دسته ها
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

بهترین مزون لباس عروس + قیمت باورنکردنی با ۷۰۰ مدل

 • فرهاد هاشمی
 • ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
 • ۰

برای هر نوعروسی انتخاب و قیمت خرید لباس عروس، از بهترین مزون آنلاین امری مهم است. در واقع پیراهن عروس جز رویایی ترین و خاطره انگیزترین لباس های است که شاید تنها یک بار آن را می تواند بپوشد. بدون شک اولین چیزی که به چشم مهمانان می آید، لباسی است که او بر تن کرده و موجب تمایز او از بقیه مهمان ها شده است. از این رو شما به عنوان عروس خانم ها باید در انتخاب جنس پارچه، مدل طراحی و دوحت آن و همچنین مزونی که قصد تهیه لباس را از او دارید، مدنظر داشته باشید. در ادامه این مطلب شما را با بهترین مزون اینترنتی لباس عروس و نکاتی برای انتخاب صحیح آن آشنا می کنیم.

بهترین مزون لباس عروس + قیمت باورنکردنی با 700 مدل

جهت مشاهده قیمت بیش از ۷۰۰ مدل لباس عروس جدید ۲۰۲۱ و خرید آنلاین، می توانید از مزون لباس عروس دریمیس، به صورت اینترنتی انواع لباس عروس: مدل ماهی، ساتن، ساده، بچه گانه، پوشیده، کوتاه و… سفارش خود را ثبت کنید.

به چه مکانی مزون لباس عروس می گویند؟

مزون لباس یک مکانی است که طراحی داخلی آن باید به گونه ای باشد که چند عرصه را در خود جای دهد. مزون باید به گونه ای باشد که به روز بودن طرح و زیبایی دوخت را تضمین کند. در واقع شامل فضای است که به ارائه محصولات در حوزه مد و لباس به گونه ای متفاوت از فروشگاه ها می پردازد.

فضای داخلی آن باید روشن و ساده برای ارائه بهترین مدل های موجود به مشتریان خود باشد. این نوع فضا به میزان کیفیت محصولات و کمیت مشتریان تاثیر به سزایی دارد. هر شخص برای حضور در مهمانی، جشن عروسی و نامزدی و … همیشه به فکر تهیه و خرید لباس از مزون، پاساژها و فروشگاه اینترنتی می افتد.

شما در هر شهری که زندگی کنید، تعدادی مزون وجود دارد که شما را می تواند به هدف تان نزدیک تر کند. آن ها به ارائه محصولات خارجی می پردازند یا این که به طراحی و دوخت لباس نیز مشغول هستند. در واقع مزون لباس عروس یک مکانی است که به ارائه محصولات مد و فشن به روشی متفاوت از بوتیک ها و مغازه ها می پردازد.

دلیل اصلی موفقیت بهترین مزون لباس عروس خوب چیست؟

 • با توجه به این که مزون ها نسبت به بوتیک ها و فروشگاه ها کمتر در معرض دید هستند، باید از روش های خلاقانه تری برای تبلیغات خود استفاده کنند تا دیده شوند. در غیر این صورت شانسی برای موفقیت خود ندارند.
 • به طور کلی مشتریان مزون ها همواره به دنبال محصولاتی هستند که نتوانند محصولات شما را در سطح شهر و فروشگاه های مختلف پیدا کنند. از این رو داشتن طراح لباس شخصی یکی از مهم ترین مسائلی است که به شما در جذب مشتری کمک می کند.
 • بدون شک داشتن تعامل با پلتفرم های که امکان ارائه و نمایش را برای مخاطبان ایجاد می کند، در موفقیت شما تاثیر به سزایی دارد.
 • تلاش برای تولید محتوای اختصاصی مانند: عکس، محتوای متنی و ویدیو برای مخاطبان نیز در بهتر دیده شدن بهترین مزون لباس عروس موثر است.
 • داشتن طراحی خاص و شخصی دوزی و همچنین اختصاص زمان مشخص به مشتریان نیز موجب موفقیت هرچه بیشتر مزون ها می شود.
 • علاوه بر توجه به استانداردهای عمومی باید به طراحی داخلی و چیدمان وسایل در فضای موجود نیز توجه کند.

نکات انتخاب بهترین مزون لباس عروس

به طور کلی در مزون ها انواع لباس های عروس، لباس نامزدی، لباس ساقدوش و لباس عقد موجود است. انتخاب یک مزون لباس خوب یکی از مهم ترین بخش های عروسی را تشکیل می دهد و شما را ر انتخاب یک لباس عروس خوش طرح و خوش دوخت کمک می کند. در ادامه شما را با نکات انتخاب آن بیشتر آشنا می کنیم.

مشخص کردن اجاره یا خرید لباس عروس

تصمیم در مورد این موضوع که می خواهید لباس را برای همیشه برای خود داشته باشید یا این که فقط آن را برای روز مراسم می خواهید، خیلی مهم است. به عنوان مثال شما برای اجاره لباس عروس می توانید آن را در مزون لباس عروس بدوزید و سپس آن را به مزون بازگردانید.

در ضمن می توانید لباس خود را از بین لباس عروس آماده در مزون انتخاب کنید؛ لباس های که تن پوش اول هستند و شما اولین بار آن را کرایه می کنید یا این که لباس های که تن پوش دوم یا چندم هستند. در کل مزون انتخابی شما باید لباس های آماده زیادی در طرح و مدل های گوناگون داشته باشد.

داشتن لباس عروس آماده به عنوان نمونه کار

انتخاب یک مزون لباس عروس بدون دیدن نمونه کار آن کار اشتباهی است. اگر شما نمونه کار مزون مورد نظر خود را بر تن هیچ عروسی ندیده اید؛ باید حتما لباس های آماده که در مزون وجود دارد را مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی نوع پارچه و کلیت دوخت آن از روی لباس های آماده مشخص می شود.

بهترین مزون لباس عروس باید باسابقه باشد

دیدن نمونه کارهای آماده مزون باز هم راهی برای اعتماد به این که لباس های دوخته شده کار خیاط همین مزون است یا خیر، سخت است. پس اگر شما قد خرید لباس عروس گران قیمت را دارید باید مزون های با سابقه را انتخاب کنید.

بهترین مزون لباس عروس + قیمت باورنکردنی با 700 مدل

مشخص کردن بودجه و رنج قیمت لباس عروس

ابتدا باید شما محدوده ای قیمت لباس عروس را مشخص کنید و سپس به دنبال یک مزون لباس در آن آن قیمت بگردید. بدون شک اگر شما قصد صرف کردن یک میلیون تومان یا بیست میلیون تومان را برای لباس عروس خود دارید در انتخاب مزون تان موثر است. البته لازم به ذکر است که هیچ وقت لباسی بالاتر از قیمت فرضی خود را بر تن نکیند زیرا انتخاب را برای شما سخت می کند و لباس عروس های پایین تر شما را راضی نمی کند.

داشتن طراحی حرفه ای و اختصاصی در مزون لباس عروس

بدون شک طراح لباس شما باید در حدی در کار خود خبره باشد که بتواند استایل اندام شما را تشخیص دهد و متناسب با آن لباس را برای شما طراحی کند. اگر طراح شما با سابقه باشد دیگر نیازی به پوشیدن لباس های متعدد نیست؛ شما به راحتی می توانید مدل و طراحی لباس تان را از صفر تا صد به دست او بسپارید.

خوش قول بودن خیاط لباس عروس

اگر لباس عروس شما در روزهای نزدیک به مراسم آماده نشود موجب بالا رفتن استرس و تشویش شما می شود. شما باید لباس تان را چند روز زودتر تحویل بگیرید تا اگر ایراد یا مشکلی در لباس بود آن را برطرف کنید.

۱۰ نکته برای این که به بهترین مزون لباس عروس تبدیل شویم؟

مزون لباس عروس بسیار ددر تهران یا در دیگر شهرها وجود دارد که هر نوعروسی برای انتخاب باشکوه ترین لباس عروس به این مراکز مراجعه می کنند. امروزه تعداد مزون ها زیاد شده است و با گسترش فضای مجازی برای این که به یکی از بهترین و معتبرترین ها تبدیل شوید، کار دشواری است. در ادامه نکاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که تا شما نیز بتوانید به یکی از بهترین ها تبدیل شوید.

 1. در زمینه تبلیغات، یک سایت اینترنتی برای خود راه اندازی کنید. اهمیت سایت تا حدی است که قسمتی از افرادی که مزون مورد علاقه خود را پیدا می کنند از طریق سرچ در گوگل است. این سایت ها با انتشار مطالبی در مورد انتخاب لباس عروس، دوخت لباس ساقدوش، انتخاب دسته گل و معیارهای انتخاب سالن عروسی و آتلیه در سایت خود موجب جذب کاربران می شوند.
 2. اگر شما دارای صفحه در اینستاگرام هستید، تولید محتوای خوبی را باید انجام دهید. زیرا پرفالووترین صفحات مزون ها هم بدون تولید محتوای خوب نمی توانند تعامل خوبی با کاربران داشته باشند. پس برنامه مشخص برای ایجاد محتوای عالی در صفحه خود داشته باشید.
 3. ایرانیان از فیسبوک و توییتر کمتر استفاده می کنند، از این رو عمده فعالیت شما باید روی صفحه اینستاگرام تان باشد تا از این فضا برای تبلیغ برند خود استفاده کنید.
 4. پست های شما با هستگ های حرفه ای و اصولی بارگذاری شود. تنها ۱۰ درصد از هشتگ ها می تواند غیرمرتبط بوده و ۹۰ درصد آن باید مرتبط به دنیای مد و فشن و آرایش بانوان باشد تا اثربخشی لازم را داشته باشد.
 5. شما می توانید ویدیوی از خانم های که از مزون شما لباس عروس، لباس عقد یا لباس ساقدوش خریداری کرده اند، آماده کرده و آن ها نظر خود را در مورد طراحان و محصولات شما بگویند، موجب جلب اعتماد کاربران بالفعل و بالقوه شما می شود.
 6. رعایت حقوق کاربران و حریم خصوصی آن ها باید همیشه مدنظر مزون داران باشد. خانم های که امروز حاضر به مدلینگ شدن می شوند تا فلان لباس را بپوشند و استایل خود را به نمایش بگذارند، شاید چند سال بعد از کار خود پشیمان شوند.
 7. برای به اشتراک گذاری ویدیوها و تصاویر باید حریم خصوصی افراد رعایت شود تا موجب ریپورت شدن و بسته شدن صفحه تان نشود.
 8. اگر محصولات شما دارای کد شیما از بنیاد مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد، بهتر است که آن را در پست ها اعلام کنید.
 9. در صورت حضور در جشنواره مد و لباس فجر، ان را در قالب ویدیو و عکس در اختیار مخاطبان بگذارید.
 10. اگر سلبریتی از محصولات شما خرید کرده است، همواره موضوعات آن را در سایت و یا کانال اینستاگرامی خود به اشتراک بگذارید. به عنوان نمونه می توانید آن را در استوری یا در تصاویری که در بخش وسط صفحه تان است و دید خوبی دارد، قرار دهید. در کل برای پست وسط از محتوای غنی و جالب استفاده کنید.

