دسته ها
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

پماد سوختگی ناژو و هشدارهای مصرف این دارو

  • سحر هودانلویی
  • ۱۱ مهر ۱۴۰۰
  • ۰

برای استفاده از پماد سوختگی ناژو حتما با پزشک مشورت کنید و بعد به سراغ اقدام برای خرید آن بروید. حتما این را بدانید که قبل از استفاده از محصول حتما ناحیه مورد نظر را به خوبی تمیز و پاکیزه کنید.

پماد سوختگی ناژو یکی از پماد های خوب و تاثیر گذار در امر سوختگی است. این پماد می تواند سوختگی های ناشی از ادرار کودکان، انواع زخم های سطحی، سوختگی های سطحی، برطرف کردن التهابات پوستی، آفتاب سوختگی، و نرم کردن و جلوگیری از خشکی پوست و لب را به خوبی درمان کند.

آشنایی با پماد سوختگی ناژو

یکی دیگر از مزایای این محصول نسبت به دیگر محصولات این است که می تواند میزان چربی پوست را کنترل کند و از خشکی و ترک برداشتن پوست به خوبی جلوگیری کند، و هیچ ظاهر چرب و بوی خاصی در این پماد دیده نمی‌شود.

معرفی پماد سوختگی ناژو

در پی رقابت با دیگر محصولات این پماد هیچ نوع تیرگی بر روی پوست ایجاد نمی‌کند و در مقایسه با دیگر محصولات از این نظر بسیار بهتر عمل کرده است. برای تهیه و خرید این محصول اصلا نگران نباشید چون داروخانه معتبر و آنلاین بتادارو، که اولین داروخانه پیشرفته و اینترنتی در شمال غرب کشور عزیزمان ایران است، این فرصت را فراهم کرده که بدون اذیت شدن شما عزیزان برای خرید این محصول بدون اینکه از منزل خارج شوید، می توانید به راحتی این محصول را تهیه و ثبت سفارش کنید و در مدت زمان خیلی کم آن را تحویل بگیرید.

هشدار مصرف پماد ناژو

تا به الان هیچ گونه عوارضی برای مصرف این پماد گزارش نشده است. در این حال اگر این محصول منجر به عوارض یا حساسیت در شما شد، سریعا مصرف این پماد را قطع کرده و فورا با پزشک یا دارو ساز صحبت کنید.

این را بدانید که این دارو فقط برای استعمال خارجی ساخته و تهیه شده و به هیچ عنوان این پماد را با چشم تماس ندهید و اگر با چشم شما تماس پیدا کرد چشم خود را فوری با آب تمیز شستشو دهید.

  •  مبل و میز
  • کالا چیو

نحوه تاثیر گذاری پماد سوختگی ناژو

  • روش نگهداری ناژو

پماد ناژو باید در یک محیط کاملا خشک و خنک، در دمای ۱۵ الی ۲۵ درجه و دور از نور مستقیم خورشید و خارج از دسترس کودکان نگهداری شود. این نکته را فراموش نکنید که حتما پس از استفاده از این پماد درب آن را به خوبی ببندید.

برای آشنایی با اطلاعات دیگر داروها پیشنهاد می کنیم که با کلیک بر روی لینک پماد کالامین و پماد آداپالن اطلاعات لازم در رابطه با این داروها و موارد مصرف آن ها به دست آورید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.