دسته ها
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹

ارزانترین کشورهای اروپایی برای سفر ایرانی ها، کدام کشورها هستند؟

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۵ آبان ۱۳۹۹
  • ۰

ارزانترین کشورهای اروپایی برای سفر شامل کشورهای پر جاذبه و زیبایی همچون پرتغال، چک، گرجستان، بلغارستان، کرواسی، یونان، آلبانی، رومانی، مونته نگرو، لهستان و … اشاره نمود هر یک از این کشورها با وجود زیبایی های بی حد خود و هزینه های کم سفر به یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا برای سفر تبدیل شده اند که می تواند تجربه سفر به آن ها را برای اولین بار داشته باشید.

سفر به نقاط مختلفی از دنیا می تواند تجربیات منحصر به فردی را در اختیار علاقه مندان قرار دهد با توجه به اینکه هر ساله علاقه مندان و گردشگران زیادی خواهان سفر به کشورهای مختلف دنیا هستند هر ساله هزینه های زیادی صرف مهاجرت های توریستی می شود. همانطور که می دانید هزینه های سفر به نقاط مختلف از دنیا بسیار بالا هستند اما در این میان لیستی از ارزانترین کشورهای اروپایی برای سفر وجود دارند که شما را به سمت سفر به کشورهایی با هزینه های مناسب تر هدایت می کند. سفر به این دسته از کشورها می تواند تجربیات متعددی را در اختیار شما قرار دهد و علاوه بر جذابیت های مختلفی که دارد دارای هزینه های کمتری نسبت به دیگر کشورها می باشد. شما گردشگران و علاقه مندان برای اینکه سفری راحت تر داشته باشید باید ابتدا تخمینی از هزینه های جاری خود در دست داشته باشید برآورد این هزینه ها کمک می دانید تا شما با داشتن بودجه اندک خود یک برنامه ریزی برای سفرتان داشته باشید.

ارزانترین کشورهای اروپایی برای سفر کدام هستند؟

شما در سفرهای اروپایی خود به طور کلی هزینه هایی شامل هزینه خوراک، اقامت، تفریحات، حمل و نقل و بلیط هوایی را پرداخت می کنید در صورتی که در کاهش این هزینه ها تلاش کنید می توانید سفری ارزان به نقاط مختلف از دنیا داشته باشید. اما ما در اینجا لیستی از کشورهای کم هزینه را برای سفر شما فراهم می کنیم که می توانید به کشورهایی سفر کنید که هزینه های پایین تری دارند و امکان یک سفر خاطره انگیز را نیز برای شما فراهم خواهند کرد.

 

  • بلج

بلغارستان:

کشور بلغارستان یکی از کشورهای پر جاذبه در دنیا است که دارای تنوع فرهنگی زیادی است وجود تنوع فرهنگی و سنت های ویژه در میان مردمان این منطقه موجب شده است تا به عنوان یکی از مکان های دیدنی دنیا تبدیل شود. این کشور از سوی گردشگران زیادی مورد توجه است و در سال های اخیر نیز در زمینه های تجاری و اقتصادی پیشرفت های زیادی داشته است جالب است بدانید که با سفر به منطقه بلغارستان و اقامت چند ماهه در این کشور به مرور زمان می توانید اقامت دائم خود را نیز در این کشور دریافت کنید.

کشورهایی که هزینه های سفر پایین دارند

. در این مدت با راه اندازی کسب و کار هم می توانید درآمدی به دست بیاورید و هم می توانید سفری خاطره انگیز به این منطقه داشته باشید و تجربه های مختلفی به دست آورید بلغارستان در لیست ارزانترین کشورهای اروپایی برای سفر قرار دارد. هزینه های جاری شما در سفر به این منطقه شامل هزینه های سرگرمی ۵۰ دلار، هزینه های مواد غذایی ۱۹۰ دلار، هزینه های حمل و نقل ۳۰ دلار و … می باشد. مکان های دیدنی بلغارستان به قدری دارای تنوع هستند که در سفر خود می توانید تجربیات زیادی از آن کسب کنید.

