دسته ها
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

۷۰ مدل تزیین جذاب برای سفره هفت سین ۱۴۰۰

 • ندا خوشرو
 • ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
 • ۰

در این مطلب انواع مدل های هفت سین ۱۴۰۰ با تزیینات خاص و خلاقانه را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید و مورد توجه تان قرار بگیرند.

سفره نوروزی به هفت سین معروف می باشد و این سفره باید از بقیه سفره ها رنگین تر چیده می شود. با نزدیک شدن به عید نوروز اغلب خانم ها به فکر تهیه سفره هفت سین ۱۴۰۰ می افتند و اگر شما تمایل دارید هفت سین با چیدمانی زیبا داشته باشید بهتر است از این مدل ها ایده بگیرید.

مدل های هفت سین ۱۴۰۰ شیک و خلاقانه

برای چیدمان هفت سین باید وسایل مورد نیاز نظیر ظروف و سفره و … را تهیه کنید. سین های هفت سین شامل سیر و سبزه و سیب و سنجد و سمنو و سرکه و سماق و سکه می باشند که هر یک از آن ها بیانگر نماد خاصی می باشند همچنین برای تزیین هفت سین نیز از قرآن و آینه و شمعدان و شمع و تخم مرغ رنگی و سنبل و ماهی قرمز و آجیل و شیرینی و … استفاده می شود.

هفت سین نوروزی

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

چیدمان سفره نوروزی ۱۴۰۰

قبل از هر چیز بهتر است مکانی مناسب را برای چیدمان هفت سین در نظر بگیرید همچنین مدل چیدمان هفت سین روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل تاثیر زیادی دارد. در صورت تمایل می توانید هفت سین را روی میز و زمین و اپن بچینید که انتخاب مکانی مناسب به سلیقه شخصی و سبک دکوراسیون منزل تان بستگی دارد.

سفره هفت سین را می توانید به صورت سنتی یا مدرن بچینید همچنین در انتخاب رنگ های که برای طراحی هفت سین در نظر می گیرید باید دقت لازم را به خرج دهید و رنگ ها را به گونه ای انتخاب نمایید که با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشند. رنگ ها را می توانید مکمل یکدیگر انتخاب نمایید همچنین می توانید از رنگ های متضاد نیز برای دیزاین هفت سین استفاده نمایید.

پارچه ای که برای انداختن در زیر ظروف هفت سین انتخاب می شود باید دارای طرح و رنگی مناسب باشد و پارچه را می توانید از بین جنس های حریر و ساتن براق و مخمل و ترمه و … انتخاب نمایید. اگر تمایل دارید هفت سین مدرن به نظر برسد بهتر است طرح پارچه را ساده انتخاب کنید همچنین برای طراحی هفت سین سنتی می توانید از پارچه سنتی با طرح بته جقه و … استفاده کنید.

هفت سین 1400 چیدمان هفت سین 1400 تزیین هفت سین   هفت سین 1400 هفت سین نوروزی هفت سین برای عید نوروز هفت سین زیبا و شیک هفت سین زیبا هفت سین نوروزی هفت سین برای عید نوروز مدل هفت سین هفت سین نوروزی هفت سین مخصوص عید نوروز تزیین هفت سین هفت سین 1400 هفت سین عید نوروز هفت سین 1400 شیک و زیبا طرح هفت سین 1400 ظروف هفت سین تزیین هفت سین مدل هفت سین مدل های هفت سین تزیین هفت سین هفت سین 1400 مدل هفت سین زیبا و شیک سفره هفت سین تزیین هفت سین برای عید نوروز مدل هفت سین نوروزی شیک و زیبا هفت سین چوبی هفت سین روی میز هفت سین مخصوص عید نوروز هفت سین زیبا هفت سین مخصوص عید نوروز

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

انتخاب ظروف هفت سین با طرح و رنگی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید جنس ظروف را از بین جنس هایی نظیر استیل و شیشه و سرامیک و سفال و چوب و … انتخاب نمایید. اگر تمایل دارید هفت سین چیدمانی متفاوت داشته باشد بهتر است تخم مرغ های رنگی را هم سر سفره هفت سین قرار بدهید. می توانید خودتان روی تخم مرغ ها طرح هایی زیبا و فانتزی را بکشید.

در صورت تمایل می توانید جعبه مقوایی یا پارچه ای را در زیر سفره پهن کنید و هفت سین را به صورت طبقه ای بچینید و روی هر طبقه اجزای مخصوص هفت سین را قرار بدهید همچنین برای تزیین هفت سین طبقه ای می توانید از شمع و گل طبیعی و … استفاده نمایید. اطراف هفت سین را بهتر است به کمک شمع های تزیینی و رنگی دیزاین کنید تا جذابیت هفت سین تکمیل شود. برای تزیین هفت سین می توانید گل های رنگی و گلدان های رنگارنگ را در اطراف هفت سین قرار بدهید و جذابیت خیره کننده ای را به چیدمان هفت سین ببخشید.

در صورت تمایل می توانید اطراف هفت سین را به کمک ریسه و شمع نورپردازی کنید که در این صورت هفت سین در هنگام شب نمای زیبا و جذاب تری پیدا می کند.

مدل هفت سین شیک هفت سین مخصوص عید نوروز مدل های هفت سین مخصوص عید نوروز هفت سین برای عید نوروز هفت سین عید نوروز 1400 هفت سین 1400 شیک و جدید هفت سین برای عید نوروز هفت سین مخصوص عید نوروز هفت سین ساده هفت سین فانتزی هفت سین 1400 جدید هفت سین زیبا و جدید مدل هفت سین برای عید نوروز 1400 هفت سین شیک و خلاقانه هفت سین برای عید 1400 هفت سین شیک برای عید نوروز هفت سین مخصوص عید نوروز هفت سین زیبا و جذاب تزیین هفت سین هفت سین هفت سین سفالی مدل زیبا و شیک هفت سین تزیین هفت سین هفت سین شیک 1400 هفت سین مخصوص عید نوروز 1400 هفت سین شیک هفت سین زیبا برای سال 1400 هفت سین شیک هفت سین برای عید نوروز هفت سین 1400 جذاب هفت سین شیک چیدمان هفت سین 1400 تزیین زیبا هفت سین تزیین هفت سین با شمع هفت سین نوروزی 1400 تزیین هفت سین مخصوص عید نوروز هفت سین برای عید نوروز هفت سین شیک مخصوص عید نوروز هفت سین زیبا برای عید نوروز 1400

در این مطلب مدل هایی از هفت سین ۱۴۰۰ با چیدمان های خاص را پیش رو داشتید. در صورت تمایل می توانید از این مدلهای زیبا الگوبرداری نمایید و هفت سینی با دیزاین متفاوت را برای سال جدید بچینید و تغییرات مثبتی را در دکوراسیون داخلی پذیرایی و نشیمن منزل تان ایجاد کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.