بهترین مزون لباس عروس + قیمت باورنکردنی با 700 مدل

برنامه ریزی برای جست و جوی بهترین مزون لباس عروس

جذاب ترین لباسی که شما قرار است به تن کنید، لباس عروس است. شما می توانید با استفاده از تجربیات دیگران اقدام به بررسی برای پیدا کردن یک مزون لباس عروس خوب کنید.

زمان دادن به خود برای انتخاب لباس عروس

شما برای این که زمان کافی داشته باشید و عجله نکنید، بهتر است که فرایند خرید را در اسرع وقت شروع کنید. شما برای انتخاب لباس عروس به ۲ ماه زمان نیاز دارید؛ زیرا سفارش شما بعد از ۲۰ تا ۳۰ روز آماده می شود.

در نظر گرفتن هزینه تغییرات

ممکن است که بنابر سلیقه خود بخواهید در لباس تان تغییری ایجاد کنید. طراحان در مزون لبسا عروس به شما کمک می کنند که تغییرات دلخواه شما چقدر خواهد بود.

مشاهده مدل های دیگر

در حالت کلی هزاران مدل لباس عروس وجود دارد که شما قبل از رفتن به فروشگاه ها و مزون های لباس عروس می توانید آن ها در اینستاگرام یا وب سایت ها مشاهده کنید.

پیدا کردن زیباترین مدل لباس عروس از وب سایت های فروش لباس عروس

شما می توانید مدل انتخابی خود را از بین مجلات و سایت های خرید و فروش لباس عروس به صورت اینترنتی مشاهده کنید.

تمرکز کردن روی مدل انتخابی خود

مدل های که می دانید جلوه و استایل شما را باشکوه تر و زیباتر می کند، تمرکز کنید. در کل بهترین لباس عروس، لباسی است که چهره شما را شکوفاتر می کند.

خرید اینترنتی لباس عروس از بهترین مزون لباس عروس در ایران

قیمت لباس عروس یا نامزدی، از مهم ترین و اولین فاکتور ها برای خرید لباس عروس اینترنتی است. قیمت انواع مدل های گفته شده به موارد مختلفی مانند: جنس پارچه، نگین دوزی و مروارید دوزی، مقدار پف و … بستگی دارد. برای مثال مدل لباس عروس ساده  با یک لباس دنباله دار و کار شده متفاوت است. در مزون دریمیس به عنوان مرجع مزون لباس عروس می توانید خرید آنلاین و اینترنتی لباس عروس بچه گانه، دخترانه، پوشیده (محجبه) و … را بدون هیچ دردسری انجام دهید؛ سپس پس از مشاهده انواع لباس عروس زیبا، جدید و شیک، ایرانی، بچه گانه، رنگی و پوشیده و رنج قیمت لباس عروس و یک مقایسه ساده، شیک ترین و ارزان ترین مدل آن را در مزون لباس مجلسی انتخاب کنید. در ضمن مزون آنلاین دریمیس به عنوان مرجع آنلاین لباس عروس  و مزون لباس شب یکی از ارزانترین مراکز خرید لباس عروس در تهران و دیگر نقاط کشور شناخته شده است.

در این میان پیشنهاد ما به شما مزون آنلاین دریمیس به عنوان مرجع مزون های آنلاین است. این مجموعه با گردهم آوری بهترین مزون های لباس عروس و مزون لباس عقد به عنوان معتبرترین سایت لباس عروس در کشور تبدیل شده است. این مجموعه توسط تیمی جوان اداره می شود که کار خرید و فروش لباس را برای شما آسان تر کرده است. شما می توانید به صورت آنلاین طرح مورد نظر خود را از بین بیش از ۷۰۰ مدل انتخاب کنید و بدون هیچ هزینه ای با مزون دار یا صاحب لباس مستقیما تماس بگیری. شما برای خرید و اطلاع از قیمت لباس عروس در تهران یا در دیگر شهرها می توانید به سایت آن ها به نشانی اینترنتی www.dreamiss.ir مراجعه کنید.

منبع : blog.dreamiss.ir


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.