دسته ها
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

مدل کفش طلایی زنانه و دخترانه با طراحی شیک و زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۲۵ دی ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل کفش طلایی زنانه و دخترانه را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل کفش طلایی از انواع کفش های خوشرنگ و زیبا می باشد و شما می توانید از این طرح کفش برای حضور در مهمانی ها و مجالس و مکان های مختلف استفاده نمایید.

مدل کفش طلایی زیبا و شیک

کفش از انواع اکسسوری های کاربردی می باشد که دارای طرح و رنگ های متنوعی است و شما می توانید این طرح ها با توجه به نیاز خود کفشی مناسب را انتخاب نمایید.

کفش اسپرت طلایی

طرح کفش طلایی

کفش طلایی در انواع طرح های کفش اسپرت و کفش مجلسی و … موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید کفشی با رنگی متفاوت و خاص داشته باشید بهتر است از این رنگ کفش در پوشش خود استفاده نمایید.

ست کردن کفش طلایی رنگ در پوشش با رنگ سایر لباس ها و اکسسوری ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید این رنگ کفش را با رنگ هایی نظیر مشکی و سفید و طوسی و … در پوشش خود به راحتی ست نمایید.

کفش مجلسی طلایی در انواع طرح های ساده و نگین دار و کار شده موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید برای حضور در مهمانی ها و مجالس از لباسی ساده استفاده نمایید بهتر است کفش مجلسی تان را کار شده انتخاب کنید همچنین اگر لباسی کار شده و طرح دار را برای پوشیدن انتخاب کرده اید بهتر است کفش هایتان را ساده انتخاب نمایید. کفش های مجلسی طلایی همچنین در انواع طرح های کفش پاشنه بلند و کفش پاشنه کوتاه و کفش بدون پاشنه موجود هستند که انتخاب هر یک از این طرح ها به نیاز و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

رنگ طلایی در تناژهای مختلف تیره و روشن موجود می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز خود از بین آن ها رنگی متفاوت و خاص را انتخاب کنید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

کفش طلایی شیک و زیبا   کفش پاشنه بلند زیبا کفش مجلسی طلایی کفش زنانه طلایی کفش زنانه طلایی کفش زنانه طلایی کفش اسپرت زنانه کفش پاشنه بلند طلایی کفش زنانه طلایی کفش طلایی کفش مجلسی طلایی

توجه داشته باشید که کفش های جلوباز طلایی برای خانم هایی که دارای سلیقه ای خاص و متفاوت هستند مناسب می باشند و بهتر است شما در هنگام پوشیدن این طرح کفش از لاک با رنگی مناسب استفاده نمایید تا جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

در طرح برخی از کفش های مجلسی نیز پاشنه کفش به صورت نگین دار و کار شده می باشد که این مدل کفش ها نیز خاص و متفاوت می باشند و برای خانم های مدگرا انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

اگر شما تمایل دارید کفش هایی متفاوت داشته باشید بهتر است کفشی را انتخاب نمایید که در طراحی آن از تناژ تیره و روشن رنگ طلایی استفاده شده است همچنین در طراحی برخی از کفش های طلایی از رنگی مکمل در کنار رنگ طلایی استفاده شده است که این طرح ها نیز جذابیت خاص خودشان را دارند.

کفش زیبا مجلسی کفش نگین دار مجلسی کفش ساده طلایی کفش جدید طلایی کفش پاشنه بلند شیک و زیبا کفش اسپرت طلایی کفش زنانه اسپرت کفش زنانه طلایی کفش اسپرت کفش زنانه پاشنه کوتاه کفش زیبا و اسپرت طلایی کفش پاشنه دار و شیک

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما را به انواع طرح های کفش طلایی مخصوص خانم های جذاب و امروزی جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید کفشی مناسب را برای پوشیدن در مکان های مختلف انتخاب نمایید و شیک پوش و آراسته تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.