دسته ها
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ با طرح ها و ایده های شیک یلدایی

 • ندا خوشرو
 • ۱۴ آذر ۱۴۰۰
 • ۳

در این مطلب انواع مدل تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ با ایده های خلاقانه و جذاب را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار خواهیم داد که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید و مورد توجه تان قرار بگیرند.

شب یلدا طولانی ترین شب سال است و به مناسبت فرا رسیدن این شب خانواده های ایرانی جشن هایی باشکوهی را برگزار می کنند و دور هم جمع می شوند. با نزدیک شدن به شب یلدا اغلب کدبانوهای عزیز به دنبال دیزاین هایی جدید برای سفره و میز و میوه و آجیل و … می باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است با انواع تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ آشنا شوید تا بتوانید دیزاینی متفاوت را برای سفره یلدا و … داشته باشید.

تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ با انواع دیزاین های جالب و خاص

تزیین جزئیات شب یلدا یکی از بزرگ ترین دغدغه ها برای کدبانوهای ایرانی می باشد و بهتر است شما برای دیزاین دسر و میوه و سایر تنقلات مخصوص شب یلدا از انواع ایده های خلاقانه استفاده کنید.

دیزاین شب یلدا 1400

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

دیزاین سفره شب یلدا با ایده هایی جالب و خلاقانه

تزیینات شب یلدا را می توانید به صورت سنتی و ساده و مدرن انجام دهید که انتخاب هر یک از این دیزاین های مخصوص شب یلدا به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

اگر تمایل دارید میوه ها و دسر و سایر تنقلات را روی میز قرار دهید بهتر است ابتدا روی میز را به کمک رومیزی ساتن یا ترمه بپوشانید همچنین باید دسر و میوه ها و آجیل را از قبل به زیبایی تزیین کرده باشید. اگر تمایل دارید دیزاینی سنتی را برای شب یلدا داشته باشید می توانید یک سماور ذغالی را روی میز قرار دهید و در قسمتی از میز نیز شمعدان های لاله عباسی را قرار دهید اگر تمایلی به استفاده از شمعدان لاله عباسی ندارید می توانید برای تزیین میز شب یلدا از شمعدان های برنز استفاده کنید که در این صورت جلوه تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ بیشتر می شود.

در صورتی که تمایل دارید میوه و دسر و … را روی سفره قرار دهید بهتر است سفره با طرح و رنگی زیبا را پهن کنید سپس تنقلات و میوه های تزیین شده را روی سفره بچینید و از مهمان هایتان پذیرایی کنید.

رسم و رسوم ایرانیان در شب یلدا این است که برای تازه عروس ها هدایایی را تهیه می کنند که این هدایا شامل لباس و آجیل و میوه و طلا و کیک و شیرینی و گل و … می باشد که بهتر است هر یک از این هدایا تزیین شوند سپس به منزل پدر عروس برده شوند و خانواده عروس نیز باید از خانواده داماد پذیرایی کنند.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

تزئینات شب یلدا تزئین سفره شب یلدا تزئینات سفره شب یلدا ۱۴۰۰ تزیین میز شب یلدا تزیین جالب برای شب یلدا تزئین شب یلدا با روش هایی جالب مدل تزیین شب یلدا 1400 تزئین برای شب یلدا تزئینات مخصوص شب یلدا ۱۴۰۰ دیزاین شب یلدا 1400 شیک و زیبا دیزاین شب یلدا با روش هایی خاص تزئینات برای شب یلدا ۱۴۰۰ تزیین میز شب یلدا دیزاین میز شب یلدا تزئینات زیبا برای سفره شب یلدا ۱۴۰۰ تزئینات میوه شب یلدا ۱۴۰۰ دیزاین برای شب یلدا تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ با روش هایی خلاقانه تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ با ایده های خاص تزیین میوه و کیک شب یلدا تزیین دسر و میوه شب یلدا 1400 تزئینات مخصوص و جالب شب یلدا ۱۴۰۰ تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ با روش هایی جالب و متفاوت تزئینات میز مخصوص شب یلدا ۱۴۰۰ تزئیناتی برای شب یلدا ۱۴۰۰ دیزاین شب یلدا جدید دیزاین شب یلدا 1400 انواع مدل های تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ تزیین سفره شب یلدا جدید تزیین میز ناهارخوری برای شب یلدا تزئینات ساده شب یلدا ۱۴۰۰ دیزاین شب یلدا با روش هایی جالب دیزاین سفره شب یلدا تزئین شب یلدا با روش هایی خلاقانه تزیین زیبا برای شب یلدا تزیین شب یلدا با روش هایی جالب و خاص تزئینات مخصوص شب زیبا یلدا ۱۴۰۰ ایده های خلاقانه برای تزئین شب یلدا دیزاین میز برای جشن شب یلدا تزیین زیبا کدو شب یلدا تزیین خلاقانه و متفاوت شب یلدا تزئین شب یلدا

دیزاین تنقلات و دسر شب یلدا در سال ۱۴۰۰

میوه آرایی برای شب یلدا از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و از محبوب ترین میوه ها برای پذیرایی از مهمان ها در این شب انار و هندوانه می باشد و شما می توانید برای تزیین هندوانه و انار از انواع روش های جالب استفاده کنید.

