دسته ها
پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

مدل های لباس عروس گلدار با استایل های جذاب و مد روز

  • ندا خوشرو
  • ۲۶ آبان ۱۳۹۹
  • ۰

در این بخش از دنیای مدل های لباس عروس گلدار با جدیدترین و زیباترین طرح ها مخصوص عروس های خوش سلیقه و مشکل پسند را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

لباس عروس گلدار از انواع طرح های شیک و زیبا می باشد و اگر شما تمایل دارید در جشن عروسی تان استایل و ظاهری متفاوت داشته باشید بهتر است این طرح پیراهن را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

تصاویر انواع مدل لباس عروس گلدار

پیراهن عروس گلدار در انواع طرح های متنوع موجود می باشد و شما می توانید از بین آن ها پیراهنی با تن پوش متفاوت را برای پوشیدن انتخاب نمایید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

پیراهن عروس شیک و گلدار

طرح های پیراهن عروس با طرح گل های زیبا

پیراهن عروس گل دار در انواع طرح های آستین دار و دکلته و بدون آستین موجود می باشد و شما می توانید از بین این طرح ها ، پیراهنی متناسب با فرم اندام تان را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

برای دوخت پیراهن عروس گلدار از پارچه های مختلف نظیر گیپور و دانتل و پارچه های توری استفاده می شود همچنین گل ها به صورت برجسته یا ساده روی پیراهن عروس دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید لباسی فانتزی در جشن عروسی تان بپوشید بهتر است از پیراهن عروس گل برجسته استفاده کنید.

  •  بلیط کیش

برای تزیین پیراهن عروس گل دار از گل های رنگی یا سفید استفاده می شود و اگر شما تمایل دارید پیراهن عروسی تان طرحی ساده داشته باشد بهتر است پیراهنی را برای پوشیدن انتخاب کنید که برای تزیین آن از گل های سفید استفاده شده است. پیراهن عروس با گل های رنگی نیز زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و برای عروس خانم های مشکل پسند و امروزی انتخابی مناسب به شمار می رود.

 

لباس عروس شیک لباس عروس زیبا مدل لباس عروس گلدار شیک لباس عروس زیبا و شیک   لباس عروس زیبا و جدید مدل لباس عروس زیبا پیراهن عروس طرحدار لباس عروس زیبا طرح لباس عروس طرح لباس عروس لباس عروس جدید لباس عروس شیک و گلدار مدل لباس عروس شیک طرح لباس عروس شیک

در برخی از طرح های پیراهن عروس از پارچه گلدار برای دوخت پیراهن استفاده شده است که این مدل ها نیز جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر شما تمایل دارید پیراهنی با طرح متفاوت را برای پوشیدن انتخاب نمایید این مدل ها می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار روند.

برای دوخت پیراهن عروس گلدار از پارچه های رنگی یا سفید استفاده می شود که بهتر است شما رنگ پارچه و گل هایی که روی پیراهن کار شده اند را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید.

پیراهن عروس گل برجسته برای خانم هایی که دارای فرم اندام لاغر یا متناسب هستند انتخابی مناسب به شمار می رود همچنین اگر شما فرم اندام شما درشت می باشد بهتر است پیراهن عروس با گل های ریز را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

برای تزیین پیراهن عروس گلدار از پارچه های توری نیز استفاده می شود که این پارچه ها اغلب در قسمت بالاتنه پیراهن مورد استفاده قرار می گیرند. پیراهن عروس های گلدار همچنین در انواع طرح های دنباله دار و بدون دنباله و دنباله کوتاه موجود می باشند و شما می توانید از بین آن ها پیراهنی مناسب را برای خود انتخاب کنید.

لباس عروس شیک لباس عروس گلدار پیراهن عروس گلدار و شیک لباس عروس زیبا طرح پیراهن عروس گلدار لباس عروس گلدار و زیبا پیراهن عروس طرحدار پیراهن عروس شیک مدل لباس عروس گلدار

در این مطلب توجه شما را به انواع طرح های پیراهن عروس گلدار جلب کردیم که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید پیراهنی شیک و بی نظیر را برای خود انتخاب نمایید و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.