دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

تعبیر خواب نارنگی بر اساس نظر معبرین مختلف غربی و اسلامی

 • شقایق ایران دوست
 • ۶ آذر ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب به شما خواهیم گفت دیدن نارنگی در وضعیت های مختلف چه معنایی دارد. در واقع تعبیر خواب نارنگی را با استفاده از جزئیاتی که ممکن است آن را در رویا دیده باشید برایتان عنوان خواهیم کرد.

دیدن رویا به شما کمک می کند تا اطلاعاتی در مورد آینده بدست آورید و تنها کاری که می کنید این است که بتوانید معنا و مفهوم آن ها را به درستی دریابید و این کار نیازمند این است تا جزئیات خواب خود را به خاطر داشته باشید. تعبیر خواب نارنگی بسیار گسترده می باشد و پیدا کردن معنای دقیق خواب نیاز به دقت بسیار زیادی دارد.

تعبیر خواب نارنگی

تعبیر خواب نارنگی

معنای خواب پرتقال، معنای خواب نارنج و معنای خواب هندوانه را در مطالب قبلی بررسی کرده ایم و در ادامه شما را با معنا و مفاهیمی که دیدن نارنگی در خواب به همراه دارد آشنا می کنیم.

معنای نارنگی در خواب

یک سری از معنا هایی که برای این خواب در نظر گرفته شده است به صورت کلی می باشد و جزئیات زیادی از فرد نمی خواهد و اگر تنها چیزی که از خوابتان به یاد دارید دیدن نارنگی می باشد بهتر است به مفاهیمی که در ادامه بیان می کنیم توجه کنید.

 • اگر فردی در خواب خود تنها یک نارنگی دیده باشد بدین معنا می باشد که درک بسیار متفاوتی نسبت به دیگران از واقعیت ها دارد.
 • تعبیر دیگر این خواب نشان دهنده درگیری های ذهنی تان می باشد و باید کمی از آن ها را کاهش دهید تا بتوانید بهتر زندگی کنید.
 • معنا و مفهوم کلی این خواب نشان می دهد که مشکلی در دنیای واقعی در جریان می باشد و باید بیش تر وقت خود را برای این مشکل بگذارید و کمی مشکلی که در حال رخ دادن می باشد را جدی تر بگیرید.

خوردن نارنگی

یکی دیگر از خواب های بسیار رایجی که ممکن است در مورد نارنگی ببینید این است که در حال خوردن آن باشید. این خواب به شما نشان می دهد که نباید به توصیه هایی که دیگران به شما می کنند اهمیت دهید و باید به سمت اهداف خودتان حرکت کنید. اگر این خواب را در ساعات ابتدایی شب دیده اید باید بیش تر روی حرف هایی که دیگران می زنند بی اعتنا باشید.

خوردن نارنگی در رویا و معنای آن

 • آرون گروپس

درمان شدن با نارنگی

اگر فردی در خواب خود ببیند که با استفاده از این میوه درمان می شود بدین معنا است که در مرکز توجه قرار خواهد گرفت. این شخص در زندگی خود تلاش بسیار زیادی کرده است و دیگران نیز بابت تلاش ها و زحماتش از او به خوبی مراقبت خواهند کرد. این خواب هیچ هشداری برایتان ندارد و بعد از دیدن این خواب می توانید بهتر به زندگی خود ادامه دهید و نگران هیچ مشکلی نباشید. البته اگر شما در خواب خود دیده باشید که با استفاده از نارنگی کودکی که بیمار است را درمان می کنید باید برای مدتی از نزدیکان خود دور شوید و این دوری به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد در غیر این صورت ممکن است اعتماد آن ها را برای همیشه از دست بدهید.

دیدن خواب نارنگی توسط افراد مختلف

دیدن نارنگی برای افراد متاهل و مجرد متفاوت می باشد و معنا و مفهوم این خواب را برای افراد متاهل و مجرد بیان خواهیم کرد.

 • اگر فردی مجرد این خواب را ببیند باید بیش تر روی انتخاب های خود فکر کند و تنها کاری که باید بکند این است که قبل از شناخت افراد جدید آن ها را از زندگی خود با خبر نسازد.
 • اگر فردی متاهل این خواب را دیده باشد به زودی خبری به او می رسد. این خبر از جانب همسر شما می باشد و شما می توانید اطلاعات بسیار شگفت انگیزی در مورد او بدست آورید.

دیدن درخت نارنگی در رویا

درخت نارنگی

تعبیر خواب نارنگی و درخت آن بسیار متفاوت می باشد. در واقع افرادی که در خواب خود درخت نارنگی را دیده اند چند معنا و مفهوم برای خواب هایشان وجود دارد که آن ها را برایتان بررسی خواهیم کرد.

 • پر میوه بودن درخت نارنگی در رویا می تواند نشانه شانس بسیار زیاد شما باشد و این شانس تا چند ماهی شما را همراهی خواهد کرد.
 • این خواب همچنین نشان می دهد افرادی در زندگی شما هستند که قصد مخالفت در کار هایتان را خواهند داشت ولی شما نباید به آن ها چنین اجازه ای بدهید.
 • اگر شما درختی ببینید که هیچ میوه ای ندارد و یا میوه های آن بسیار کم است بهتر است کمی بیش تر مراقب کار های خود باشید زیرا این خواب نشان از ضرر های معنوی می باشد.
 • دیدن درخت نارنگی برای افرادی که عاشق هستند نشانه بسیار خوبی می باشد و این خواب نشان می دهد که آن ها می توانند با معشوق خود بهتر هماهنگ شده و یک دیگر را درک کنند.
 • اگر زنی در خواب خود ببیند که درخت نارنگی در منزلش وجود دارد بدین معنا می باشد که به زودی باردار خواهد شد.

دیدن رویای نارنگی توسط زنان

اگر زنان در خواب خود نارنگی ببیند رویای آن ها به گونه ای متفاوت تعبیر خواهد شد. اگر زنی در خواب خود نارنگی ببیند بدین معنا است که همسرش برخی از شرایط بدی زندگی شان را مخفی می کند تا بتوانند زندگی بهتری داشته باشد.

دیدن نارنگی توسط زنان و معنای آن

دیدن رویا توسط خانه دار ها

افرادی که خانه دار می باشند دیدن نارنگی و تعبیر این خواب برایشان فرق می کند. در واقع افرادی که خانه دار هستند ممکن است نارنگی را در حالت های مختلفی ببیند که این خواب ها را با توجه به جزئیاتی که می بینند برایتان تعبیر خواهیم کرد.

 • خریدن نارنگی توسط این افراد نشان دهنده موفقیت می باشد.
 • فروختن نارنگی توسط افرادی که خانه دار هستند می تواند به شانس تعبیر شود.
 • جمع کردن نارنگی می تواند نشان دهنده ضعف و بیماری باشد.

له کردن نارنگی ها

ممکن است فردی در خواب خود ببیند که در حال له کردن نارنگی ها می باشد. این خواب نشانه این است که باید برای برخی از مشکلات بسیار بزرگ آماده باشد.

نارنگی فاسد

تعبیر خواب نارنگی فاسد شده به شما هشدار می دهد که بیش تر از قبل مراقب خود باشید.

تعارف کردن

اگر شما در خواب خود این میوه را به دیگران تعارف می کنید نشان دهنده جدایی و طلاق می باشد بنابراین بهتر است کمی بیش تر بر روی رفتار هایی که دارید تمرکز کنید.

تعبیر خواب نارنگی

پوست نارنگی در خواب

اگر فردی در خواب خود پوست نارنگی را ببیند تعبیر های مختلفی خواهد داشت. در واقع جزئیات خواب ها می تواند تغییرات بسیار زیادی بر روی معنا و مفهوم آن داشته باشد.

 • بو کردن پوست نارنگی در رویا می تواند نشانه خوبی باشد و شما وسایل خود را نو خواهید کرد.
 • اگر فردی در خواب خود ببیند که پوست نارنگی می خورد بدین معنا می باشد که لباس های نو خواهد خرید.
 • اگر فردی در رویای خود ببیند که پوست نارنگی ها را روی بخاری می گذارد بدین معنا است که در مدرسه و تحصیل او تغییرات بسیار زیادی اعمال خواهد شد.
 • خشک کردن پوست نارنگی در رویا به معنی این است که با یک فرد بسیار خوب و قابل اعتماد حرف می زنید و مشکلاتتان با راهنمایی های او از بین خواهد رفت.

گرفتن نارنگی

اگر شما در خواب خود ببینید که نارنگی را از فردی گرفتید بدین معنا است که با کار هایی که انجام می دهید در مرکز توجه خواهید رفت و ظاهر شما می تواند افراد بسیار زیادی را به سمتتان جذب کند بنابراین بهتر است کمی بیش تر مراقب خود و کار هایتان باشید تا مورد قضاوت قرار نگیرید.

قبول کردن نارنگی تعارفی در خواب و معنای مهم آن

آب نارنگی در رویا

تعبیر خواب نارنگی با تعبیر خواب آب نارنگی فرق می کند. این خواب به شما نشان می دهد که موقعیت های بدی را سپری کرده اید. اکنون در موقعیت بهتری قرار دارید بنابراین بهتر است کمی بیش تر از زندگی لذت ببرید و کار هایی که دوست دارید را انجام دهید.

نارنگی با برگ های سبز

اگر در خواب خود نارنگی را با برگ های سبز دیده اید بدین معنا می باشد که امید تازه ای در زندگی شما نمایان شده است. در واقع این امید به شما و اهدافی که دارید جهت می دهد و می تواند از بسیاری از مشکلات بعدی پیشگیری کند بنابراین بهتر است شما نیز کمی تلاش خود را بیش تر کنید تا بتوانید زندگی با کیفیت تری داشته باشید.

نارنگی با دانه

اگر در خواب خود مشاهده کردید که در حال خوردن نارنگی هستید و با دانه آن مواجه می شوید نشان می دهد که در زندگی شما یک درگیری ساده و کوچکی رخ می دهد که خاطر شما را مکدر خواهد ساخت. بهتر است سریع تر این مشکل را حل کنید در غیر این صورت مشکلات شما روز به روز بیش تر خواهد شد.

دیدن رویای نارنگی و معنای آن از کتاب سرزمین رویا ها

کتاب سرزمین رویا ها

این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که خواب های مختلفی را تعبیر کرده است. این کتاب چندین جزئیات مختلف برای هر خواب را بیان کرده است و در مورد نارنگی نیز تعابیری را دارد. این تعابیر را یک به یک برایتان بررسی خواهیم کرد.

 • دیدن یک درخت نارنگی در رویا از دیدگاه این کتاب به معنای پول بسیار زیاد می باشد.
 • خوردن نارنگی نشان دهنده سلامتی می باشد و همچنین نشان می دهد که شما از خطر زخمی شدن جان سالم به در برده اید و باید قدر زندگی را کمی بیش تر بدانید.
 • خریدن نارنگی در رویا از دیدگاه این کتاب خوب نیست. در واقع این خواب نشان دهنده نا کامی می باشد و بیش تر این ناکامی ها در عشق و عاشقی است.
 • پرورش دادن نارنگی در رویا معنی خوبی ندارد و نشان دهنده شکست های عشقی است و همچنین نشان می دهد که در این مورد شانس با شما یار نیست و بهتر است برای شروع یک رابطه جدید کمی صبر کنید.
 • فروختن نارنگی تعبیر بسیار زیبایی دارد. در واقع این خواب نشان می دهد که شما به زودی با فردی برخورد خواهید کرد و خواهید فهمید که او عشق واقعی شما است.
 • اگر در خواب خود مشاهده کردید که در حال جمع کردن نارنگی ها از روی درخت هستید بدین معنا است که پیشنهاد ازدواج به شما خواهند داد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *