دسته ها
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

جذاب ترین دیدنی های جزیره زیبای کاپری ایتالیا

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

کاپری یکی تز جزایر پر جاذبه و دیدنی در کشور ایتالیا است این شهر باستانی با وجود جاذبه های تاریخی متعددی که در خود دارد مورد توجه است و هر ساله گردشگران زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند. دیدنی های کاپری شامل جاذبه های بکری همچون سواحل زیبا و چشم اندازهای طبیعی است شما با سفر به این شهر زیبا می توانید جاذبه های متعددی را مشاهده کنید.

خیلی از گردشگران تجربه سفر به ایتالیا را داشته اند اما کمتر کسی به جزیره کاپری سفر کرده است و از جاذبه های آن دیدن کرده است کاپری یک شهر باستانی و پر جاذبه است که با وجود چشم اندازهای سرسبز و زیبای خود شناخته شده است این جزیره با وجود جاذبه های بسیار زیبایی که دارد می تواند مورد توجه باشد و گردشگران زیادی را به خود جذب کند. این جزیره دارای سواحلی بکر و شگفت انگیز است و با وجود آثار رومی و باستانی که در خود جای داده است بسیار مورد توجه قرار می گیرد وجود چشم اندازهای سرسبز و صخره ای موجب می شوند تا هر ساله گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا به کاپری سفر کنند. این منطقه به قدری بکر است که هنوز جذابیت های خود را دارد و به دلیل تنوع خود می تواند توجه شما را به خود جلب کند سفر به این جزیره بکر و دو افتاده برای خیلی از افراد دلنشین است و می تواند آرزوی هر گردشگری باشد بنابراین در سفر به کشور ایتالیا می توانید جاذبه های دیگری همچون جزیره کاپری را مشاهده کنید. کاپری یکی از جزایر جذاب و پر جاذبه است این جزیره جذاب در دریای تیرینی واقع شده است و یکی از مناطق زیبای کامپانیای است.

دیدنی های جزیره زیبای کاپری:

کاپری یکی از شهرهای ایتالیا است که به دلیل زیبایی های بی نظیر خود مورد توجه است این جزیره وسیع بسیار زیبا و پر جاذبه است در فصل های مختلفی از سال این جزیره جاذبه های بی شماری را در خود جای داده است این منطقه به دلیل مهم ترین جاذبه های توریستی و طبیعی شگفت انگیز و دوست داشتنی است طبیعت این منطقه سرسبز هر ساله مورد توجه خیلی از گردشگران است. در دوران رم باستان نیز این جزیره بسیار با اهمیت بوده و از این جهت جاذبه های تاریخی متعددی نیز دارد در دوران امپراطوری رومی ها این منطقه به عنوان یک پناهگاه مورد استفاده بوده است و هنوز آثاری از آن دوران باقی مانده است که یکی از جاذبه های این جزیره است.

 

کاخ جویز:

این کاخ یکی از مهم ترین بناهایی به شمار می آید که در کاپری واقع شده است در دوران گذشته امپرواطوری ها در این مناطق گشت  گزار و تفریحات زیادی داشته اند به همین منظور کاخ هایی را برپا کرده اند تا در آن اقامت کنند این کاخ یکی از مهم ترین میراث تاریخی کاپری و یکی از مهم ترین دیدنی های آن محسوب می شود. این کاخ یک بنای رومی تاریخی و از معماری زیبایی برخوردار است حتی با وجود اینکه بخش اعظمی از این بنا نابود شده است اما همچنان از نظر تاریخی با اهمیت است. این کاخ بر بالای تپه های منطقه ساخته شده است و از بالای ان می توانید چشم اندازهای بسیار زیبایی را مشاهده کنید این کاخ در واقع یک بنای صخره ای است.

دیدنی های کاپری

غار آبی کاپری:

این غار یکی از جاذبه های طبیعی زیبا است غاری پر از آب که تنها از طریق دریا می توانید به آن راه پیدا کنید انعکاس نور خورشید در میان این غار می تواند این غار بسیار مرتفع است و دارای جاذبه های بی شماری است این جزیره با امکان قایق رانی و تفریحاتی که در منطقه راه اندازی کرده است بسیار جذاب و تماشایی است.

مناطق بکر و زیبا کاپری

مارینا پیکولا:

این مکان دیدنی می تواند یک روز تفریحی عالی را برای هر مسافری بسازد اگر به کاپری سفر کرده اید و می خواهید یک روز تفریحی در ساحل را داشته باشید مارینا پیکولا می تواند بهترین گزینه باشد. شما می توانید در این مکان به شنا بپردازید و از هوای مطلوب آن استفاده نمایید. همچنین در این ساحل رویایی شما می توانید با پرداخت هزینه اندک از قایق های تفریحی آن استفاده نمایید. همه ساله توریست های زیادی از این مکان دیدنی برای تفریحات دریایی استفاده می کنند و از تابش مستقیم خورشید بر پوست خود لذت می برند. این ساحل تفریحی حتی در فصول سرد نیز قابل استفاده است و هوای آن در تمام سال عالی و مطلوب می باشد.

جزایر کاپری

باغ های آگوستوس:

این مکان فوق العاده از مهم ترین دیدنی های کاپری ایتالیا می باشد که به دستور امپراتور اگوستوس ساخته شده است و سالانه بازدیدکنندگان زیادی را در خود جای می دهد. در این باغ گیاه شناسی گل کاری های زیادی انجام شده است و شما می توانید از زیبایی های محیط آن لذت ببرید. همچنین از بلندای باغ های آگوستوس می توانید به تماشای جزایر فارالیونی بنشینید و از سفر خود لذت ببرید. این باغ زیبا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری جزیره کاپری می باشد که می تواند هر گردشگری را حیرت زده و مجذوب خود نماید.

زیبایی های کاپری

پیاتزا اومبرتو:

میدانی که در آن می توانید از کافه های سنتی و مدرن اطراف استفاده نمایید و از سفر خود لذت ببرید. پیاتزا اومبرتو به عنوان یک مکان قدیمی در جزیره کاپری شناخته می شود و برای مردم آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. قدمت این مکان قدیمی به حدود ۵۰۰ سال پیش بازمی گردد و قدمت بسیار زیادی دارد. اگر قصد سفر این جزیره را دارید پیشنهاد می کنیم حتما از این مکان دیدنی در کاپری ایتالیا بازدید نمایید.

طبیعت کاپری

عمق آب های جزیره کاپری بسیار زیاد است این جزیره زیبا بخش وسعی از ایتالیا را محاصره کرده است و یکی از دیدنی های مهم این کشور به شمار می آید سفر به این جزیره ناشناخته شما را با یکی دیگر از مناطق زیبا و پر جاذبه در ایتالیا آشنا خواهد و اطلاعات گردشگری بسیار مهمی را درباره این مناطق در اختیارتان قرار می دهد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.