دسته ها
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

دیدنی های ایندوچاینا با جاذبه های توریستی سه کشور آسیای شرقی

 • سمیه نیک فرجام
 • ۸ آذر ۱۴۰۰
 • ۰

دیدنی های ایندوچاینا شامل جاذبه های باستانی و طبیعی بسیار زیبایی هستند. این اتحادیه شامل سه کشور کامبوج، ویتنام و لائوس است. در هر یک از این کشورها می توانید با جاذبه های زیادی آشنا شوید. در حال حاضر این اتحادیه کشورهای مستقلی را در خود جای داده است، اما تورهای مسافرتی در این مناطق به این سه کشور می روند.

اتحادیه هندوچین یا ایندوچاینا شامل سه کشور لائوس، ویتنام و کامبوج می باشد که در آسیای شرقی واقع شده اند. این کشورها در حال حاضر به استقلال کافی خود دست یافته اند و به تنهایی به کشوری مستقل برای خود تبدیل شده اند. با گذشت مدت ها این کشورها هنوز دارای جذابیت های خاص خود می باشند. هر ساله تورهای گردشگری مختلفی به این مناطق برگزار می شود، تا گردشگران از نزدیک دیدنی های ایندوچاینا را مشاهده کنند. این سه کشورها جذابیت های توریستی بالایی دارند و دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی می باشند.

طبیعت ایندوچاینا

دیدنی های حیرت انگیز ایندوچاینا

با توجه به اینکه تورهای گردشگری به این مناطق بازدید از این سه کشور را با هم برای گردشگران فراهم می کنند، هر ساله علاقه مندان در این تورها شرکت می کنند و به این مناطق سفر می نمایند. شما در هیچ کجای دنیا نمی توانید چشم اندازهای طبیعی و جنگل های وسیع و پهناوری را مشاهده کنید، مگر در این اتحادیه و کشورهای آن. در ادامه این بخش نیز با جاذبه های بیشتری از این کشورها آشنا می شوید.

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

جزایر ایندوچاینا

ایندوچاینا فرانسه که به کشورهای مستعمره فرانسه گفته می شده است، شامل این سه کشور بود و هنوز نیز بسیاری از کشورها این اتحادیه را با یکدیگر می شناسند. این کشور که از نواحی شمالی با چین و از نواحی غربی با لائوس مرتبط می شود. این کشورها از نواحی جنوب غربی نیز کامبوج می رسند.

ایندوچاینا کجاست

کامپوت:

شهر کامپوت، از جمله شهرهای تاریخی شناخته شده و مهم در این کامبوج است که به دلیل جاذبه های باستانی خود شهرت یافته است. خیابان های اصلی که در مرکز شهر قرار دارند، دارای انواعی از مغازه های قدیمی هستند. این مغازه ها بسیار با قدمت می باشند. گردشگران اغلب در این خیابان ها قدم می زنند و خریدهای لازم خود را انجام می دهند. این شهر آرامش و سکوت خاصی دارد. شما علاقه مندان در لینک می توانید با دیدنی های کامبوج بیشتر آشنا شوید.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

دیدنی های تاریخی ایندوچاینا

غار سون دونگ:

این غار که یکی از بزرگ ترین غارهای جهان شناخته می شود، در کشور ویتنام قرار دارد. جالب است بدنید، این غار یکی از عمیق ترین غارهای دنیا است. عمق این غار بسیار بالا می باشد و در عمق آن نیز می توان ساختمانی ۴۰ طبقه بنا کرد. این غار از جذابیت های شگفت انگیزی برخوردار می باشد. جنگل های سرسبز با چشم اندازهای ویژه نیز در فاصله ۹ کیلومتری از این غارها قرار دارند. این غار یکی از دیدنی های ایندوچاینا محسوب می شود.

دیدنی های ایندوچاینا

رودخانه ای که در مجاورت این غار واقع شده است، به مسیرهای جنگلی ختم می شود. در این جنگل ها نیز می توانید با گونه های گیاهی و جانوری متنوعی آشنا شوید. میمون ها، پرنده ها و روباه نمونه ای از حیوانات این منطقه جنگلی هستند. باغ های ادام نیز در این جنگل ها بسیار جذب کننده می باشند. این غار شگفتی های اسرارآمیزی را در خود جای داده است. این غار باستانی دارای بلورهای کریستالی و مروارید می باشد. جالب است بدانید، در طی تحقیقات باستانی در این منطقه با فسیل هایی با قدمت ۳۰۰۰ میلیون سال رو به رو شده اند.

غار ایندوچاینا

فادات لانگ:

اگر قصد دارید، به لائوس سفر کنید، باید از جاذبه های تاریخی این منطقه دیدن نمایید. این بنا یک معبد بزرگ و باستانی است. سقف گنبدی شکل در این بنا می بینید، عظیم و دارای چندین سطح می باشد. این گنبد در هر یک از سطح ها دارای جذابیت های مختلفی است. پایین ترین سطح از این گنبد که می بینید، نشان دهنده یک جهان مادی و بالاترین سطح آن نیز جهان نیستی را نشان می دهد. این بنا که یکی از مهم ترین بناهای باستانی است، در قرن ۱۶ بر روی خرابه های معبد خمر ساخته شده است. این معبد یکی از مکان های دیدنی لائوس به شمار می آید.

جاذبه های ایندوچاینا

آبشار پانگور:

یکی از معروف ترین چشم اندازهای طبیعی در این نواحی این آبشار دیدنی و مرتفع است. شما می توانید این آبشار را در منطقه دا لات ویتنام قرار گرفته است. شما در این مناطق شاهد مناظر بسیار دیدنی و زیبا هستید. این منطقه دارای دره های زیبا و چشمه های آب گرم می باشد. دریاچه ها و تپه ها نیز از مهم ترین چشم اندازهایی هستند که در این مناطق می توانید از آن ها بازدید کنید. این آبشار ۴۰ متر ارتفاع دارد و پهنای آن نیز به ۱۰۰ متر می رسد. این نواحی توسط جنگل های منطقه نیز احاطه شده اند.

آبشارهای ایندوچاینا

ریزش آبشارها بر روی سنگ های زیرین موجب صیقلی شدن سنگ ها شده است و سکوهایی ایجاد کرده که که مانند یک آمفی تئاتر طبیعی نمود دارند. این شیب ها به هفت عدد می رسند. سالیانه گردشگران زیادی از زیبایی های این آبشار و نواحی اطراف آن دیدن می کنند. این آبشار از محبوب ترین دیدنی های ایندوچاینا است.

مناظر ایندوچاینا

سی فان دان:

این مجموعه جزایر زیبا که در همسایگی رودخانه مکونگ قرار دارند، دارای چشم اندازهای بسیار زیبایی می باشند. این جزایر از نواحی اطراف به جنوب لائوس نیز می رسند. این منطقه تشکیل شده از ۴۰۰۰ جزیره می باشد. این مجموعه جزایر دارای جذابیت های طبیعی بسیار زیادی برای گردشگران هستند. آبشارهای فراوان در این مناطق موجب شده تا ارزش طبیعی آن برای گردشگران بیشتر شود. بسیاری از این آبشارها فصلی می باشند.

ایندوچاینا را بشناسید

صحنه های زیبا و شگفت انگیزی که در این منطقه می بینید، گاها برای گردشگران ترسناک هستند، زیرا آب ها با شیب تندی سرازیر می شوند. این منطقه محل زندگی گونه هایی از دلفین ها نیز می باشد. این دلفین از نظر محیط زیست دارای اهمیت زیادی هستند، زیرا در حال انقراض می باشند. به طور کلی این کشورها و اتحادیه آن از دیدنی های آسیا هستند که از سوی گردشگران و جهانگردان زیادی مورد توجه می باشند.

در این مقاله با مهم ترین دیدنی های ایندوچاینا آشنا شدید. همانطور که اشاره شد، این منطقه شامل سه کشور مختلف است که در حال حاضر به استقلال کافی خود دست پیدا کرده اند. هر یک از این کشورها دارای جاذبه های ویژه خو می باشند. اما یکی از امتیازات مهمی که گردشگران زیادی را به این سمت می کشاند، برگزاری تورهای مسافرتی هستند که هنوز این سه کشور را با یکدیگر می شناسند. یعنی شما با شرکت در این تورها می توانید به سه کشور سفر کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.