دسته ها
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

دیدنی های زیبای کشور هندوراس و آشنایی بیشتر جذابیت های این منطقه

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۹
  • ۰

دیدنی های هندوراس از جذابیت های بسیار ویژه ای برخوردار است جاذبه های هندوراس از تنوع گردشگری زیادی برای علاقه مندان برخوردار است این کشور در آمریکای جنوبی واقع شدهاست و جاذبه های مهمی همچون جزایر بکر و مراتع سرسبز دارد حیات وحش این منطقه نیز دارای تنوع زیادی می باشد و گونه های گیاهی متعددی در آن وجود دارد.

هندوراس یکی از مناطق پر جاذبه و بکر در قاره آمریکای جنوبی است این کشور دارای جاذبه های بسیار زیبایی برای علاقه مندان خود می باشد و هر ساله از نقاط مختلف دنیا گردشگران زیادی را جذب می کند این کشور می تواند منطقه ای برای علاقه مندان به طبیعت و حیات وحش باشد. این منطقه دارای جزایری با طبیعت بکر و زیبا می باشد یکی از زیباترین جزایر واقع در این کشور رواتان است این بندر فرانسوی دارای جذابیت های بسیار زیادی است و چشم اندازهای ویژه ای را به خود اختصاص داده است. این کشور با وجود پیشرفته ترین جاذبه های توریستی و جزایر زیبا مورد توجه می باشد شاید لذت بازدید از پارک دریایی این کشور نیز مورد توجه باشد و جذابیت ای ویژه ای را به خود اختصاص دهد. دیدنی های هندوراس دارای تنوع و جذابیت های بسیار زیادی است این کشور دارای موزه های تاریخی است که مکان های باستانی غار کاپن نیز یکی از جاذبه های مهم در این کشور است که می توانید با آن آشنا شوید.

آشنایی با دیدنی های هندوراس:

هندوراس کشوری پر جاذبه در منطقه آمریکای جنوبی است تجربه سفر به این کشور برای علاقه مندان بسیار بکر خواهد بود شاید تجربه بازدید از موزه مجسمه سازی مایان این موزه یکی از محوطه ای باستانی و تاریخی است که دارای قطعات مجسمه سازی است و الگوهای بسیار جالبی دارد که می توانید از آن ها بازدید کنید.

 

جزیره رواتان:

یکی از مهم ترین جاذبه های دیدنی در کشور هندوراس جزیره رواتان می باشد که در آن می توانید به انواع تفریحات دریایی بپردازید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. این جزیره یکی از محبوب ترین جزایر در این کشور می باشد که روزانه تور های زیادی برای تفریح راهی آن می شوند. این جزیره یکی از بهترین مکان ها برای غواصی و تفریحات آبی در کشور هندوراس است که پیشنهاد می کنیم اگر به این جزیره سفر کرده اید لذت غواصی کردن در آن را از دست ندهید. این جزیره برای مردم کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و  با صخره‌های مرجانی یکی از زیباترین جزیره های آمریکای مرکزی می باشد.

جزیره هندوراس

سایت باستان‌شناسی کوپان:

یکی دیگر از دیدنی های هندوراس که شما را شگفت زده خواهد کرد این سایت باستان شناسی یکی از شهرهای مایایی می باشد که قدمت آن به حدود ۲۰۰۰ سال پیش باز می گردد. این سایت دارای ستون‌های سنگی یادبود و محراب های زیادی می باشد که از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است و می تواند یک روز عالی را برای شما بسازد. همچنین این منطقه سال های زیادی ست که در فهرست آثار یونسکو به ثبت رسیده است و از مهم ترین دیدنی های هندوراس می باشد. اگر قصد سفر به آمریکای مرکزی و بازدید از دیدنی های این کشور را دارید این منطقه می تواند گزینه مناسبی برای تماشا و بازدید باشد.

محوطه باستانی هندوراس

  •  آرون گروپس

منطقه باستانی غار کاپن:

این منطقه باستانی و تاریخی یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری در این کشور است این غار باستانی دارای جذابیت های تاریخی ویژه ای برای علاقه مندان می باشد یکی از جذابیت های کوهنوردی برای علاقه مندان و گردشگران کوهنوردی در میان این کوه ها و غارهای گردشگری است این منطقه ویژه علاقه مندان به کوهنوردی می باشد مطالعات تاریخی متعددی که بر روی این غار باستانی انجام شده است نشان می دهد این غار قدمت تاریخی بالایی دارد و یکی از جاذبه های تاریخی است که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

بنای باستانی هندوراس

موسسه علوم دریایی هندوراس:

این موسسه یکی از موسسه های آبی و دریایی است که می توانید از جاذبه های دریایی مهم آن همچون دلفین ها بازدید کنید این موسسه در سواحل شمال غربی این کشور واقع شده است و دارای چشم اندازهای ویژه ای برای گردشگران می باشد. با بازدید از این موسسه ها می توانید گونه های دریایی مهمی را مشاهده کنید این دریاچه طبیعی دارای گونه های مختلفی از جانوران می باشد که شما می توانید از تماشای آن ها نهایت لذت را ببرید. این دریاچه عمومی دارای نمونه هایی از دلفین ها است این دلفین ها دارای زیبایی های زیادی هستند.

دیدنی های هندوراس

ساحل مسکونی هندوراس:

این ساحل یکی از مهم ترین دیدنی های هندوراس برای گردشگران است ساحلی زیبا و پر جاذبه که دارای چشم اندازهای ویژه است این منطقه توع گیاهی و جانوری بسیار بالایی دارد و از نظر حیات وحش بسیار غنی است از مهم ترین گونه های جانوری در این منطقه می توان به میمون ها اشاره کرد لاک پشت ها و … نیز از دیگر حیوانات موجود در این منطقه ستند. ارزش حیات وحش و گونه های گیاهی این منطقه بسیار جذاب است و این منطقه پوشیده از گیاهان متنوع همچون توکانی ها و آفتاب گردان است.

جزایر هندوراس

جاذبه های هندوراس برای علاقه مندان و گردشگران زیادی جذابیت دارد این کشور دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی است پارک ملی جنگل ابر که یکی از جاذبه های مهم این منطقه است برای علاقه مندان زیادی توجه دارد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *