دسته ها
سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱

تعبیر خواب هویج برای دیدن آن در حالت ها و شرایط مختلف

 • شقایق ایران دوست
 • ۶ دی ۱۳۹۹
 • ۰

تعبیر خواب همان فرایندی می باشد که به جزئیات خواب خود معنا می دهید. این کار توسط معبران خواب انجام می شود و هر فردی علم انجام این کار را ندارد. بنابراین برای این که خواب خود را به درستی تعبیر کنید باید از منابع مطمئن استفاده کنید.

تعبیر خواب یکی از سرگرمی های افراد می باشد و بسیاری از افراد از این که خواب خود را تعبیر کنند لذت می برند. باید بدانید که تعبیر خواب هویج معنا های بسیار گوناگونی دارد و چندین معبر آن را تعبیر کرده اند. در ادامه از دیدگاه چند معبر این خواب را برایتان تعبیر خواهیم کرد.

تعبیر خواب هویج

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

تعبیر خواب هویج

دیدن مواد غذایی در خواب امری طبیعی می باشد زیرا روزانه با آن ها سر و کار داریم. در مطالب قبلی تعبیر خواب گوجه فرنگی، تعبیر خواب توت و تعبیر خواب قارچ را برایتان بیان کردیم و در ادامه قصد داریم خوابی برایتان تعبیر کنیم که معنای کلی آن نماد عشق و ازدواج و رسیدن به خواسته هایتان می باشد. ابتدا این خواب را بر اساس دیدگاه چهار معبر بیان می کنیم و در ادامه خواب را با جزئیاتی که ممکن است آن را ببینید تعبیر خواهیم کرد.

محمد ابن سیرین

یکی از معبرانی که بسیاری از خواب ها را به درستی تعبیر می کند محمد ابن سیرین است. وی معتقد است که دیدن هویج در خواب می تواند تعابیر گوناگونی داشته باشد که این تعابیر را یک به یک بررسی خواهیم کرد.

 • اگر فردی در خواب خود هویج ببیند بدون این که به جزئیات آن توجه کند معنی خوابش غم و اندوه است.
 • اگر فردی در خواب خود هویج بخورد بدین معنا می باشد که غمی به او خواهد رسید.

تعبیر ابراهیم کرمانی درباره هویج

ابراهیم کرمانی

یکی دیگر از معبرانی که این خواب را تعبیر کرده است ابراهیم کرمانی می باشد. این فرد بیان می کند که این خواب بر اساس مزه هویج معنا خواهد شد. اگر هویجی که فرد در خواب در دستانش می باشد شیرین باشد به او سود و منفعت بسیاری خواهد رسید و در غیر این صورت غمگین خواهد شد.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

آنلی بیتون

یکی از معبران غربی بیان می کند که این خواب سه معنای گوناگون معنا دارد.

 • اگر فردی در خواب خود فقط هویج ببیند نشانه ای از سلامتی و تندرستی او می باشد.
 • اگر فردی در خواب خود هویج بخورد یعنی به سعادت و خوشبختی خواهد رسید.
 • اگر دختری در خواب خود هویج ببیند بدین معنا می باشد که در سن کم ازدواج خواهد کرد و صاحب چندین فرزند خواهد شد.

یونگ

این پروفسور سوئیسی دو تعبیر برای هویج دارد که یکی از آن ها فراوانی و دیگری وضوح و روشنی می باشد. یعنی اگر شما در خواب خود هویج ببینید به زودی به فراوانی خواهید رسید و یا چیز هایی در زندگی وجود دارند که واضح تر و روشن تر خواهند شد.

تعبیر خواب هویج خوردن از دیدگاه یونگ

خوردن هویج

یکی از خواب هایی که ممکن است آن ها را ببینید این است که هویج بخورید و یا خرگوشی را در این حال ببینید. این خواب تعابیر مختلفی دارد که عبارت اند از :

 • خوردن هویج در خواب می تواند نشانه ای از این باشد که به زودی از فردی هدیه خواهید گرفت و شما آن فرد را به شدت دوست دارید.
 • اگر در خواب هویجی که می خورید مزه بسیار شیرینی داشته باشد نشانه ای از این می باشد که همسر و فرزنداتان شما را بسیار دوست دارند و در غیر این صورت تعبیر آن برعکس خواهد شد. بهتر است برای خوب شدن روابط خود تلاش کنید و سعی کنید تا خانواده بار دیگر به شما افتخار کنند.
 • دیدن خرگوش در حال خوردن هویج نشان دهنده مشکلات مالی شما است. این شرایط شما ممکن است کمی طولانی شود و باید در این زمان صبوری به خرج بدهید تا به حالت اول باز گردید.

شستن هویج

یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است درباره هویج ببینید این است که آن را بشویید. این خواب معنی بسیار خوبی دارد و بیان می کند که به زودی ازدواج خواهید کرد.

خرد کردن هویج

بسیاری از افراد ممکن است از هویج های خورد شده در غذا استفاده کنند و شما هم آن را دیده باشید و همین در ذهن شما مانده باشد و خواب ببینید که در حال خرد کردن هویج ها هستید. این خواب بیان کننده یک مژده است و نشان می دهد که به زودی باردار خواهید شد و اگر باردار هستید و این خواب را دیده اید به زودی صاحب فرزند دختر می شوید.

فروختن هویج نشانه ای از ثروت مند شدن است.

فروختن هویج

گاهی وقت ها ممکن است صحنه ای که در خواب می بینید فروختن هویج باشد. این خواب به شما بیان می کند که به زودی مشکلات مالی شما حل خواهد شد و می توانید اختلافاتی که بر سر هر موضوعی دارید را با همسرتان حل کنید.

هویج فاسد

اگر فردی در خواب خود هویج فاسد شده ای را ببیند بدان معنا است که سفری طولانی خواهد داشت و ممکن است این سفر وی را با اتفاقات نا خوشایندی رو به رو کند و تنها کاری که از دست آن فرد بر می آید توکل بر خدا است.

جمع کردن هویج

یکی از خواب هایی که درباره این میوه می بینید جمع کردن آن می باشد. این خواب نشان می دهد که شما رابطه بسیار خوبی با فرزندان خود دارید و آن ها نیز شما را دوست دارند و مشکلاتشان را با شما در میان می گذارند تا بتوانید آن ها را حل کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.