دسته ها
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

محوطه سازی ویلا با ایده های جدید و طرح های بکر

  • ندا خوشرو
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

محوطه سازی ویلا از مهم ترین نکات در هنگام ساخت ویلا ها است که باید به آن توجه داشت. در این مطلب ما قصد داریم تا روش های متنوعی از محوطه سازی های متفاوت را به شما معرفی نماییم برای مشاهده این تصاویر تا پایان این بخش همراه ما باشید.

همه افراد تمایل دارند تا ساعت های زیادی از وقت خود را به تماشای گل و گیاهان و فضاهای سبز متفاوت بپردازند تماشای محوطه های زیبا ویلا در درون انسان ها حس شادابی و نشاط را زنده می کند. در این مطلب انواع ایده ها و تصاویر جدید برای محوطه سازی ویلا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

محوطه سازی در درون ویل،ا فقط به کاشت درختان و گیاهان محدود نمی شود بلکه محوطه سازی و طراحی فضای سبز ویلاها یکی از ایده های جالب و زیبا برای ساخت فضایی متفاوت در مکان های بیرونی ویلا ها است. برای ساخت محوطه های زیبا در ویلاها از المان هایی نظیر برکه و استخر و آلاچیق و …. استفاده می شود. در این مطلب تصاویری از محوطه سازی جدید ویلاها را مشاهده خواهید کرد.

تصاویر محوطه ویلاهای ایرانی

تصاویر محوطه سازی ویلا با روش های جدید و مدرن

همانطور که قبلا گفتیم برای محوطه سازی زیبا و متفاوت در درون ویلاها می توانید از آلاچیق های چوبی و استخر و برکه و باغچه های کوچک استفاده کنید. یکی از بهترین ایده ها برای ساخت فضایی شاد و مفرح در درون محوطه ویلاها ایجاد استخر است ساخت استخر در محوطه باغ و ویلاها همیشه مورد توجه محوطه سازان بوده است.

تصاویر محوطه ویلا در ایران محوطه سازی زیبا ویلا
از دیگر نکاتی که باید در هنگام محوطه سازی مورد توجه قرار گیرد انتخاب کف پوش های مناسب در درون ویلاها است و می توان گفت کفسازی در محوطه ویلا یکی از مهم ترین بخش های محوطه سازی متفاوت ویلاها است که تاثیر زیادی در تقسیم فضا و جذابیت محوطه دارد.

محوطه سازی جدید و متفاوت ویلا محوطه های ویلا با روش های جدید محوطه سازی با روش های جدید

یکی دیگر از ایده های و روش های جالب برای ایجاد فضای سبز زیبا در ویلا ها کاشت گل های رنگارنگ و گونه های مختلف درختان است که بهتر است که گل کاری و کاشت درختان در محوطه ویلا با مرز بندی و آرایش منظمی انجام شود.

محوطه سازی ویلا با روش های جدید تزیین کردن محوطه ویلا با روش های جدید

تزیین باغچه در ویلا

محوطه سازی جدید ویلا محوطه سازی متفاوت ویلا

با چیدن مبلمان های زیبا و متفاوت در درون محوطه ویلاها می توانید زیبایی و جذابیت فضای ویلای خود را چند برابر کنید. در ادامه این مطلب توجه شما را به چند تصویر زیبا از محوطه سازی ویلاها جلب می کنیم.

محوطه ویلا با ایده های زیبا محوطه سازی های شیک ویلا محوطه سازی زیبا و جدید ویلا محوطه ویلا با کمک ایده های جدید محوطه سازی متفاوت ویلا ایده های جدید برای فضای سبز ویلا محوطه سازی جذاب و شیک برای ویلا جدیدترین ایده ها برای محوطه سازی ویلا محوطه سازی ویلا

محوطه سازی برای ویلا محوطه سازی متفاوت و جدید ویلا

محوطه سازی ویلای مدرن و لاکچری

طراحی محوطه بیرونی ویلا می تواند با ایده های متنوع و شیکی انجام گیرد که برای این منظور باید با توجه به متراژ و فضای موجود و بررسی محل اجرای محوطه سازی، بهترین و شیک ترین ایده ها توسط معماران و طراحان ارائه گردد و مطابق با توضیحات ارائه شده در بالا این تغییرات در محوطه ویلا اعمال گردد. نکته حائز اهمیت پیش از اقدام به انجام این کار برای دستیابی فضای سبز زیباتر و نتیجه بهتر، باید شرایط آب و هوایی، pH خاک، گونه های گیاهی منطقه و … در نظر گرفته شود.

طراحی فضای بیرونی ویلاها امروزه اهمیت دو چندانی پیدا کرده است و افراد به دلیل سپری کردن ساعت های به نسبت طولانی در محوطه ویلای خود، تمایل دارند از به روز ترین و مدرن ترین ایده ها برای طراحی ویلایشان بهره ببرند. علاوه بر این موضوع، محوطه سازی ویلاها و یا خانه های کوچکتر می تواند تاثیر مستقیم برای سرمایش و گرمایش محیط و کاهش آلودگی و وارونگی هوا داشته باشد، بنابراین برای زیباسازی منزل یا ویلای خود، با اجرا و طراحی فضای سبز برای القای آرامش قطعا می توانید از این مزیت های فوق العاده نیز بهره مند شوید.

در ادامه این توضیحات، نمونه های فوق العاده زیبا از انواع محوطه سازی ویلای مدرن و لاکچری را به اشتراک گذاشته ایم تماشایی این تصاویر می تواند در طراحی فضای سبز ویلاها کمک خوبی باشد و شما را در داشتن محوطه ای ایده آل یاری نماید.

محوطه سازی ویلا شیک

ساخت محوطه ویلا با طراحی جدید

ساخت محوطه ویلا با طراحی جالب

ساخت محوطه ویلا با طراحی شیک

ساخت محوطه ویلا با طراحی فوق العاده

ساخت محوطه ویلا با طراحی دیدنی

محوطه سازی ویلا لاکچری

ساخت محوطه ویلا با طراحی فوق العاده

ساخت محوطه ویلا با طراحی لوکس

ساخت محوطه ویلا با طراحی دوست داشتنی

ساخت محوطه ویلا با طراحی هنرمندانه

ساخت محوطه ویلا با طراحی مدرن

جدیدترین محوطه سازی ویلا

طراحی شیک محوطه ویلا

طراحی دیدنی محوطه ویلا

طراحی تماشایی محوطه ویلا

طراحی بی نظیر محوطه ویلا

طراحی متفاوت محوطه ویلا

ایجاد فضای سبزی متفاوت در ویلا یکی از مسائل مهم در طراحی فضای ویلا است. در این مطلب با جدیدترین ایده ها برای ساخت محوطه ای متفاوت در درون ویلا آشنا شدید که امیدواریم با الگو برداری از این تصاویر بتوانید طراحی منحصر به فردی برای ویلا خود را با طرحی مدرن و متفاوت ایجاد کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.