دسته ها
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تزیین هدیه پاگشا و اصول انتخاب هدیه پاگشا

 • منصوره رمضان زاده
 • ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • ۰

از جمله اعمالی که به طور معمول در مراسم پاگشای عروس و داماد توسط فرد میزبان و دعوت کننده صورت می گیرد پیشکش کردن یک هدیه می باشد که ممکن است هر چیزی باشد اما بهتر است به تزیین هدیه پاگشا نیز توجه نمود تا جلوه زیبایی به آن ببخشید و بدین گونه میزان سلیقه و احترام و همچنین ارزش قائل بودن خود را به عروس و داماد نشان دهید.

یکی از فرهنگ ها و آداب و رسومی که از قدیم در بین مردم رواج داشته سنت پاگشا کردن می باشد که البته امروزه همراه با کمی تغییر و دگرگونی بوده است. این مراسم توسط اقوام عروس و داماد برگزار شده که پس از عروسی هر کدام از آن ها عروس و داماد را به منزل خود دعوت کرده که به منزله اولین بار بوده و هدیه ای را بر اساس این رسم به آن ها تقدیم می کنند. در همین زمینه تصمیم داریم در این مطلب به جهت یادگیری و راهنمایی شما عزیزان تصاویری از انواع سبک های زیبا تزیین هدیه پاگشا را به نمایش بگذاریم.

دیزاین جالب هدیه پاگشا

ایده های جالب تزیین هدیه پاگشا

کادو دادن به عروس و داماد در مناسبت ها و مراسم مختلف از جمله آیین ها و رسوم سنتی بوده که همچنان ادامه دارد. از جمله این مراسم می توان به پاگشا کردن عروس و داماد اشاره کرد که علاوه بر دعوت به مهمانی و صرف غذا توسط فامیل های عروس داماد هدیه ای نیز به آن ها به رسم یادگار داده می شود ولی تزیین هدیه پاگشا موضوعی بوده که باید به آن توجه داشت چرا که علاوه بر نشان دادن سلیقه فرد میزبان، میزان ارزشمند بودن عروس و داماد را نیز یادآور می شود.

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

برخی عقیده دارند عروس و داماد را باید پس از عقد پاگشا نمایند ولی برخی دیگر به این معتقد هستند که باید پس از عروسی آن ها را دعوت نمود. در واقع عرف موضوع این می باشد که اقوام و فامیل های درجه یک همچون خواهر و برادر های عروس و داماد بعد از عقد باید عروس و داماد را پاگشا نمایند و پس از انجام این مراسم پای عروس و داماد به منزل میزبان باز شده و می توانند از آن به بعد با آن ها رفت و آمد و معاشرت داشته باشند.

مدل های متفاوت دیزاین هدیه پاگشا

همانطور که اشاره شد در این مراسم هدیه ای به عنوان رونما به عروس و داماد تقدیم می شود که لزومی ندارد حتما هدیه ای گران قیمت باشد بلکه می توانید هر چیزی که از نظر شما برای عروس و داماد مناسب و کاربردی می باشد را تهیه کنید.

به طور مثال می توانید هدایایی همچون ساعت های ست، سکه های گرمی، تابلو و وسایل تزیینی، کارت هدیه، لباس و … را تهیه و به آن ها هدیه بدهید. اما چیزی که در این زمینه اهمیت دارد و باید به آن توجه نمود نوع و سبک تزیین هدیه موردنظر می باشد که باعث ظاهر و جلوه بهتر آن شده و همچنین هدیه شما را شکیل تر نشان می دهد، بنابراین بهتر است از ایده های جالبی که در این زمینه وجود دارند کمک بگیرید.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

دیزاین جدید هدیه پاگشا

تصاویری جالب از انواع مختلف دیزاین کادوی پاگشا

در ادامه مدل های جذابی از سبک های زیبا و شیک تزیین کادوی پاگشا را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها دیدن کرده و اگر در این زمینه به دنبال ایده های جدید هستید می توانید از آن ها الگوبرداری نمایید.

دیزاین شکیل هدیه پاگشامدل های شیک تزیین کادو پاگشاتزیین شیک هدیه پاگشاسبک های خلاقانه تزیین کادو پاگشاسبک های جالب دیزاین کادو پاگشاایده های جالب دیزاین هدیه پاگشا دیزاین جالب کادو پاگشا سبک های متنوع تزیین هدیه پاگشا سبک های خاص دیزاین کادو پاگشا تزیین کادو پاگشا به سبکی شیک سبک های جالب دیزاین هدیه پاگشا دیزاین خاص هدیه پاگشا انواع تزیین شیک کادو پاگشا ایده های جدید تزیین هدیه پاگشا سبک های خاص دیزاین هدیه پاگشا سبک های شیک دیزاین هدیه پاگشا دیزاین جالب هدیه پاگشا تزیین جذاب کادو پاگشا زیبا سازی کادو پاگشا مدل های جذاب تزیین هدیه پاگشا سبک جدید دیزاین هدیه پاگشا تزیین شیک کادو پاگشا مدل های جدید دیزاین هدیه پاگشا سبک های جدید تزیین کادو پاگشا دیزاین شیک کادو پاگشا تزیین شیک هدیه پاگشا

نمونه هایی که مشاهده نمودید ایده های جذابی از تزئین هدیه پاگشا بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت استفاده را از آن برده باشید. شما همراهان عزیز برای تزیین هدایای نامزدی و تزیین شاباش عروس و داماد نیز می توانید کلیک نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.