دسته ها
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

مدل ناخن گلدونی خاص و جذاب با طراحی زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۲ مهر ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب با انواع مدل ناخن گلدونی مخصوص خانم ها و دختران خوش سلیقه آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدلها مورد توجه تان قرار بگیرند و با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند برای جذابیت بیشتر ناخن هایشان از کاشت ناخن استفاده نمایند که مدل های زیادی برای کاشت ناخن وجود دارد همچنین اگر شما تمایلی به کاشت ناخن ندارید می توانید ناخن هایتان را به کمک مدلهای متنوع فرم و حالت بدهید. مدل ناخن گلدونی از انواع مدلهای زیبا و خاص می باشد و برای افراد با سلیقه متفاوت انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود.

مدل ناخن گلدونی شیک و زیبا

به ناخن گلدونی ، ناخن بالرین نیز گفته می شود و دلیل نامگذاری این ناخن به این دلیل است که در این سبک ، ناخن ها از قسمت کناره ها به تدریج باریک تر می شوند و سر ناخن ها نیز صاف می شود از این رو اگر شما تمایل دارید ناخن هایتان فرم خاصی داشته باشند بهتر است از این مدل ایده بگیرید.

مدل ناخن گلدونی بنفش

طرح های ناخن گلدونی

مانیکور و فرم دادن به ناخن ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما از آن دسته از افرادی می باشید که تمایل دارید استایلی متفاوت داشته باشید بهتر است به فرم ناخن هایتان نیز اهمیت زیادی بدهید.

برای فرم دادن به ناخن ها می توانید به سالن های تخصصی دیزاین ناخن مراجعه نمایید همچنین می توانید با تمرین و تکرار مهارت لازم را در این زمینه بدست آورید ولی اگر قصد دارید ناخن هایتان علاوه بر دیزاین دارای فرمی مناسب باشند یا ناخن بکارید بهتر است به متخصصین در این زمینه مراجعه نمایید.

  •  پرنس
  •  بلیط کیش

ناخن گلدونی از انواع مدلهایی می باشد که برای خانم ها و دختران انتخابی مناسب است و شما می توانید از مدلهای کوتاه یا بلند این نوع ناخن برای فرم دادن به ناخن های خود استفاده نمایید. اگر میزان فعالیت روزانه شما زیاد است یا شاغل هستید بهتر است از مدلهای کوتاه استفاده نمایید و اگر تمایل دارید فرم ناخن هایتان متفاوت می باشد مدلهای بلند می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار روند.

مدل های ناخن گلدونی زنانه و دخترانه   مدل ناخن گلدونی شیک ناخن گلدونی شیک و ساده مدل های ناخن گلدونی مدل های ناخن گلدونی مدل ناخن گلدونی شیک مدل ناخن گلدونی زیبا مدل ناخن گلدونی زیبا مدل ناخن گلدونی زیبا و آبی ناخن گلدونی دو رنگ

توجه داشته باشید که صاف بودن سر ناخن ها در این مدل باعث شده است تا فرم ناخن ها جذاب تر به نظر برسد و اگر شما تمایل دارید سر ناخن هایتان به وضوح قابل مشاهده باشند می توانید برای دیزاین ناخن ها از لاک سفید و برق ناخن استفاده نمایید و لاک سفید را در قسمت سر ناخن هایتان بزنید.

بعد از فرم دادن ناخن به کمک این مدل می توانید دیزاینی متفاوت را روی سطح ناخن های خود ایجاد کنید. برای دیزاین ناخن ها از انواع مدل های ساده و کار شده استفاده می شود که مدل های ساده مناسب تر هستند و اگر شما تمایل دارید به مهمانی یا مجالس بروید بهتر است طرح ناخن هایتان را مجلسی و کار شده انتخاب نمایید تا جذابیت آن ها تکمیل شود.

 مدل ناخن گلدونی شیک و خاص ناخن گلدونی ساده مدل ناخن گلدونی مجلسی مدل ناخن گلدونی زنانه مدل ناخن گلدونی مجلسی ناخن رنگی گلدونی ناخن شیک گلدونی مدل ناخن گلدونی رنگ تیره

ناخن گلدونی

در این بخش از آرایش ناخن مجله آرگا تصاویری از انواع طرح های ناخن گلدونی خاص و شیک را پیش رو داشتید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها توانسته باشید به ناخن های خود فرم و حالت بی نظیری را ببخشید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.