دسته ها
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

کارت عروسی زرشکی و قرمز با دیزاین های جذاب

 • محدثه خاکشور
 • ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 • ۰

در این مطلب شاهد ایده های زیبا و شیکی از کارت عروسی زرشکی و قرمز خواهید بود، امیدواریم مورد توجه و پسند شما علاقه مندان عزیز و خوش سلیقه به خصوص عروس خانم های سخت پسند واقع شده باشد.

کارت عروسی در طرح، رنگ، اندازه های مختلف دارد که هر کدام زیبایی و جذابیت منحصر به خود را دارد و با توجه به سلایق متفاوت عروس و دامادها دارای تنوع بسیاری می باشند؛ کارت های عروسی را می توان در بیانی ساده اطلاع رسان و معرف ازدواج و عروسی دو فرد دانست، کارت عروسی زرشکی یکی از ایده های زیبا و جذابی است که می تواند توجه و نظر شما عروس خانم گل هر چقدر هم سخت پسند را به خود جلب کند.

مدل های شیک کارت عروسی زرشکی و قرمز

کارت عروسی یکی به عنوان معرف شخصیت شما و همچنین دعوت کننده جشن عروسی شما است که متناسب با سلیقه عروس و داماد طراحی می شود، انتخاب و طراحی یک کارت دعوت عروسی زیبا و شیک یکی از دل مشغولی و درگیری های فکری است که در زمان ازدواج و عروسی بر عروس خانم ها و آقا دامادها مستولی می شود؛ که خود همین داشتن دغدغه از شیرینی های ازدواج محسوب می شود. به عنوان مثال انتخاب کارت عروسی زیبا و در عین حال لوکس و لاکچری که متناسب با سلیقه و جشن شما باشد می تواند یکی از عوامل ایجاد کننده این نگرانی و دغدغه به شمار برود. خوب است که پیش از انتخاب کارت مورد نظر به تصاویر مختلفی از کارت ها را مشاهده و در مورد انواع آن نیز اطلاعات کسب نمایید. در ادامه مطلب به معرفی انواع کارت های عروسی خواهیم پرداخت.

ایده هایی زیبا و عالی از کارت عروسی زرشکی

ایده های ایده آل و جذاب کارت عروسی زرشکی

انتخاب کارت دعوت مراسم ازدواج عروس و داماد زرشکی

همانطور که گفته شد یکی از تنوعات کارت ها در زمینه ی رنگ می باشد، شاید عروس و خانم علاقه مند به رنگ های مختلفی نظیر طلایی، سفید، آبی، سبز، زرشکی، قرمز و .. باشند، ممکن است این علاقه مندی همراه با تفاهم باشد و یا ممکن است نباشد پس بهتر است رنگ هایی را دنبال کرده و پیشنهاد کنید که توجه هر دوی شما را به خود جلب کند، مانند رنگ زرشکی که قطعا رای موافق هر دو را به دست آورد. البته ترکیب بندی و تلفیقی از رنگ ها نیز می تواند مورد استفاده برای این مشکل باشد، به عنوان مثال رنگ طلایی و رنگ قرمز، رنگ زرشکی و طلایی، رنگ سفید و رنگ قرمز و … که همزمان رنگ مورد علاقه ی شما را به کار برده و زیبایی و جذابیت فوق العاده ای را نیز به کارت عروسی افزوده است.

برای آشنایی با ایده های زیبای کارت عروسی خاص ایرانی و اروپایی کلیک نمایید.

طرح هایی متوع و متفاوت از کارت عروسی زرشکی

کارت جشن ازدواج ب رنگهای قرمز و زرشکی

 • کالا چیو

زرشکی رنگی زیبا است که نماد پاکی و نجابت و همچنین شور و احساسات و عشق زیاد محسوب می شود، که موجب افزایش اعتماد به نفس می شود.

دعوتنامه های شیک و لاکچری از عروسی زرشکی

با در نظر گرفتن روانشناسی رنگ زرشکی و با رایج شدن و به بیانی مد شدن کارت های عروسی رنگی برای مراسم فوق العاده و باشکوهی مانند مراسم ازدواج که هدف خاطره سازی و به یاد ماندنی ساختن آن در کنار شکل گیری شخصیت و تصویری جالب در ذهن مهمانان از اهداف اصلی آن است، ایده ی استفاده جدی تر می شود.

ایده های زیبا و متفاوت کارت عروسی زرشکی

ایده هایی منحصر به فرد از دعوتنامه عروسی زرشکی

انواع کارت عروسی

 • کارت های عروسی چوبی
 • کارت های عروسی جعبه ای
 •  کارت های عروسی فانتزی

کارت جشن ازدواج زرشکی

طرح های زیبا و بینظیر از کارت عروسی زرشکی

 • کارت های عروسی سه بعدی

ایده هایی جذاب و زیبا از کارت عروسی زرشکی

 • کارت های عروسی شیک و لوکس
 • کارت های عروسی ایرانی
 • کارت های عروسی ترکیه ای

ایده های زیبا و لوکسی از کارت عروسی زرشکی

ایده هایی زیبا و منحصر به فرد از دعوتنامه عروسی زرشکی

مجموعه ای شیک و لوکس از کارت عروسی زرشکی

نمونه هایی دوست داشتنی از دعوتنامه عروسی زرشکی

طرح های مختلف از دعوتنامه عروسی زرشکی

ایده هایی بینظیر و خواستنی از دعوتنامه عروسی زرشکی

دعوتنامه زیبا و جدید عروسی زرشکی

ایده هایی دوست داشتنی از دعوتنامه عروسی زرشکی

ایده های جالب و شیک از دعوتنامه عروسی زرشکی

ایده های زیبا و جذاب از کارت عروسی زرشکی

انواع کارت دعوت جشن ازدواج زرشکی

ایده هایی زیبا و جدید از دعوتنامه عروسی زرشکی

تصاویر فوق العاده ای از کارت عروسی زرشکی

کارت عروسی زیبا و فانتزی قرمز رنگ

نمونه های زیبایی از دعوتنامه عروسی زرشکی

نمونه هایی ایده آل و خاص از دعوتنامه عروسی زرشکی

تصاویر جذابی از کارت دعوت جشن ازدواح زرشکی  ایده هایی بینظیر و دوست داشتنی از کارت عروسی زرشکی  ایده هایی بینظیر و خاص عروسی زرشکی

کارت عروسی شیک و زیبا با طرح گل گل قرمز

ایده های زیبای کارت عروسی زرشکی

ایده های زیبای دعوتنامه عروسی زرشکی

عروس و داماد پیش از ازدواج برخی از مراحل و اقدامات از جمله خواستگاری، خرید جهیزیه، و .. را انجام بدهند، اما اقدامات اصلی تازه زمانی شروع می شود که شما تصمیم به ازدواج می گیرد و تدارکات لازم برای عروسی را مهیا می کنید، از مراسم عقد گرفته تا بله برون و تزیین جهیزیه و جشن عروسی و … همگی جمله اقداماتی است که در صف قرار می گیرند. برخی کارهای پیش و پا افتاده تر مانند انتخاب کارت عروسی نیز در این لیست قرار دارند که شاید از نظر شما زیاد مهم نباشند، اما اتفاقا باید تاکید کنیم که از موارد حائز اهمیت و جذاب در این مرحله می باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.