقت انجام شود. توجه کنید، انتخاب میوه های متنوع می تواند به دیس شما رنگ و لعاب بیشتری بدهد. این تکنیک ها در میوه آرایی شب یلدا نیز بسیار کاربردی خواهد بود.

تنوع میوه آرایی

میوه آرایی با سبد

میوه آرایی با طالبی

مدل های میوه آرایی

کاربردهای میوه آرایی:

در دنیا مد امروزه میوه آرایی یکی از زیباترین هنرهایی است که می توانید از این طریق درآمدزایی کنید. میوه آرایی در بسیاری از مجالس کاربرد دارد. شما می توانید از این هنر زیبا در تزئینات سفره هفت سین، سفره عقد و حتی شب یلدا استفاده کنید. میوه آرایی در مهمانی های دوستانه و دورهمی نیز می تواند، زیبایی خاصی به سفر و دیزاین شما بدهد.

میوه آرایی برای مهمانیمیوه آرایی برای مجالس

نمونه میوه آرایی

میوه آرایی در ظرف

میوه آرایی در سینی یک شیوه راحت از سفره آرایی بوده که اغلب برای مهمانی ها و دورهمی ها استفاده می شود. در این تکنیک اغلب میوه ها برش خورده و بعد در دیس چیده می شوند. شما برای داشتن یک دیس رنگی زیبا باید از میوه های مختلف استفاده کنید. ترکیب پرتقال، کیوی، توت فرنگی، بلوبری می تواند یک دیزای کاربردی، راحت و در عین حال فوق العاده باشد.

ایده جذاب میوه آرایی

ایده های میوه آرایی:

میوه آرایی کردن ایده هایی متنوع بوده و شما می توانید در این بخش با چند نوع از این ایده های خلاقانه استفاده کنید. امروزه میوه آرایی ها با استفاده از گل های طبیعی نیز انجام می شود. در این شیوه می توانید برای سالم ماندن میوه ها از گل برای تزئینات استفاده نمایید. شما علاقه مندان در لینک می توانید با ۵۰ ایده میوه آرایی ۱۴۰۱ آشنا شوید.

میوه آرایی کودکانه

میوه آرایی در ظرف ساده

میوه آرایی آسان

راه های میوه آرایی

میوه آرایی کردن

 

ایده میوه آرایی در سینیمیوه آرایی در دیس

میوه آرایی در سینی

شما با ساده ترین الگوبرداری ها می توانید، این دیس عالی و کاربردی را تهیه کنید. در این ایده ها می توانید نحوه برش هندوانه و دیگر میوه ها را نیز مشاهده نمایید. این دیس ساده و کاربردی است.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *