دسته ها
سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

تعبیر خواب شومینه روشن و خاموش

  • ندا خوشرو
  • ۲۲ مهر ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب تعبیر خواب شومینه از دیدگاه معبرین برجسته و مشهور را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم با توجه به تعابیر ذکر شده بتوانید با تفسیر خوابی که دیده اید به راحتی آشنا شوید.

تعبیر خواب شومینه با توجه به روشن یا خاموش بودن آن متفاوت می باشد و بهتر است شما با توجه به جزئیاتی که در عالم رویا مشاهده کردید رویای خود را می توانید تفسیر نمایید.

تعبیر خواب شومینه از دیدگاه معبرین مختلف

تعبیر خواب شومینه از دیدگاه معبرین مختلف

اغلب خواب هایی که مشاهده می کنیم دارای تعابیری هستند که برخی اوقات این تعابیر می توانند دارای نشانه ای برای بیننده رویا باشند. در مطالب قبلی تعبیر خواب بخاری و تعبیر خواب آتش و تعبیر خواب هیزم را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم در ادامه با تعبیر خواب شومینه در خدمت تان خواهیم بود.

یونگ

تعبیر دیدن شومینه در عالم رویا نشانه خرسندی و گرمی و راحتی می باشد.

اگر فردی در عالم رویا شومینه خاموش ببیند نشانه انرژی کم و بی علاقه گی و نداشتن جرات برای وی می باشد.

  •  قاصدک 24
  •  بلیط کیش

کتاب سرزمین رویا

اگر فردی در خواب ببیند که آتش درون شومینه را هم می زند نشانه این است که وی نمی داند خشم خود را باید چگونه کنترل نماید.

تعبیر رویای شومینه از دیدگاه تعبیرگران مختلف

تعابیر مختلف برای دیدن خواب شومینه

۱. اگر فردی در خواب شومینه با آتش روشن ببیند نشانه این می باشد که بیننده رویا به زودی کارهای خوبی می کند.

۲. اگر فردی در خواب ببیند که شومینه می سازد نشانه این می باشد که وی با وجود همه کم و کاستی هایی که در زندگی اش دارد بدون کمک دیگران به هر چیزی که تمایل دارد می رسد.

۳. اگر فردی در خواب ببیند که افراد دیگر در حال ساختن شومینه می باشند بیانگر این است که بیننده رویا ممکن است تصمیم جدی را می گیرد که این تصمیم وی زندگی دیگران را هم تحت تاثیر قرار می دهد.

۴. اگر فردی در خواب ببیند که شومینه را خراب کرده است نشانه این می باشد که فصل جدیدی از زندگی وی شروع می شود.

تعبیر رویای شومینه از دیدگاه معبرین مختلف

۵. اگر فردی در خواب ببیند که دیگران شومینه را خراب می کنند نشانه این می باشد که افرادی در زندگی بیننده رویا دخالت می کنند که بیننده رویا به زودی جلوی این کار را می گیرد.

۶. اگر فردی در خواب ببیند که در کنار شومینه ای دراز کشیده است نشانه این می باشد که وی باید تصمیم مهمی را بگیرد و از عواقب احتمالی تصمیمی که گرفته است نترسد.

۷. اگر فردی در خواب ببیند که با یکی از عزیزانش در مقابل شومینه دراز کشیده است نشانه این می باشد که بیننده رویا لحظه های شاد و عاشقانه ای را سپری می کند ولی اگر بیننده رویا در خواب مشاهده کند که در کنار غریبه ای در مقابل شومینه دراز کشیده است نشانه این می باشد که وی تنهایی و شکست عشقی را تجربه می کند.

۸. معنای خواب خرید شومینه نشانه سرمایه گذاری کلان برای بیننده رویا می باشد.

تعبیر مشاهده شومینه در خواب

۹. اگر فردی در خواب ببیند که شومینه می فروشد نشانه این است که وی از عزیزانش خداحافظی می کند.

۱۰. اگر فردی در خواب ببیند که شومینه را روشن می کند نشانه این می باشد که وی لحظه های پر شور و پر عشقی را با عزیزانش تجربه می کند و به زودی با دوستان قدیمی خود تجدید خاطره می کند و به سفری می رود.

۱۱. اگر فردی در خواب ببیند که دگران شومینه را روشن می کنند نشانه این می باشد که بیننده رویا رقیب سرسختی دارد که به احتمال زیاد این رقیب تمایل دارید بیننده رویا را از عشقش جدا کند.

۱۲. تعبیر مشاهده شومینه خاموش در عالم رویا هشداری در مورد عدم ثبات بیننده رویا در زمینه مسائل شغلی اش می باشد.

۱۳. اگر فردی در خواب ببیند که آتش شومینه را خاموش می کند نشانه این می باشد که وی دچار بحران عاطفی می شود و ممکن است بیننده رویا مدت زیادی تنها بماند یا اگر ازدواج کرده است طلاق بگیرد.

تعبیر رویای شومینه در عالم رویا

در این مطلب تعبیر رویای شومینه از دیدگاه معبرین غربی را پیش رو داشتید که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.