دسته ها
دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بیوگرافی کامبیز قربانی پسر خواننده زن لس آنجلسی

 • محدثه خاکشور
 • ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • ۰

گوگوش خواننده لس آنجلسی که اغلب با آن آشنا هستید، این خواننده مشهور از همسر اول خود صاحب پسری به نام کامبیز شد که تنها فرزند او می باشد. در این مطلب آرگا تصمیم گرفته تا شما را با بیوگرافی کامبیز قربانی آشنا نماید.

کامبیز قربانی پسر خواننده معروف گوگوش است که خود وی نیز خواننده موسیقی هیپ هاپ است. او از نخستین افرادی بود که با انتشار آلبوم متفاوت شکلات هیپ هاپ ایرانی را شروع نموده و تا میزان بالایی نیز در این زمینه به موفقیت رسید. پدر وی محمود قربانی از کاباره داران معروف تهران و مادرش گوگوش خواننده مشهور است. در ادامه این مطلب به قلم زنی در باب بیوگرافی کامبیز قربانی خواهیم پرداخت.

مروری بر زندگینامه کامبیز قربانی

بیوگرافی کامبیز قربانی خواننده سبک هیپ هاپ

کامبیز قربانی تنها فرزند گوگوش است که حاصل ازدواج او با محمود قربانی می باشد. محمود قربانی اولین همسر گوگوش است. وی بعد از انقلاب جمهوری اسلامی با پدر خود از کشور ایران به فرانسه و سپس آمریکا رفت. این جابجایی موجب شد تا روزهای زیادی را از مادر خود دور بماند و این برای او سخت و بسیار موثر بود. وی در لس آنجلس آمریکا ساکن شد و به فعالیت در موسیقی رپ ایرانی یا هیپ هاپ شد و آلبوم «شکلات» را تولید و پخش نمود.

 • خرید انواع قهوه
 • بلیط کیش

گفته می شود او از مبدعان و مبتکران سبک موسیقی هیپ هاپ ایرانی با این آلبوم به شمار می رود. گفته می شود پسر گوگوش در این آلبوم تنها با استفاده از توانایی های خود به موفقیت رسید و نخواست از شهرت مادر خویش برای این موضوع بهره ببرد. کامبیز قربانی در کارنامه هنری خود سابقه همکاری با شهرام کاشانی یکی از خوانندگان پاپ لس آنجلسی دارد.

گذری بر زندگینامه کامبیز قربانی پسر گوگوش خواننده زن معروف

زندگینامه کامبیز قربانی پسر گوگوش و محود قربانی

ازدواج کامبیز قربانی

در بیوگرافی کامبیز قربانی سابقه یک ازدواج ناموفق دیده می شود که نتیجه این وصلت ختم شده به جدایی، یک پسر به نام دارا و یک دختر به اسم مایا می باشد. او پس از طلاق و به اتمام رسیدن این ازدواج هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. او علاوه بر خوانندگی مدتی را در یک تلویزیون ماهواره ای لس آنجلس برنامه اجرا می کرد. او نیز یک کمپانی محافظ های شخصی را مدتی مدیریت می کرده است. در مورد علاقه او به موتور سیکلت و خودرو های رالی با سرعت بالا در برخی مکان ها اشاره شده است.

گوگوش در سال ۱۳۵۱ با محمود قربانی کاباره دار مشهور ازدواج نمود که عمر آن ۳ سال بود. نتیجه ی این ازدواج پسری به نام کامبیز بود. کامبیز قربانی دارای سابقه یک ازدواج ناموفق می باشد که حاصل ان دو فرزند (۱ دختر و ۱ پسر به نام های دارا و مایا) است. مایا نوه گوگوش در حال حاضر در عرصه ی مدلینگ فعالیت می کند.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

زندگینامه کامبیز قربانی پسر محمود قربانی و گوگوش

در برخی از رسانه ها شهرام کاشانی را برادر می دانند. که البته آنها علاوه بر دوست بودن برادر ناتنی یکدیگر محسوب می شوند و چندین اجرا با هم داشته اند. مادر شهرام هم مثل کامبیز برای زمان کمی با محمود قربانی ازدواج می نماید.

گجذری بر بیوگرافی کامبیز قربانی رپر ایرانی

شهرام کاشانی

گذری بر زندگینامه کامبیز قربانی

فردا از زبان کامبیز قربانی

گفته می شود وی به طور کلی دارای روحیه ای سرکش بوده و هست که مثل پدر خویش به فعالیت های با ریسک زیاد و هیجان انگیز علاقمند می باشد. کامبیز قربانی در یک مصاحبه در مورد فکر کردن در مورد فردا چنین بیان می کند:

«ترجیح می دهم الان لذتم را ببرم، هر کاری می خواهم بکنم … روز به روز زندگی می کنم.»

آشنایی با بیوگرافی کامبیز قربانی و فراز و ننشیب های زندگی او

واکنش کامبیز قربانی به مردم در لایو

گفته می شود آقای قربانی به طور کل همانند پدرش کمی خشن و نابهنجار می باشد. او در یک لایو ایسنتاگرام خود نسبت به اینکه مردم او را چون پسر گوگوش خواننده معروف است، مردی پولدار می دانند واکنش نشان داد. واکنش او با ناراحتی و توهین به ایرانیان بود که البته به خاطر بسته نبودن نظرات و در نتیجه ناسزاهایی که کاربران اینستاگرام درج کرده بودند, سانسور گردید.

به نظر می رسد کامبیز قربانی پس از یک غیبت کوتاه مجددا به اجتماع بازگشته است.

آشنایی با زندگینامه کامبیز قربانی

نگاهی به زندگینامه کامبیز قربانی پسر گوگوش معروف

 محمود قربانی پدر کامبیز قربانی

محمود قربانی از قهرمانان بوکس کشورمان در آن زمان بود، همچنین محصل رشته هتلداری بود که به همین خاطر آمریکا رفت. پس از برگشتن به ایران کاباره ی معروف تهران را راه انداخت. علاوه بر حضور شخصیت سیاسی مطرح، خواننده های مشهور زیادی در این کاباره رفت و آمد داشتند که از جمله ی آن ها می توان به گوگوش (فائقه آتشین) اشاره داشت. در همین مکان و زمان بود که این دو یکدیگر را شناختند و رابطه ی صمیمانه ی را آغاز نمودند که به ازدواج ختم شد.

محمود قربانی و گوگوش بعد از سه سال از یکدیگر جدا می شوند که بعد از گذشت چند سال محمود قربانی پدر کامبیز تجدید فراش کرده و با هایده کاشانی ازدواج می نماید. هایده کاشانی نیز یک ازدواج ناموفق داشت که حاصل آن شهرام کاشانی بود. هایده به مدت چند سال کامبیز پسر گوگوش را نیز در کنار پسر خودش نگهداری می کرد. شهرام کاشانی مدتی است که فوت نموده است.

مروری بر بیوگرافی متفاوت و جذاب کامبیز قربانی

بیوگرافی مختصر گوگوش

گوگوش با نام اصلی فائقه آتشین در پانزدهم اردیبهشت ۱۳۲۹ متولد شد. او هنرپیشه و خواننده می باشد که اسم هنری خود را گوگوش انتخاب کرد و با همین نام معروف شد. گفته می شود از او به عنوان شاه ماهی موسیقی ایران یاد می گردد. بعد از انقلاب اسلامی در انتهای سال ۵۷ به آمریکا عزیمت نمود اما بعد از زمانی کوتاه به کشور برگشت که تا سال ۷۹ هم در تهران ماندگار شد که در این مدت ممنوع کار بود و با رفتن به خارج دوباره کار خود را از سر گرفت.

گوگوش چهار ازدواج رسمی داشته است که همسر اول او محمود قربانی، همسر دومش بهروز وثوقی و همسر سومش همایون مصداقی و چهارمین همسرش مسعود کیمیایی است.

آشنایی با زندگینامه کامبیز قربانی پسر گوگوش خواننده معروف

بیوگرافی کامبیز قربانی تک فرزند گوگوش از همسر اولش

آشنایی با بیوگرافی کامبیز قربانی  زندگینامه کامبیز قربانی خواننده آلبوم شکلات

آشنایی با بیوگرافی کامبیز قربانی برادر ناتنی شهرام کاشانی

امیدواریم از مطالعه بیوگرافی کامبیز قربانی نهایت استفاده را برده باشید. از همراهی تان در این مطلب قدردان و متشکر هستیم.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.