همچنین می توانید طرح های حکاکی را روی هندوانه ایجاد کنید یا قسمت درونی هندوانه را خالی نمایید و انار یا برش های میوه دلخواه تان را درون هندوانه بریزید. سبد میوه را هم بهتر است از بین طرح های حصیری انتخاب کنید و میوه ها را به زیبایی درون سبد بچینید.

تزیین میوه به کمک سیخ چوبی یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه می باشد و شما می توانید میوه هایی نظیر موز و کیوی و هندوانه و … را در اشکال مختلف برش بزنید همچنین در صورت تمایل می توانید میوه ها را قالب بزنید سپس میوه ها را به سیخ بکشید و سیخ ها را درون گلدان و ظرف و … قرار دهید.

اگر تمایل دارید تزیینی ساده برای میوه های شب یلدا داشته باشید می توانید میوه ها را برش بزنید سپس برش های میوه را درون دیسی زیبا بچینید.

تزیین آجیل مخصوص شب یلدا تزئین شب یلدا با روش هایی جالب ایده های خلاقانه برای تزئینات شب یلدا 1400 تزئین آجیل برای شب یلدا تزئین کیک شب یلدا تزئین هندوانه برای شب یلدا دیزاین کیک شب یلدا تزئینات دسر شب یلدا 1400 تزئین کیک برای شب یلدا تزئین کیک برای شب یلدا تزئینات کیک برای شب یلدا 1400 دیزاین کیک شب یلدا

دیزاین متنوع میوه های شب یلدا

کدو و لبو از انواع میوه های محبوب شب یلدا هستند و بهتر است شما بعد از پخت کدو و لبو آن ها را قالب بزنید و درون ظرف بچینید همچنین می توانید روی کدو حکاکی ایجاد کنید سپس کدو را در قسمتی از سفره یا میز قرار دهید.

تزیین میوه به شکل پرنده هایی نظیر طاووس و … از انواع ایده های تکراری است ولی باز هم می توانید از این روش برای دیزاین میوه ها استفاده کنید و جذابیت تزیین سفره شب یلدا را چند برابر کنید.

اگر تمایل دارید دیزاین میوه به روزی داشته باشید می توانید میوه های مختلف را درون سبد یا ظرف میوه بچینید سپس در اطراف و بین میوه ها گل های طبیعی و مصنوعی و میوه درخت کاج و برگ سبز و … را قرار دهید که این دیزاین میوه برای تزیین سفره شب یلدا عروس ایده ای جالب است.

آجیل یکی از انواع تنقلات شب یلدا است که برای تزیین آجیل نیز روش های زیادی وجود دارد همچنین شما می توانید دسرهایی خوشمزه را برای پذیرایی از مهمان هایتان تهیه کنید سپس به تزیین دسرها بپردازید.

تزئین کدو شب یلدا تزئین لبو برای شب یلدا

تزئین میوه برای شب یلدا تزئینات سنی شب یلدا 1400تزیین میوه برای شب یلدا تزیین سبد میوه شب یلدا تزئین میوه مخصوص شب یلدا تزیین میوه با سیخ چوبی برای شب یلدا تزیین کدوی شب یلدا تزئین دسر برای شب یلدا تزئینات کیک و تنقلات شب یلدا 1400تزیین زیبا کیک شب یلدا دیزاین میوه برای شب یلدا تزئینات دسر لیوانی برای شب یلدا 1400تزئینات مخصوص و جدید شب یلدا 1400تزیین دسر خوشمزه برای شب یلدا 1400 تزئینات دسر خوش طعم برای شب یلدا 1400دیزاین شب یلدا با روش هایی فانتزی و ساده میوه آرایی شب یلدا تزیین لبو برای شب یلدا

در شب یلدا از گرفتن فال حافظ غافل نشوید همچنین می توانید با گذشتن موسیقی زیبا محفل تان را صمیمی و گرم تر نمایید و اگر زمان کافی برای تزئینات شب یلدا ۱۴۰۰ را ندارید می توانید میوه ها و کیک و دسر و شیرینی و … را به صورت ساده دیزاین کنید و اگر تمایل دارید دیزاینی حرفه ای برای شب یلدا داشته باشید بهتر است از چند روز قبل تنقلات و … را تهیه کنید و به دیزاین آن ها مشغول شوید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۳ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.