دسته ها
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تزیین بالش عروس با چند روش رمانتیک و شیک

  • محدثه خاکشور
  • ۳۰ مهر ۱۴۰۰
  • ۰

آرگا شما را برای مشاهده ایده های زیبایی از تزیین بالش عروس و آشنایی بیشتر با آن دعوت به همراهی می کند. بارها در مطالب مختلف گفته ایم که هنر دیزاین خود را محدود به هزینه و لوکس بودن نکنید. بلکه آن را از عمق چشمه ی هنر و احساس خود بیرون بکشید تا حتی خودتان نیز شگفت زده شوید.

در تدارکات تزیین جهیزیه و اتاق خواب عروس اقدامات و ایده های زیادی جای می گیرند که از جمله آنها می توان به تزیین تختخواب عروس، تزیین تشک، تزیین پتو، تزیین کوسن عروس، تزیین بالش اشاره داشت. با توجه به اینکه بالش از دو نظر زیبایی و کارایی قابل توجه می باشد باید هنگام تهیه و انتخاب آن برای عروس به هر دوی آنها دقت شود. با انتخاب صحیح و مدنظر قرار دادن کیفیت و دوام به بعد کارایی آن و با تزیین و چیدمان زیبا می توانید به جنبه ی ظاهر و شکل آن دسترسی داشته باشید. در این مطلب آرگا ایده های زیبا و کاربردی از تزیین بالش را جمع اوری کرده که به تصویر می کشد.

بالش جزء مهمی از سرویس خواب می باشد که نقش چشمگیری در این حضور را دارا است. ممکن است قصد داشته باشید یک سرویس خواب کامل متناسب با طرح، رنگ و اندازه مورد نظر خود خریداری نمایید. اما برخی مواقع نیز بسیاری از ما دوست داریم هر یک از قطعات یا همان بخش ها را جداگانه خریداری کنیم تا سلیقه مان دخالت بیشتری را در این انتخاب داشته باشد. به عنوان مثال تختخواب را خریداری را به صورت مجزا، بالش را جداگانه و پتو را نیز به همین شکل انتخاب و خریداری نمایید. بالش وسیله ای است که آرامش و آسایش شما به خصوص سر و گردن را کاملا تضمین می کند که البته کیفیت آن بر میزان این آسایش تاثیر مستقیم دارد. در ادامه مطلب شما همراهان آرگایی برای آشنایی برای تزیین بالش عروس باز هم همراه بمانید.

طراحی و دیزاین بالش عروس

تزیینات بینظیر بالش عروس

انواع ایده های دوست داشتنی از دیزاین بالش عروس

  •  پرنس
  •  قاصدک 24

تزیین بالش برای جهیزیه عروس به شکل هایی زیبا و البته ساده و خلاقانه

یکی از دغدغه های هر دختر دم بختی قطعا تهیه یک جهیزیه کامل، شیک و زیبا است که ممکن است خیال کنند حتما با هزینه های گزاف و بالا باید به این خواسته دسترسی پیدا کنند. اما گاها با استفاده از ایده های ساده و ارزان از تزیینات آنچه را در ذهن و قلب خود دارید به دست خواهید آورد. جهیزیه عروس کلیات امکانات اولیه زندگی زوج ها متعلق به آشپزخانه، متعلق به پذیرایی، متعلق به نشیمن و اتاق خواب و سرویس بهداشتی را شامل می شود. و اما با توجه به موضوع مطلب در دست گرفته غیر از اتاق خواب مابقی را فاکتور می گیرم. با توجه به این موضوع که خانم ها نسبت به آقایان از ظرافت هنر بیشتری برخوردار هستند در زمینه ی تزیینات نیز همیشه موفق ترند, البته آقایان نیز به نوع خود هنرمندان واقعا بینظیری می باشند. از این موهبت الهی می توانید برای بهترین اتفاق زندگی خود یعنی ازدواج بهره ببرید. تزیین بالش عروس یکی از بکارگیری ها است.

تصاویری تو دل برو از تزیین بالش عروس

انواع طرح های دوست داشتنی تزیینات بالش عروس

تزیین بالش عروس به شکل هایی فوق العاده

ایده هایی خاص از دیزاین بالش عروس

تزیینات بالش عروس و داماد

بالش جاحلقه ای

وقتی بالش عروس می گوییم قطعا شما نیز تنها به مقصود می روید و آن هم بالشتی است که در سرویس خواب و اتاق خواب به منظور خوابیدن مورد استفاده قرار می گیرد. اما غیر از این بالش ها، بالش جاحلقه ای عروس وجود دارد که همانطور که از نامش پیدا است کاربرد کاملا متفاوتی داشته و برای قرار گرفتن حلقه های عروس مورد استفاده قرار می گیرند. بالش های جاحلقه ای از انواع پارچه های مخملی، ابریشمی، ساتن، و با تزیین های سنگ، مروارید، گل و برگ پارچه ای، ملیله، شکوفه، منگوله، تور و قطعه های گلدوزی شده اماده شده و به کار گرفته می شوند. اندازه این بالش تقریبا ۲۳ در ۱۷ سانتی متر می باشد.

انواع نمونه های ایده آل دیزاین بالش عروس
تزیین بالش عروس برای خوش سلیقه ها
ایده های جذاب دیزاین بالش عروس
تزیین بالش عروس و داماد
انواع الگوهای خارق العاده تزیین بالش عروس
بالش جاحلقه ای زیبا با تزیین گل آبی بی نهایت زیبا
تزیینات بالش عروس زیبا و جدید
تزیینات زیبای بالش عروس جا حلقه ای
انواع نمونه های تو دل بروی تزیین بالش عروس
تزیین بالش جالقه ای با گل سرخ احساسی و روبان آبی
نمونه های متفاوت دیزاین بالش عروس
انواع ایده های تزیینات بالش عروس
انواع ایده های دیزاین بالش عروس
طرح هایی تو دل برو از تزیینات بالش عروس
طرح هایی بینظیر از دیزاین بالش عروس
انواع نمونه های متنوع تزیین بالش عروس

و در ادامه ایده های شگفت انگیزی از تزیین بالش عروس با خلاقیت های دوست داشتنی:

تزیین بالش عروس با شکل هایی منحصر به فرد
تزیینات خارق العاده و نفیس بالش عروس
انواع ایده های دیزاین بالش عروس
تزیینات زیبای بالش به شکل های جذاب لباس داماد و لباس عروس
نمونه هایی ایده آل و جذاب بالش عروس
تزیینات خاص و خارق العاده بالش عروس
ایده های زیبای تزیین بالش عروس
تزیینات احساسی بالش عروس
از اینکه تا انتهاب این مطلب نیز با ما همراه بودید، بی نهایت سپاسگزاریم. امیدواریم مورد توجه شما واقع شده باشد. در ادامه برای آشنایی با مدل روتختی عروس زیبا و شیک همراه ما باشید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.