یونان:

یونان نیز از جمله کشورهایی است که در اروپا واقع شده است و هزینه های سفر به آن نسبتا ارزان است همانطور که می دانید این کشور مهد تمدن های دنیا است و با سفر خود به این منطقه می توانید از جاذبه های باستانی و تاریخی منحصر به فردی بازدید کنید. این کشور اساطیری شهرت بسیار زیادی دارد. این کشور دارای جزایر رویایی و چشم نوازی که دارد می تواند یکی یگر از مقاصد گردشگری مهم در اروپا باشد که هر ساله گردشگران زیادی را نیز به خود جذب می کند. شما علاقه مندان در سفر به این منطقه تجربیات بسیار زیادی را کسب می کنید. هزینه های سفر به یونان شامل هزینه های سرگرمی ۱۰۰ دلار، هزینه های اقامت ۵۵۰ دلار، هزینه های حمل و نقل ۳۵ دلار و هزینه های مواد غذایی ۲۰۰ دلار است.

کشورهای ارزان اروپایی

گرجستان:

یکی دیگر از کشورهایی که در نزدیکی ایران واقع شده است و می تواند یکی دیگر از مقاصد گردشگری مهم در اروپا باشد می توان به گرجستان اشاره نمود این کشور دارای امکانات گردشگری متعدد و امکانات تفریحی مختلف است هزینه های جاری در طی سفر به این کشور نیز شامل هزینه های سرگرمی ۵۰ دلار، هزینه های حمل و نقل ۱۵ دلار، هزینه های اقامت ۳۰۰ دلار، هزینه های مواد غذایی ۱۷۰ دلار می باشد.

هزینه های گشت و گزار در اروپا

کرواسی:

بهشتی با طبیعت بکر و چشم اندازهای دوست داشتنی که با سفر به آن می توانید آرامشی بی وصف را تجربه کنید این کشور با جاذبه ای شگفت انگیز خود و هزینه های پایینی که برای سفر دارد می تواند در لیست یکی دیگر از ارزانترین کشورهای اروپایی برای سفر قرار بگیرد. این منطقه به دلیل برخورداری از سواحل مدیترانه ای خود و جاذبه های رویایی اش مورد توجه است در این منطقه فستیوال های متعددی برگزار می شوند که هر یک به نوعی برای علاقه مندان خود مورد توجه می باشند. هزینه های سفر به این کشور شامل هزینه های هزینه های سرگرمی ۷۵ دلار، هزینه اقامت ۵۵۰ دلار، هزینه حمل و نقل ۵۰ دلار و هزینه مواد غذایی ۲۲۰ دلار است.

ارزانترین کشورهای اروپایی برای سفر

آلبانی:

دیدنی های آلبانی به قدری دارای جذابیت هستند که هر ساله گردشگران زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کنند معرفی دیدنی های آلبانی می تواند جذابیت های بیشتری از این کشور را به گردشگران نشان دهد که در صورت علاقه می توانید در لینک با آن ها بیشتر آشنا شوید. این کشور جواهری زیبا در مدیترانه است این کشور یکی از کشورهای زیبای اروپایی است که امروزه از مقاصد گردشگری مهم است و جذابیت های زیادی دارد هزینه های سفر به این کشور نیز اینگونه تخمین زده می شود: هزینه سرگرمی ۵۰ دلار، هزینه اجاره، ۳۲۵ دلار، هزینه های مواد غذایی ۱۷۰ دلار و هزینه حمل و نقل ۱۵ دلار است.

کشورهای ارزان برای سفر

از دیگر کشورهای ارزان قیمت برا سفرهای اروپایی می توان به کشور چک، رومانی، مونته نگرو، لهستان، پرتغال و … اشاره نمود هر یک از این کشورها می تواند یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که می توانید در سفر خود به این مناطق تجربیات زیادی را به دست آورید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.