دسته ها
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مدل کفش بارداری و نکاتی که در تهیه کفش برای این دوران باید بدانید

  • ندا خوشرو
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا تصاویری از انواع مدل کفش بارداری با جدیدترین و زیباترین طرح و رنگ های مد سال را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید کفشی مناسب برای این دوران شیرین انتخاب نمایید.

انتخاب کفشی مناسب برای دوران بارداری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا در این دوران وزن بدن به صورت تدریجی بالا می رود و در نتیجه راه رفتن برای خانم ها دشوار می شود از این رو بهتر است شما کفشی را انتخاب نمایید که در هنگام راه رفتن با آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

مدل کفش بارداری شیک و زیبا

در دوران بارداری می توانید از کفش های مختلفی نظیر کفش کتانی و کفش راحتی و کفش پاشنه کوتاه و کفش بدون پاشنه و … استفاده نمایید که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

مدل کفش بارداری

طرح های کفش مخصوص خانم های باردار

در دوران بارداری از کفش هایی راحت استفاده نمایید تا بتوانید به راحتی پیاده روی کنید و از شر کمر درد و پا درد خلاص شوید. اغلب افراد تصور می کنند که کفش های مخصوص بارداری دارای ظاهری خوب نیستند در صورتی که این تصور نادرست می باشد و شما می توانید در این دوران شیک پوشی خود را حفظ کنید و از کفش های زیبا و جدید استفاده نمایید.

توجه داشته باشید کفشی را برای پوشیدن در دوران بارداری باید انتخاب نمایید که وزن شما را به خوبی تحمل کند و علاوه بر این آسیب فیزیکی به پاهای شما وارد نکند همچنین مدل کفشی که انتخاب می کنید دارای ارتباطی مستقیم با راحتی سایر اندام های بدن شما نظیر گردن و کمر و … دارد.

در هنگام انتخاب کفش به زیره آن توجه داشته باشید زیرا زیره کفش اگر مناسب نباشد ممکن است شما در هنگام راه رفتن روی سطوح مختلف تعادل خود را از دست بدهید. برای اطمینان از مناسب بودن زیره کفش آن را خم کنید و از انعطاف پذیری زیره مطمئن شوید.

توجه به رویه کفش نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما کفشی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که دارای رویه ای با کیفیت باشد.

کفش های بدون بند و انعطاف پذیر برای استفاده در دوران بارداری انتخابی مناسب به شمار می روند زیرا برای پوشیدن این کفش ها نیازی به خم شدن برای بستن بندها ندارید.

کفش کتانی مخصوص دوران بارداری مدل کفش بارداری کفش زنانه رنگ روشن کفش مشکی پاشنه کوتاه مخصوص دوران بارداری صندل مخصوص دوران بارداری مدل کفش بارداری شیک کفش زنانه برای دوران بارداری کفش پاشنه کوتاه کفش برای دوران بارداری کفش زمستانه برای دوران بارداری کفش راحتی برای دوران بارداری کفش اسپرت مخصوص دوران بارداری مدل کفش بارداری شیک کفش برای دوران بارداری کفش زیبا برای دوران بارداری کفش طرح دار برای دوران بارداری

اگر تمایل دارید کفش هایتان صاف و تخت نباشند بهتر است از کفش های پاشنه کوتاه استفاده کنید این کفش ها راحت هستند و شما می توانید با پوشیدن آن ها خوش استایل تر به نظر برسید.

کفش های کتانی برای پوشیدن در دوران بارداری انتخابی مناسب به شمار می رود و بهتر است شما کفشی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که کف آن پلاستیکی باشد و در لبه های بیرونی کفش نیز نوعی شیار یا دندانه وجود داشته باشید تا از لغزیدن شما جلوگیری شود.

اگر دوران بارداری شما در فصل تابستان است بهتر است صندلی راحت را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا از تعریق پاها جلوگیری شود و علاوه بر این کف صندل باید به گونه ای باشد که خطر لیز خوردن برای شما وجود نداشته باشد همچنین از پوشیدن صندل های لا انگشتی خودداری نمایید زیرا باعث می شوند تا در هنگام راه رفتن آسیب زیادی به پاهای شما وارد شود.

کفشی که برای پوشیدن در دوران بارداری انتخاب می کنید باید مقداری قوس در وسط قسمت وسط داشته باشد زیرا قوس باعث می شود که شما در هنگام راه رفتن کمر درد را تجربه نکنید.

کفش تابستانی زیبا کفش تابستانه مشکی کفش برای دوران بارداری کفش بارداری پاشنه کوتاه مدل کفش پاشنه کوتاه برای دوران بارداری مدل کفش بارداری کفش برای دوران بارداری

در این مطلب به معرفی انواع مدل کفش مناسب مخصوص دوران بارداری پرداختیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید و مورد توجه تان قرار بگیرند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.