دسته ها
چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

آشنایی با تعبیر خواب قاب عکس

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب شما را با تعبیر خواب قاب عکس آشنا خواهیم کرد و آن را از جنبه های مختلف بررسی می کنیم. برای این که معنای خواب خود را به درستی پیدا کنید لازم است تا جزئیات آن را به خاطر بیاورید.

بسیاری از افرادی که خواب های خود را تعبیر می کننده با ساعت دیدن آن توجهی نشان نمی دهند و هر آن چه که دیده اند را تعبیر می کنند. جالب است بدانید که تنها خواب های صادقانه و خواب هایی تعبیر می شوند که قبل از اذان صبح آن ها را دیده باشید. در واقع تعبیر خواب ها یک سری اصول و قواعدی دارد که بهتر است به آن ها عمل کنید تا خواب خود را دقیق تر تعبیر کنید. در ادامه تعبیر خواب قاب عکس را برایتان از دیدگاه معبران مختلف بررسی خواهیم کرد.

تعبیر خواب قاب عکس

تعبیر خواب قاب عکس چیست؟

تعبیر خواب ریش و تعبیر خواب چشم را در مطالب قبلی برایتان بیان کرده ایم و قصد داریم شما را با تعبیر خواب قاب عکس آشنا کنیم. این خواب از دیدگاه معبران بسیار زیادی به درگیری های ذهنی فرد بیننده خواب اشاره دارد. در واقع در این نوع خواب ها معمولا جزئیات خواب اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. برای مثال زمانی که شما تصویری از خود را درون قاب کمی بینید بدین معنا است که دیگران چنین تصوری از شما دارند و این خواب معمولا از دو جنبه مورد بررسی قرار می گیرد. اولین جنبه بررسی این خواب از طریق تعبیر خواب قاب است و دومین جنبه آن تعبیر خواب عکس درون قاب می باشد.

تعبیر کلی

دیدن قاب عکس در خواب چندین معنا دارد که این معانی عبارت اند از :

 • نهال بیبی شاپ
 • کالا چیو
 • دیدن تصویر خود و اطرافیانتان درون قاب عکس با توجه به چهره افراد تعبیر می شود. اگر افراد درون تصویر شاد و خوشحال بودند بدین معنا می باشد که به زودی خبرهای بسیار خوبی خواهید شنید و زندگی بر وفق مرادتان خواهد شد. در صورتی که افراد درون قاب ناراحت و غمگین بودند معنی این خواب برعکس آن چیزی است که گفته شد و در زندگی آرامش خود را از دست خواهید داد.
 • دیدن تصویر خودتان در آینده نشان می دهد که شما کار هایی را می خواهید انجام دهید که بسیار کودکانه است و می توانید زیان های بسیاری به خود و دیگران برسانید و در نتیجه از انجام آن پشیمان خواهید شد.
 • اگر تصویر خود را در قاب دیدید که سنی بیش تر از سن کنونی دارید و به اصطلاح پیر تر شده اید بدین معنا می باشد که افکار خردمندانه ای دارید و این افکار به شما کمک می کند تا بتوانید تصمیم های بهتری بگیرید و کار های بسیار زیادی را به نفع خود انجام خواهید داد.
 • دیدن خود در قاب عکس با ظاهری خسته و کوفته می تواند نشانه ای از یک ناراحتی در وجود شما باشد و حتی ممکن است در آینده یک سری موضوعات ناراحت کننده ای برایتان ایجاد شود.
 • اگر شما قاب عکس های بسیار زیادی را در خواب خود مشاهده کردید بدین معنا می باشد که در آینده دوستان بسیاری پیدا می کنید و آن ها می توانند در کار هایتان به شما کمک کرده در نتیجه سود بسیار زیادی کسب خواهید کرد.
 • تماشا کردن عکس ها در خواب می تواند نشانه ای پیدا شدن نیمه گمشده تان باشد و در آینده ای نه چندان دور شما همراه و همسفر خود را پیدا خواهید کرد.

تعبیر خواب قاب عکس کهنه

قاب عکس کهنه

دیدن یک قاب عکس کهنه بر روی در و دیوار های اتاق می تواند معنای خوبی نداشته باشد و نشانه کم کاری شما باشد. یادتان باشد که این خواب هشداری برای شما است و نشان می دهد که در کاری اهمال و کم کاری کرده اید. بهتر است بعد از بیدار شدن از این خواب کار های نیمه تمام خود را تمام کنید و سعی کنید دیگر کار های خود را نیمه کاره رها نکنید.

انداختن قاب عکس

در نظر داشته باشد که انداختن قاب عکس در خواب اصلا معنای خوبی ندارد و خواب بیننده حتما باید بعد از دیدن این خواب صدقه پرداخت کند.  این خواب بیش تر به معنای جدایی و سرد شدن روابط می باشد.

دیدن قاب عکس چوبی

تعبیر خواب چوب را قبلا برایتان بیان کرده ایم. در خواب هایی که می بینید اگر جنس وسیله ها از چوب باشد به معنای نفاق و دو رویی است. دیدن قاب عکس چوبی نیز نشانه فردی است که مدام دروغ می گوید و سعی دارد شما را فریب دهد.

معنای رویای قاب عکس

قاب عکس نقاشی شده

تعبیر خواب قاب عکس نقاشی شده می تواند نشان دهنده روز های خوش باشد به شرطی که در این قاب از رنگ های شاد بسیار زیادی استفاده شده باشد در غیر این صورت می تواند معنای برعکس داشته باشد.

خریدن قاب عکس

یکی دیگر از خواب هایی که می توانید در رابطه با قاب عکس ببینید این است که شما یک یا چند عدد قاب عکس را از فروشگاهی می خرید. این خواب هم تعبیر بدی ندارد و تنها به خشم و ناراحتی های فرد خواب بیننده اشاره می کند. بهتر است قبل از خواب افکار منفی خود را به فراموشی بسپارید تا بتوانید راحت تر بخوابید.

فروختن قاب عکس

اگر فردی در خواب خود قاب عکسی را بفروشد معنای بسیار خوبی دارد. در واقع این خواب برخلاف خواب قبلی تعبیر می شود و اگر فردی در خواب خود یک قاب عکس بفروشد بدین معنا می باشد که کسب و کارش رونق می گیرد و پول بسیار زیادی بدست خواهد آورد.

دیدن عکس افراد در قاب عکس

یکی از معبران این خواب را بدین صورت تعبیر کرده است. وی اعتقاد دارد که اگر فردی خود را درون قاب عکس ببیند بدین معنا می باشد که باید در انجام کار های خود دقت بیش تری به خرج بدهد و اگر فردی در قاب عکس دوستان خود را ببیند بدین معنا می باشد که روز های خوبی در انتظار او هستند و اگر بیننده خواب عکس فردی را در قاب ببیند که اصلا با او آشنا نیست بدین معنا است که به زودی با افراد جدیدی آشنا خواهد شد.

خرید و فروش قاب عکس در خواب و معنای آن

به طور کلی دیدن خواب یکی از موهبت هایی می باشد که خداوند در اختیار انسان قرار داده است. خواب ها می توانند شما را در تصمیم هایی که می گیرید و کار هایی که می خواهید آن ها را انجام دهید یاری کنند بنابراین بهتر است کمی بیش تر به آن ها بها بدهید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.